Споделена история от Секс и интимност

Анален секс - какво не правя както трябва?
Здравейте. Нов съм в аналния секс и се нуждая от мнения на по-напреднали. От скоро го практикувам, но си мисля че нещо бъркам в самата подготовка за него или нещо не ми е наред. Уж се почиствам добре, промивам няколко пъти с топла вода и излиза чиста... обаче... почти винаги се цапаме...

Не знам защо така се получава, на приятеля ми му е голям и прониква доста дълбоко в мен. Не знам аз ли нещо се отпускам много и не мога да се контролирам, но почти винаги пениса му е изцапан... съответно и моето дупе. При всички пози се получава, особено ако съм отгоре и го яздя... Не е много, но все пак е неприятно и ме хваща срам. Той все казва че всичко е наред и да не си притеснявам и ме гушка, обаче на мен ми е неудобно че пак съм го изцапал.

Какво да правя за да не се получава така и изобщо възможно ли е? Вече взимам да си мисля че само в порното всичко е чисто при този тип секс, а реално си е мръсна работа... Аз имах други притеснения че ще ме боли и т. н, но всичко е супер, освен това...

Коментари

1.   Няма за какво да се притесняваш. Щом няма болка няма и проблем. Щом му пускаш на твоя, знаеш колко му се доверяваш и той те уважава така. Мерак си е на нас мъжете да чукаме в дупето. Наистина не се притеснявай само се отпусни и след време сигурно ще мине. Само винаги подсеща гаджето си после да се измива веднага, че се хващат инфекции. Но няма страшно просто се отпусни и се наслаждавай и гледай да доставяш удоволствие на гаджето ти. А във порното, ако знаеш колко и с какви неща са ги тренирали. Сама каза, че си начинаеща и организма ти не е свикнал още. Няма страшно.

4.   Номер 1, я обърни внимание в какъв род пише за себе си автора, та ти се обръщаш към него в женски :)

5.   Ползваш изхода като вход - това ти е грешката.

6.   Първо съм жена, не знам дали в случая има значение това. С първия приятел, а когото пробвах такова нещо, първите пъти не бях наясно как да се почиствам. Тоест, изобщо не го бях направила. Въпреки всичко, оцапано нямаше по някаква причина. Въпреки това се притеснявах, и започнах да пробвам някакви методи. В последствие открих, че най-добре става със струята от тръбичката на душа. Тогава обаче вече се бяхме разделили с този приятел, а на следващите не им беше голям мерак, та така и не стигнахме до проникване там. Така че така и още не съм се възползвала от резултатите от моя метод, но понякога си го правя от хигиенна гледна точка, и се чувствам много свежа и чиста там.

Понеже водата разводнява, възможно е просто да не си почистил достатъчно и да не си изкарал всичката вода след това. Според мен е най-добре да почистиш веднъж, след 10 минути пак, и после между почистване и сексът да има поне още половин - един час, за са може всичко отзад да се нормализира.