Споделена история от Секс и интимност

Редно ли е да, го правя.. мисля че е малка?
Здравейте, приятели искам да, ви споделя нещо което се случи на скоро.. има едно момиче на 15 години с което се занимавам а аз съм на 22 всъщност изобщо не съм я забелязвал но винаги когато се срещаме тя ме заговоря.. от сорта здравей, как си и т.н и аз и отговарям на бързо и си продължавам, и един ден гледам че ми е пратила покана в фб приех я и почна да ми пише.. и нека да уточня че нашите и техните се познават приятели са, си почнахме да си пишем за какви ли не неща.. дори и за секс.. даже като почна да говори за това я попитах не си ли малка за такива неща? и тя просто ми прати смеещо се емоджи.. но определно ми отвори любопитсвото тя предложи да отидем на кафе на следващия ден и се съгласих.. отидохме седнахме един до друг.. и почнах да и хвърлям шегички, тя се отпусна.. почнах да я пипам за дупето натискахме се, целувахме се, тръгнахме да се прибираме закарах я у нас.. нямаше никой и пак почнахме да се натискаме да я пипам за "котето" съблякох я почнах да я лижа, и да и вкарвам пръсти.. обаче каза че е девтвена и да не бързам да и го вкарвам.. и така само я лизах и я оправих с пръсти , направи ми и свирка.. и така свършихме тя, се прибра и въпроса ми е дали да правя секс с нея? смисъл да я отворя защото е още малка.. моля за съвет.. също и моля админите да публикуват историята ми.. защото наистина имам нужда от съветите ви.

Коментари

1.   Пак фантасмагории с нарочно допуснати правописни грешки. Ти си болен бе човек, социопат си!

2.   Девствена пък си вкарвал пръсти в нея!? Намирисва ми на измислена история.

3.   Дали да правиш секс с нея ли ? :D Щом си вкарвал пръсти, значи тя вече НЕ е девствена. Явно те е излъгала, че е девствена щом не си усетил "преграда" тоест ципата, а направо си ги вкарал. Не знам, ти си на 22 правил ли си секс или сега това ти е пръв опит, въпросите които задаваш ме карат да си мисля, че не си правил и за това питам. Иначе за това, че е малка, да според мен е малка ама те сега малките са по-отракани от големите. Малко странно, че си се впуснал към нея, а не някоя малко по-близко до твоята възраст, но не знам, всеки сам си решава, защо питаш нас, ако го искате и двамата, то е ясно, че ще го направите...макар че както ти казах, вие вече сте го правили, просто е било само с пръсти.

Момиче на 20г

4.   Тя че е малка малка е ама като те чета и ти не си на 22 -в акъла де.

5.   И колко точно пръста вкара в нея? Девствена, казваш?

6.   Поне да стане на 16 чакай.

7.   Правили сте секс.

8.   Човек, спрямо теб, тя си е точно дете. Казвам го, защото съм на твоите години, а брат ми е на нейните. Този малкият е много свестен, използва си мозъка по предназначение, но с него сме на много различни етапи от животите си. Той не е много наясно какво е университет, работа и да се гледаш сам. Просто не му е дошло времето за тези неща. Говорим си и се разбираме, но няма как това да е пълноценно общуване.
Ти се занимаваш с едно момиче, което не е изживяло и половината от нещата, които ти си изживял. Тя какво може да ти предложи? Ти как можеш да не я нараниш? За теб сексът е секс, за нея е нещо ново, което явно иска да направи, но го приема като нещо по-голямо, отколкото е. Ще се привърже, ще иска много време и внимание, които ти посмъртно не можеш да ѝ дадеш в количествата, от които тя има нужда, просто защото не си ученик. Нещо повече! За теб случилото се между вас е просто такова, каквото е- отстрани на секса, малко разпускане и "безопасно" удоволствие. Ти мислиш ли, че тя го приема толкова леко? Колко пъти да ѝ се е случвало същото досега? Колко да е спокойна и да не го мисли много-много? Стой далеч от момичето, защото е най-вероятно да правиш секс с нея и да я попилееш без да искаш.

9.   Отваряй. Тея неща зависят от характера на момичето, а не от годините. Аз започнах на 19 и бях малко срамежлива и за доста неща чаках момчето. А ето такива като нея са истински момичета.

10.   Давай. Само не я ползвай и после да я накараш да съжалява. Правете си кефа или излизайте по-сериозно, но не я отказвай от мъжете и връзките гадно.
Ще си спомняш, ако изпуснеш, а тя пак ще го направи, но не с теб.

