Споделена история от Секс и интимност

Жените не искат да свършваме, как да стане това само се оплакват
Та да отворя една тема, с бързото свършване на мъжете.
Значи мъжете са устроени да хвърлят семето в жената да се получат нещата, не са устроени да чукат 5 часа без да се изпразнят.
Аз лично бил съм с много яка мацка поигра си с мен с ръка точно след 10тото вкарване и свърших. Какво да направя, и жените започват да се оплакват веднага, който може ще повтори потрети и т.н
Разберете не можем да чукаме 5ч нон стоп, това може би с бяло може и да се получи незнам не съм пробвал
Това се получава от голяма възбуда страшна мадама с малко игра занимавки и семето излетя, нормално. Ако е 150 кила може и да не ми стане, не бъдете наивни, кой колкото може толкова като искате повече вземете си тия вибратори с ония кол легнете пуснете го в контакта и цял ден да ви шиба.
Автора на 28г

Коментари

2.   Има техники за задържане, никой не е казал 5 часа да шиеш, но двайсетина минути с почивки трябва да издържаш.

3.   Какво да ти кажа, ако ти не можеш, тя ако е мега-супер яка мацка и много ркасива ще си намери, някои изрод дето да я разчекне не 5, а и повече часове, щото в крайна сметка всеки си гледа неговия кеф, независимо кой какво говори...

Иначе да ако искаш да си по издръжлив трябва да си държиш хуя обелен винаги, или да се обрежеш, така чувствителността ти ще се влоши доста на главата, което ще рефлетира над сериозно подобрение и по малко усещане, и така ще свършваш по трудно..
Други опции са ти алкохол пиеш доста намаляваш още повече чувствителността, а добавка с разни прахчета или "брашно" тип 500 алкохол можеш да правиш и маратони пробвай, щото ако мацката е много красива не е за изпускане в крайна сметка...

4.   Идеята на секса е хората да се размножават.
Понеже жените изпитват удоволствие от секса е логично да им харесва продължителния секс.
Ако прекалено много се възбуди един мъж, има голям шанс да свърши бързо.

5.   Те и жените са устроени да спят с повече от един наведнъж, затова свършват бавно, ама мъжете нещо се сърдят, ако правят така ;)

Ще ти го кажа директно. Така няма да стане. Сексът е за двама и не може възможностите и нуждите само на единия да се вземат предвид. Разбирам че ситуацията ти е кофти, но докато не промениш нещо, няма да се оправи. Някои мъже усвояват техники за задържане, други повтарят. Варианти има. Жената може да си вземе вибратор, но по-вероятно е да си вземе можещ любовник. А такива има предостатъчно.

6.   Не става въпрос за 5 часа, но пък ако е 5-6 минути, направо не си струва да останеш с такъв.

7.   До 3

Кой иска да спи с изпроди?

8.   Ами не знам. То си е до организъм. Съпругът ми може да го прави и 5 часа без да свърши и да си е в топ форма. Понякога има нужда от бърз секс и свършва за три минути. Но! Винаги се старае първо да задоволи мен. За нас, всъщност, "свършването" изобщо не е от значение - както дойде, разбираме секса като доста по-широко понятие. Ако на мен ми се спи сутринта, а той се събуди с ерекция, просто си взема телефона, пуска си някакво порно клипче и се облекчава в тоалетната. И обратното. Понякога аз имам желание, а той прави всичко, за да ми бъде приятно, но не задължително с проникване, може да е с език, с пръсти, няма значение как....
Авторе, сексът започва от момента, в който мъжа и жената се хванат за ръце. Фойд го е казал, не аз. Секс е всичко - погледът, докосването, целувката, кафето, поднесено в леглото, ръцете му, докато коси тревата, тялото ми, докато вадя нещо от фурната, начинът, по който се изтяга на дивана, начинът, по който аз си играя с гердана, всичко това е секс. А кулминацията е много приятна, разбира се, но голямото удоволствие не е в нея. Нямаш абсолютно никакъв проблем, драги господине! Аз поне се чувствам поласкана, когато мъжът ми свършва бързо. Значи много силно ме е желаел.
ПП Току-що моят човек се обади да каже, че ще запалим барбекюто тази вечер, защото е взел пържоли. Красив мъж, гол до кръста, който пали огън и пече месо..... това е повече от оргазъм... Хич не ми е до гледане на часовници кога и как свършва, на мен само гледката ми стига...

