Споделена история от Секс и интимност

Как пък всички правите анален?
Понеже тук имаше един куп теми от фригидни по едно време против свирки, анален и прочие, съвсем не съм от тях. Даже бих казала, че съм от доста сексуалните жени особено с красив и любвеобилен мъж, когато има чувства - и доста инициативна. Но примерно всеки си има лимити - неща, които би пробвал, неща, които може би би пробвал и неща, които абсолютно не желае и му причиняват болка/дискомфорт по даден начин. Аз НЕ искам анален секс, не съм правила никога и не искам. Нищо възбуждащо не виждам. Естествено съм мастурбирала сама, още преди да загубя девствеността си съм стимулирала вагината и ануса си, просто изучаване на тялото. И съм постигала сама да кажем бурни вагинални оргазми, а относно дупето какво ми е мнението - болеше дори с лубрикант и едно пръстче, после постоянно все едно съм отворена, нещо не е на мястото си, приаква ти се. Как някой, който твърди, че ме обича или изобщо човек, ще иска нещо, което не ми е приятно? Как това се превърна в норма, все анален, та анален. Първият ми приятел никога не е желал и се гадеше при мисълта, но другите двама след това все питаха как така не съм правила и искам ли, като всеки път режех, не затова се разделихме, но беше дразнещо. Единият не беше правил, а искаше да пробва и даже даваше аз първо него да бодна, само да пробва, но аз бях категорично НЕ. Другият хем знаеше какво е, хем харесваше повече вагинален, но за разнообразие би искал, пак отрязах. Със сигурност не ми е мечтата да чукам мъж отзад, но ако поиска, ще го направя, защото касае неговото тяло и неговата болка. Но обратното? Щом касае мен и няма него да боли, то изборът и инициативата трябва да са мои! Това е относно мен. Сега цялостно - защо карате партньорите си да правят неща, които не харесват, вие виждате това и пак настоявате? За кой свършвания еди къде си, за кой гълтане, за кой анален, груб секс, дори определена поза, която причинява болка? Като че ли без това не може да живеете? Разнообразието не е само в Мейнстрийм порното, прочетете една камасутра, ролева игра, костюми, е това е интересно. Просто всеки си има лимити и трябва да уважавате чуждите. Аз почнах от първите срещи да разпитвам за секс, за да няма разминавания. Не ви ли е тъпо да насилвате партьнора за нещо? То кел файда ако трябваше да изнасилвам човека до себе си, въбудата ми щеше да замине или да знам, че го прави заради мен, не заради себе си. И вие защо угаждате за много неприятни за вас неща на партньорите си?
За двойките, в които и двамата обичате това, вас не ви съдя, знам, че има такива. Аз питам тези, дето само настояват и не говоря за анален, а за всичко, което другият не обича, каквото и да било. Май тези неща, колкото и да е неловко, от рано трябва да се говорят. Аз не се налагам, обичайте си го, но защо всеки втори (и мъж, и жена) ми го налагат, пробутват и опитват да променят гледната точка? Хубаво, имате си анални оргазми, харесва ви, на мен също ли трябва? Това е като охлювите - може да са вкусни, но никога няма да опитам, защото ми е гнусно, а и ми е мъчно за животното. За аналния секс пак така според други критерии - не изпитвам удоволствие в тая зона, болка има макар поносима (но сексът трябва ли да е болка, а и говорим за един мой пръст, не член), гнусно ми е точно това и общо взето така. Плюс това болката и дискомфортът не ме възбуждат, ако мъжът до мен го - той нека той ги изпитва на свой гръб, ако ще е с мен или да намери жена, на която й допада. Третият ми приятел така обичаше грубостите, аз нямах против, но и той да изпита. Е какво стана - веднъж го нашамарих хубаво и той щеше да се разреве (дори не е било толкова силно). Мина му мерака изобщо за секс тогава и се разсърди. Ами как така искате неща, които сами не може да изтърпите?

Коментари

51-62 от 62

55.   До 51 : кой е правилния начин?

57.   Всички проктолози са на мнение, че аналният секс провокира появата на хемороиди и практикуването му не предотвратява появата им!

58.   Той като иска отзад, и на мен като ми е хубаво,.... Какво, да се чувствам виновна ли?

59.   57, проктолозите са разделени по въпроса за аналния секс и дали верди. Дори и тези, които го считат за рисков, уточняват много условности.

60.   С две жени съм правил анален. Първата е лекар, втората е учителка, жена ми.

61.   Аз искам да правя анален секс с психиатъра си.
Тъпото копеле така ме оправи отзад(в преносен смисъл)че сега искам да му върна услугата:).
От друга страна като го знам какъв шибан "педерас"е по добра не!
Че може да вземе да му хареса!

62.   До номер55 ами тя да е отпусната и да не се страхува и ти да не бързаш и да има някаква друга стимулация не направо там, това е правилния начин, тогава не я боли, а и е кеф.

63.   Дръж си яйчниците да не изпаднат, дори не изчетох цялата ти книга с мрънкане. Не всички практикуват анален секс. Въпрос на предпочитание е. По-бившата си падаше по него, даже ме пришпори няколко пъти (аз предпочитам нормалния). А и има няколко предимства - може да се прави по време на цикъл, няма риск от бременност (което премахва нуждата от презерватив или противозачатъчни), позволява да се стимулира клитора едновременно с проникването. Ако не искаш, не го прави, просто е.

64.   63 презерватива за анален секс е задължителен, ако не вярваш питай някой доктор бактериите, който са там повярвай ми не искаш да ги имаш.

65.   Да няма нещо перверзно в учителките? И аз имах връзка с една такава, която имаше слабост към аналния секс. Беше начална учителка.

66.   Отзад съм чукал една фризьорка, адвокатка и инкасаторка на ВиК.

69.   Аз съм женен мъж. С жена ми пробваме няколко пъти анален секс но стигаме само до главичката и спираме защото съм доста надарен и спираме. Но пък жена ми ме е чукал мен анално с вибратор си и на мен мн ми харесва. Мн пъти го е казвала шега но така и не разбрах, че наистина го е искала обикновенно само с пръстче стимулиране анусът ми когато веднъж просто и казах, че може да прави каквото поиска и тя извади вибратора. Нямаше силна болка първият път и получих най-силният си оргазъм. Сега тя ме чука анално, а с нея си правим маргинален.

51-62 от 62