11.   По смисъла на Наказателния Кодекс това е престъпление, непълнолетна с пълнолетен. И отговорността носиш ти защото си пълнолетен и носиш отговорност за действията си. Чисто си клиент на прокуратурата а интернет не е анонимно място. Съветвам те да прочетеш в НК какви наказания те грозят за блудство с непълнолетна, независимо дали тя ти се натиска и е по нейно желание. То затова ти си пълнолетния който трябва да и откажеш на провокациите от нейна страна а не да и бъркаш с пръсти и да ти прави свирка. Прекрати веднага всякакви контакти с нея и се моли случая да не попадне в полезрението на прокуратурата.

12.   Типичен педофил, подготви си задника за затвора, там затворниците много обичат такива като тебе, така ще те те окалъпят, че ще забравиш за децата, а ще си мислиш за резбата!?

13.   И аз имам същия случай само че момчето ми е на 29. Родителите ни се познават. Аз също съм на 15. Не слушай глупостите че щом си вкарал пръсти тя вече не е девствена, пръстите ти просто я разширяват, а не разкъсват ципата. Но, ти казвам от опит че не е добре да се занимаваш с нея, защото при нас разбраха само моите родители станаха скандали даже се стигна до полиция щяха да го съдят за педофилия. Ние двамата с него се изпокарахме. Ти си решаваш но просто в твоята история видях себе си и момчето(мъжа). Ако искаш мога да ти дам моят инстаграм и ще ти обясня по подробно какво точно се случи.

14.   В природата на момичетата е да харесват батковци, а природата на батковците е да харесват по-малки момичета. Прочети в Гугъл, има предостатъчно информация, поднесена лесно за осмисляне.
Иначе на този етап наистина е леееко малка за теб, но само леко, така че спокойно. Ти си си съвсем нормален млад мъж.

Относно секса, по-добре не бързай. Не се знае накъде ще те духне вятърът, или пък нея ще отвее. Ако я искаш само за секс - недей. Ако я искаш за нещо повече, разпитай я какво мисли да прави с живота си занапред, помисли си и ти за своите планове, дали мечтите ви са в една посока и тн. Важни са тези неща.

Иначе от гледна точка на момиче, което някога е било на 15, мога да те уверя, че в тези години, момичетата са най-любвеобилни, грижовни и се нуждаят от човек, който знае какво иска и може да обича. Лично аз за пръв път се влюбих на 14 години в момче на 21. Три много мъчителни за мен години продължи тази любов. Не ме е лъгал де, всъщност не знаеше, колко много го обичах и още не знае. Имаше си приятелка и още са заедно, тя тогава беше на 17.
Толкова много страдах по него, че направо настръхвам като се сетя.

Бъди разумен, моля те, не я карай да страда. Боли страшно много и се помни завинаги.

Ж, 23

15.   До 3 от автора, не съм я отворил с пръсти.. защото не съм си, ги пъхал чак толкова навътре.. и да правил съм секс просто с толкова малка не съм и за това така питам.

16.   До 9 от автора.. така права, си и двамата го искаме и ще го направим.

17.   Това, че си я лизал, означава, че си правил секс с нея, независимо, че НЕ е имало ПОЛОВО СНОШЕНИЕ. Ако е девствена, страхува се от забременяване, не те познава и се пази от ППИ, а същевременно те харесва и много и се прави секс, то това е най-добрият възможен начин за първоначална интимност.

18.   На твое място не бих се занимавал с толкова малко момиче. Първо, емоционално не е подготвена за секс и второ, под 16 е се сети какви проблеми можеш да си навлечеш ако се скарате и тя реши да ти отмъщава като те обвини, че си се възползвал от нея. Тя е на 15, ти си пълнолетен... сещаш се, че нещата могат да завършат зле за теб. Ако толкова я харесваш изчакай да стане поне на 16, а до тогава и бъди "най-добрия приятел", но не и интимен партньор.

19.   И аз с една съученичка така. Девствена, не иска още да го правим. Единият път ми прави френска, и свърших в ръката и. Втория път тя предложи да ми го стиска с бузките на дупето си. Като свършвах обаче, малко влезе навътре в дупето, и повечето сперма остана вътре. Тя в първия момент каза, че и е хубаво и я усетих, че се възбуди. Каза: остани още малко там. Но после се шашна, да не изтече спермата от задника и и да влезе отпред, и да забременее, макар и девствена. И стоя половин час в тоалетната да и изтича.

20.   Тука яко са спамили неподготвени, невежи, незнаещи и завистливи злобари. По закон можеш да правиш секс с момичета над 14, така че няма проблем. Горе изсралите се да си го набият в кратуните. Освен това сега младите се развиват по-бързо.

22.   До 14 от автора, не бих я накарал да страда няма да я карам да прави нищо на сила.

23.   Станеш ли веднъж "най-добър приятел" на една жена, забрави за секса с нея.
На 15г. бабите ни са се омъжвали....