9.   Абе, какво говорите? Аз 30 години съм омъжена за сексуален маниак който е и моногамен при това и никого не съм му отказвала секс защото го обичам. Секс всеки ден. Вече обаче съм на 54 г. и не мога да му издържам. Предпочитим бърз секс. Затова го моля да го правиме само сутрин или да го свърша със свирка.

10.   Това не е проблем за всички жени. Достатъчно е само да си красив, адекватен и свестен. Всичко останало е без значение.

Ж,22

11.   Не й позволявай да го пипа с ръка или с уста, защото ще свършиш бързо.

12.   С моят мъж, когато спахме за пръв път след 2 м чакане, такова блъскане беше час и нещо и не свършва, викам си баси дървото съм какъв е тоя, че не свършва, какво ли не мислих, аз бях свършила два пъти пък той всякъш до луната е тръгнал. Когато разбра, че не мога повече и, че ми писна се отпусна най накрая. Каза ми, че с такъв зор се е стискал, за да не се изложи и все още си поддържаме това време, не да претупаме за 10 Мин. И да се завърти на другия край.

13.   Момиче на 19
Досега съм била само с 1 ииии честно казано за мен не е проблем дори да издържа 2 минути стига после и мен да ме накара да свърша от пръстите му примерно.

14.   Има голяма разлика между 10 вкарвания, 10 минути и 20 минути, а ти конкретно сравняваш десетте вкарвания с 5 часа - помисли над това.

15.   Говори за себе си. Аз мога да чукам точно колкото поискам да чукам.

Братан.

16.   Да издържам дълго ли? По принцип правим секс нормално дълго, докато жена ми получи оргазъм. Изключение са редките случаи, когато и се иска отзад. Тогава трябва да издържам по-дълго, защото и трябвало повече време да свърши.

17.   Аз съм жена на 21, но ми стана интересно какви са пък тези методи за задържане? Може ли някой да обясни? Хихи

18.   Лидокаин и презервативи с лидокаин.. за мен това беше решението. Другото е хубаво да я възбудя и да я свърша с пръсти и език няколко пъти преди да й го вкарам. С пръсти ги свършвам най-лесно, защото може директно и клитора и G-точката да се стимулират. За секунди свършват. Зависи много и от жените... някои свършват много по-бързо, други въобще не свършват. То и мъжете сме така. Не го мисли много, то ако се харесвате жената ще ти даде шансове много.

19.   Хахах... Не знам какво мога да те посъветвам... Биеш една чикия преди ебането и го правиш винаги... Жените и те не искат да си губят времето, не знам с какви жени си го правил, обаче не трябва да те е срам че свършваш бързо, даже това е хубаво, това означава че момичето/жената си е свършило добре работата... ЛЕК ДЕН!!

20.   Автора, ти не можеш. Аз на твоите години ласках по 2-3 часа, първия път свършвах за 2-3 минути, но дори не ми спадаше. След това трудно можех да свърша, приятелката ми виждаше голям зор. Така че не се оплаквай, опитай да завтаряш, тренирай, поддържай физическа форма и такива неща. Ако си се запуснал, със шкембе и някое друго килце отгоре, цигари, алкохол... няма да станат нещата.

23.   Това да нямаш работа по цял ден и да са шибате ... ехх да имах и аз това време :)

24.   Братане, ти си някакво чудо. Всичко можеш, всичко знаеш. Съвет по всеки въпрос даваш, но първо казваш, че го можеш или го знаеш.

Самият факт, че киснеш тук от години и лееш акъл, е доста показателен:)

Поздрави

АзНеСъмБратан

25.   Добрият любовник наблюдава партньорката си и държи поне докато тя свърши...
Мъж ми е казвал как виждал краката на момичето под него да треперят от кеф докато здраво й го набивал до дъно (той е яко надарен), но “прииска ми се да продължа още малко, за да й бъде наистина яко...! Свърших си обилно и с незабравим кеф едва след като тя вече цялата беше в конвулсии..!”
Четѝ и се учи...
Най-яките ебачи побъркват жената от кеф, държат колкото трябва и едва след женския оргазъм, се отпускат и си свършват и те самите! Гордеят се и с право, че са задоволили партньорката си, а не я плюят, че е прекалено взискателна! Що за наглост!
Не стига, че бързо свършваш, а и жените ти виновни!
Една жена ако ти има мерак, ще е мокра само от погледа ти и ще свърши бързо и яко, споко!
Ти влизал ли си изобщо в мокра и копнееща за теб вагина, да видиш какъв екстаз е и как яко свършва жена като истински желае и е желана?!
Пробвай и тогава ще разбереш какво е як секс...

