Споделена история от Секс и интимност

Удоволствия но има срам и страх
Здравейте, аз съм около 30 г и приятеля ми също.
Заедно сме над година вече и се разбираме много добре.
Секса също е чудесен с него. Както го желая аз така и той мен.
Искам да питам по опитните, приятеля ми има желание да го направим без презерватив. Но се страхувам да не стане проблем после, и не заради бременност друга е причината.
Казва, че го е правил само с една и тя е била с презерватив.
Страх ме е да не ми лепне нещо. Ако тя е била със дали е възножно да му е лепнала нещо?
Страшно много го искам но от друга страна се страхувам за себе си.
Споменавал ми е и за отзад. Отказвах и не се е сърдил.
Но не мисля да отказвам цял живот. Хем ме е срам да се съглася, хем искам да го усетим и това удоволствие? .
Също и за отзад се притеснявам, чела съм доста кофти неща за това удоволствие.
Но може и да ми хареса. А и много обичам човека до себе си.
Моля коментари за нещата които съм описала и сърдечно благодаря. Чела съм и коментари тук, че хората практикуват и занапред анален. Но има и друго, всякаш го правят само леките жени? Моля важно ми е много споделете историята.

Коментари

1.   Направи му тестове за болести, ако са минали 6м от контакта с другата, ще бъдат достоверни и за хив.

2.   цитат : "Казва, че го е правил само с една и тя е била с презерватив.
Страх ме е да не ми лепне нещо. Ако тя е била със дали е възможно да му е лепнала нещо? "

Нещо не мога да те разбера, бившата на приятеля ти била с презерватив, те гей двойка ли са били или е бил с травестит ?
И още нещо, много некоординирани объркващи питания, всъщност не те разбрах какво точно те интересува.

3.   Авторке, отдалеч ти личи, че си тийнейджърка, още не правила секс, но любопитна.

4.   Имаш основателни притеснения поначало, но можеш да си сигурна, че и двамата сте здрави само след преглед при доктора и нужните изследвания. Сигурно ще ти е неудобно да пуснеш такова предложение на приятеля ти, ама нямаш друга опция.
Колкото до аналния секс- щом искаш, действайте. Заедно сте от година и не виждам причина да си лека жена, само защото си поискала да пробваш нещо ново в леглото и да доставиш удоволствие на половинката.

5.   Нека се изследва като те е страх . Ние чак след децата ползваме презервативи , преди това не сме , не е имало гафове . Защо не му вярваш , малко хора имат проблеми и генитални болести .
Ако се притесняваш , ползвайте предпазни средства .
За аналния , на мен не ми е особено приятно , на някои жени може да им харесва , но аз не виждам нещо вълнуващо .

6.   Ами имал е приятелка и уж тя била с презерватив.
И на мен ми е много странно.
Не мога да си представя. И кое е объркващото? Питам това което ме интересува.

7.   Значи жената била с презерватив, а не той? И туй го казва мъж на 30 години? Малееей...но комент!
Ясно колко е правил секс. И сега му е любопитно и гледа да опита от всичко. Както и авторката. Дали ще му даваш без презерватив- рискът е твой, последиците също. Съответно решението също. Аз не бих се съгласила.
За анал секса - дали ще ти достави удоволствие не знам, болка - със сигурност. Не го правят само леките жени, а всички, на които им харесва.

8.   Значи много го обичаш, предполага се че може да се жените. Но те е страх да не ти лепне нещо... Значи ако е болен, да се оправя. Важното и ти да не се разболееш. В същото време имаш планове с него - или нямаш? Какво точно ще ти лепне, интересувала ли си се? Нещо което да ти прави дискомфорт или от което се умира? Ако е за умиране, просто спирай да се занимаваш с него. Ако е за другото - щом при него няма дискомфорт, какво и кога ще ти лепва? Или е чукал другата преди 2 седмици и още не си сигурна ще има ли последици? Ако си намериш друг какво ще следва - 10г карантина с презерватив докато се увериш, че е здрав ли?

9.   Хора, има т.нар. дамски презервативи. Образовайте се преди да пишете. Как може да коментирате толкова уверено и така невежо. Вероятно авторката има предвид такъв презерватив.

Разгледайте из нета, потърсете марката Занзу. Действително в България не съм виждала да ги продават масово из аптеките и магазините, но вероятно става въпрос за чужбина. В Германия се ползват доста. Това си е презерватив от полиуретан, който се слага от, на и във жената.

Практични са - когато някой от двамата има алергия към латекс, или мъжът не иска да си сложи презерватив по някаква причина, или когато размерът му е по-нетрадиционен, или просто ако жената иска да се подготви предварително за секса и направо да си почнат.

ОБАЧЕ Тъкмо при тези дамски презервативи проблемът е, че някои хора ги слагат неправилно и така има риск да НЕ се предпазят качествено. Иначе са си сигурни точно толкова, колкото и обикновените "мъжки" презервативи.

Извинявам се на авторката за дългото лирично отклонение.

А сега по темата - темата за изследванията не е нито срамна, нито обидна. Много хора говорят за тия неща свободно, много жени искат от приятеля си да се тества. И аз съм го правила. Особено ако сте заедно от 1 година, няма нищо странно в това. Дори е минало доста време преди да заговорите за тези неща. Не вярвам той да ти откаже, тестовете стават бързо и не са супер скъпи. Може би сега с корона епидемията ще е една идея по-сложно, но не невъзможно. А ако го правите заедно, си е сближаващо преживяване, колкото и странно да звучи.

Сега за аналния секс - трябва да пробваш, за да разбереш дали е за теб. От един опит няма какво толкова страшно да се случи, дори да не ти хареса. Ще го сравня с това да изпиеш един фреш от лимон - или ще ти допадне много, или ще ти се стори гадно, но във втория случай бързо ще забравиш за неуспешния опит. Просто ще разбереш дали е твоето нещо. Не е някаква дамга, която ти остава до края на живота, я по-смело :)

10.   За да си сигурна, най-добре и двамата си направете изследване. Това е най-сигурния начин. А за аналния е много индивидуално. Ние сме женени от 14 години и го правим, но не всеки път. Може да се каже 2-3 пъти на месец. Като сме на почивка, може и да ми се иска по-често. Честно казано, мъжа ми ме задоволява по-добре отзад, от колкото отпред. Но това не му го казвам.
ж 37

11.   Благодаря ви много.
Да бях чела, че има дамски презервативи.
Като му кажа ще се засегне, и затова мисля и аз да направя същото.
Но аз преди него не съм имала друг.
Въпроса ми е как се водят тези изследвания? И след като той ми е първия( дали имам основание за се притеснясам за, себе си)?
Малко тъп въпрос извинявам се...