24.   Аз съм на 26, приятелката ми е на 17. Заедно сме от 2 години и просто не можем един без друг, обожаваме се взаимно. Кефи ме мисълта, че съм малко стар за нея. Държа се с нея като баща, който я подкрепя, на чието рамо може да се облегне/поплаче и който би я защитил във всяка ситуация. Много обичам, когато ми звъни, за да каже, че ѝ липсвам. Отивам веднага при нея и още от вратата ми се нахвърля. Минават поне 10 минути докато се напрегръщаме и нацелуваме, а не сме се виждали най-много ден. Постоянно иска да имаме някакъв физически контакт (да се гушкаме, да се държим за ръце, да се целуваме, да се докосваме). Гледа ме с едни блестящи очи, цялата сияеща, никога досега не съм я виждал да гледа към нещо друго така, както към мен.
В началото на срещите ни пък често заекваше, трепереше, изчервяваше се и всичко това от вълнение, че излиза с мен... Е, кажи ми, как да не я обичам?! Не знам как съм живял, преди да я срещна.

От друга страна тя е моята най-добра приятелка. Всичко си споделям, но само и единствено с нея. Честно казано, доста добри съвети ми дава, а е само на 17. Подкрепя ме във всичко.

От трета страна тя е моята прекрасна любовница, на чието тяло обожавам да се любувам. Тя е моята малка Богиня.

25.   Тамън на тези години са най-сладки, давай смело. Аз съм на 29 и все се оглеждам за момиченца поне 7-8 години по-малки от мен.
Бил съм досега с общо 5 в диапазона между 15 и 23 години. Да пипаш, целуваш и миришеш млада кожа е невероятно и незаменимо. Взимай я, но я пази, никога не я карай да плаче, защото ще се намери друг, който да я утеши. Натегачи много. Успех!

26.   Аз и моята приятелка имаме разлика 9 години, разбира се, аз съм по-големият. Аз съм на 27, тя е на 18. Беше на 15, когато се запознахме и събрахме. Никога не сме имали проблеми, разбираме се прекрасно. Тя се грижи за мен, аз за нея, обичаме се и уважаваме като в първия ден. Единственият "проблем" е, че аз съм нечовешки ревнив. И не, че я ограничавам в нещо, просто не искам други да я зяпат или заговарят, полудявам. Затова гледаме да сме навсякъде заедно. Заедно и живеем. Не мога без нея.

27.   Аз когато бях на 14 се запознах с един красив батко на 23. Няколко месеца по-късно, на рождения ми ден, беше ми приготвил романтична изненада, получи се така и че правихме секс за пръв път. Аз пожелах. Беше вълшебно. Да слееш тялото си с това на човека, когото обичаш и който те обича е... просто не мога да го опиша. С този батко вече 7 години сме неразделни!

Ж/21

28.   Взимайте се с момичето, няма да съжаляваш. ;)

29.   Че защо да не е редно??? Можеш да правиш секс с момичета от 14 нагоре, това го пише и в закона, можеш лично да провериш.

Когато бях на 27 се хванах с едно момиченце на 15, бяхме заедно 5 прекрасни години. Бях и́ първият и единствен за нея, тя за мен също бе единствена. Около година след раздялата ни се хванах пак с момиче на 15 (пак девствено). Минаха почти 11 години оттогава и още сме заедно. Женени сме, имаме дечица, обичаме се както в началото. Винаги сме си говорили открито, честно, без недомлъвки. Никога не сме се карали. И знаеш ли защо още се обичаме толкова много? Защото сме преди всичко най-добри приятели. Добрата комуникация е ключът към трайната връзка.

И да ти кажа честно, годините не са фактор какво е момичето, това си е абсолютно индивидуално според характера. Излизал съм с много момичета като по-млад, може би между 15 и 20 години и винаги съм избирал по-малки от мен. Просто такава ни е природата. Мъжете да търсят момичета, а момичетата да търсят мъже. Носим го в кръвта си, от това не можеш да избягаш. А конкретно моите момичета винаги са били много красиви, мили, добри възпитани, проблеми с тях не съм имал никога, а само хубави моменти. Човек или е човек, или не е. Няма значение на колко години.

М43

30.   Педофилски фантасмагории само че не знам дали са капан или не.накратко мен не знам дали изобщо съществуваш.
Що се отнася до това коя е правилната възраст да се започне полов живот
това не знам има много теории от психиатри и психари по въпроса за да мога да кажа.
В България се счита по принцип че минималната възраст за даване на съгласи според закона е поне 14 сет години.
Адекватен ли е този закон е отделен въпрос.нещата са сложни защото според мен зависи от случая.Ако едно 15 годишно момче прави секс с 14 годишната си приятелка какво в затвора ли искате да го вкарате?
Обратното ако 15 годишно момиче прави секс с 14 годишно момче нейния приятел и нея ли в пандиза?
От друга страна не е нормално 40 годишен чичко да плаща за секс на 14 годишна проститутка.Тоя вече е за пандиза!
Та така надявам се психиатрите които ме изследват да намерят мнението ми по въпроса за интересно.