Споделена история от Секс и интимност

Скуърт
Здравейте!
На 20 години съм и с преди около месец "скуъртнах" за пръв път. Чувството е неописуемо приятно и приятелят ми всъщо много се зарадва на този вид оргазъм. От тогава такова пръска не под завивките се случи още веднъж. Въпросът ми към дамите при които също се случва този, поне за мен, върховен оргазъм, а пък и към господата с такива партньорки е следният... Всеки път ли при секс скуъртвате, тъй като сигурно на 10 пъти ми се случва веднъж.

Коментари

1.   Не всеки път, ти се радвай че и веднъж на 10 го получаваш, защото при някои е веднъж на 1000 хаха.

2.   Лично аз - да, всеки път. И то по няколко пъти на акт. Стигала съм до към 5-6 пъти.

3.   Аз не разбрах, под завивките пръска не или пръцка не става. Вече е много модно да скуиртваш. Най-модерно е когато ти бръкнат с пръст в дупето.

4.   Аз имах една приятелка с такава способност.През годините сме се събирали и разделяли, но така и не се отпусна да опръска всичко докато го правим.В един период ми казваше:
- Спри, спри...
- Защо?
- Ще се изпразня.
Викам:
- Давай, не се стеснявай, много ще се изкефя.
- Не искам.
- Защо?
- Защото като започна не мога да спра.
И така.Не и не и не.
При последващи срещи след години пък ми казваше:
- Спри, ще се напишкам.
Спри та спри...
Веднъж яко я натегнах.Искаше да спра, но аз не спирай.Викаше, стискаше здраво крака, но аз продължавах да прониквам енергично в нея и после видях, че е намокрила чаршафа въпреки, че се опита да го скрие.
На следващия ден обаче нямаше как да го скрие.Цялото легло беше в пръски.За моя изненада тя ме попита:
- Това от теб ли е?
Викам не, от теб е и искам да знаеш, че яко се кефя.
След това като правехме секс продължи:
- Спри, ще се напишкам.Спри, спри, спри...
Викам:
-Отпусни се мило, не се стеснявай, направи го, спокойно, хайде, хайде, харесва ми много (лелеее, сега като се сещам и ми иде да я изям ако е до мен въпреки всичко) .
Обаче не и не и така и не се отпусна.
Сигурно, някой я е накарал да се чувства зле и да я е засрамил когато не е била с мен и й е станало нещо като психическа задръжка.
Чуках я енергично по принцип и усещах, че свършва по няколко пъти понякога и тя сама ми го е казвала и се стигаше до момента за скуирт почти всеки път.Огън момиче, просто огън! Много я обичах, но не ни се получи за зло или за добро.

6.   На мен само два пъти в живота ми се е случвало преди години. И то при мастурбация. Сега съм на 31, сексът с приятеля ми е прекрасен, но не става. Ако някой знае как става и защо, ще се радвам да сподели информазия

8.   До 6 от 5
Момичето, за което съм писал имаше физиологична особеност, която не съм срещал при друга.На предната стена на влагалището си имаше един леко грапав участък, който като се възбудеше много ставаше с размерите на монета от 1 лев, а може и малко по-голям.Не е някакъв проблем, защото точно такова описание съм чел за особеност на момичета, които скуиртват.Първоначално напипах мястото с пръсти(не е много дълбоко навътре) и след това при секс като бях в нея гледах да търкам предната стена на влагалището й.Действаше безотказно!Малко старание и започваше да писка и да стиска крака.

9.   Случвало ми се е с двама партньори -със студентското ми гадже и сега със съпруга ми. Но за мен това е по-скоро конфузен ефект. Когато бяхме на по 20, а това беше отдавна, абсолютно не знаехме с приятеля ми какво е това. Целият чаршаф ставаше мокър. Той твърдеше, че пикочният ми мехур не издържа. Отидох на лекар. Лекарят умря от смях и ми обясни. С мъжа ми пък имаше един период, в който пак ставаше локва, хайде ставам да сменям чаршафи... Честно казано, на мен дори ми е неудобно, когато се случи, а и поне при мен това не е свързано с оргазма. С времето мисля, че се научих да се контролирам. Говорили сме за това със съпруга ми. Не на всички мъже им допада скуртът, въпреки, че той няма проблем с това, но аз имам.

10.   Адски го харесвам и много ме възбужда, но в момента ни делят километри и при мастурбация с мисъл за него, се побърквам от възбуда и тека на поразия!
Никога не съм и капвала дори с друг мъж, но този ми е много специален и тека от него с абсолютен, неописуем кеф!

11.   Редовно ми се случва, стига да не съм уморена.
Много е хубаво, но после съм тотално размазана и ужасно жадна.