26.   Има си техники, авторе. Едно гадже издържаше поне 20-30 мин, та дори и повеч. С друг приятел най малко един час, час и половина сме правили секс. Невероятен любовник. Почваме с целувки, малко ласки, после орален, пристъпваме към същинската част, сменим 4-5 пози и така докато свършим и двамата. Значи смятай, 15 мин за целувки и ласки, още 15 орален и останалия половин час (най-малко) същински секс. И то половин час ако не сме разполагали с много време. Иначе почти час докато сменим всички пози. На 24 години момчето, невероятен контрол имаше. Като усещаше че ще свърши, ми казваше и забавяхме темпото за момент. После продължавахме.
Не знам как са другите жени, ама аз секс за по-малко от 20 мин, не правя. И ако ще са само 20 мин, очаквам повторение. Иначе не си заслужава да се глася за мъжа: епилации, грим, секси бельо...и накрая едни тъжни 5 мин? Ааа не

28.   Имала съм следния случай - първия път свърши за по-малко от две минути,но без да го вади продължи втори път за около 15 минути. А след известна почивка третия път издържа почти час.

29.   Който мята бързо, не е барал достатъчно или не е барал скоро.

И аз го имах тоя "проблем" - ръц, пръц и опааа. Мацката недоволна, аз засрамен. И после месеци на сухо, докато ми върже следващата горканка. И знаеш ли к'во? Спрях да гоня жени, дето ме кефят. Минах на "кото доди и кото доди най-лесно".

Изтрещях пет, изтрещях десет, хеле след 20 им загубих края. Прасках ги лошо и злобно, щото ми беше тъпо. Протърках ли си го, опит ли натрупах - както искаш го приеми. В момента ако мадамата не е супер корава... просто забрави да свърша. По час, по два, по три. Ако не съм пердашил последните няколко дена за около час ми стига. Иначе поне два. Много ме кефи как се товарят че нр могат да ме накарат да свърша. Бие им яко по самочувствието.

И това ми е съвета - пердаши, натрупай опит и после скачай на по-яките котета. То не е като да се качиш на хиляда кубика мотор и след кратки, но ярки 15 секунди, да караш като Вал Роси. Трябва да си минеш няколко учебни моторетки от по-нисък клас.

30.   Аз пък можех доста добре да се задържам, ама жена ми все зор за по-бързо... А вече и толкова не иска, че като е по-рядко, си свършвам бързо. Но иначе си има техники, аз ползвах няколко.
Като усетя, че ще свършвам, забавям темпото. Ако трябва ще го извадя, ще плясна няколко пъти по нея, все пак главичката е чувствителна, така се убива малко чувствителността. Затварям си очите понякога, за да не я гледам, когато съм яко възбуден. Понякога се хапя, ама яко, че като ме боли и ми отнема мисълта и чувствителността. Алкохолът също ми е помагал. Пия няколко уйскита или бири, разбира се не да съм пиян на тараба, но приятно пийнал и айде. Тогава нямам вече и нужда от техники за задържане. Мога да си еба и час, а понякога по-лошо, трудно е и да свърша, дори да искам. И куп такива, ама ей на, падна ми се жена, която не е толкова сексуална. Зор да свърша, а някой път като не ѝ уйдисам, а продължа по-дълго, гърчи се, кеф ѝ е, всичко-точно, ама другия път пак си дава зор. 5-10 минути ѝ стигали... И така, кой на каквото случи :)

31.   Към коментар 30:
И моята е така. В началото поставяхме рекорди, но после тя си каза, че дългото я уморява, че се протрива и като цяло даже се държа чат-пат, защото знае, че ще трябва да е дълго.

Така свикнах да я изчаквам и после си свършвам:)

32.   Тук не става на въпрос за 5 часа, авторе, а за 20- 30- 40 минути. Такива като теб не разбраха, че повечето жени имат нужда да им се обърне внимание, имат нужда от целувки, от лизане, от предразполагане. Вие се чудите как да го наблъскате и после се чудите защо жените се оплакват от вас. Ами, авторе, като си калпав любовник, си вземи вагина или ходи при проститутки. За тях 5- минутните клецкания не са проблем. :)

33.   Оплакват се, защото свършваш, изпърдяваш се и заспиваш, а те остават незадоволени. Не си само ти важният в секса. Като не те интересува жената и ти е важно само ти да свършиш, мастурбирай и тва е.

Аман пък вече от егоисти.