Споделена история от Секс и интимност

Влечение към по-възрастни жени
Привет на всички четящи! Млад мъж на 25 години ви пише тия редове. Чел съм вече подобни теми както тук, така и из други форуми, но не всички подробности от тях съвпадат с моя случай. Проблемът е следният: падам си по по-възрастни жени. Нямам предвид баби и застаряващи лелки, но да речем в диапазона 35-45, максимум 50-годишни, като за последната възрастова група дори не ми е отблъскващо ако тук-таме видя някоя бръчка, все пак е нормално за тия години... но пак си говорим да е в границите на допустимото.

Забелязах това мое влечение в доста ранен етап от пубертета, като тогава ми харесваха жени предимно на 30, но с напредване на моите години съответно лека-полека вдигах летвата и във възрастта на жените. Споделял съм това само с приятели, като мнението на повечето от тях е, че това си е проблем в известна степен. Аз не го възприемам точно като проблем, но и осъзнавам, че не е нормалния ход на събитията. Тук е моментът да отбележа, че покрай другите подобни изчетени теми съм се запознал и с психологическата част на нещата и държа да отбележа, че нямам някакви едипови комплекси, нито ми е липсвала майчината фигура в живота. Говорим за чисто и непринудено сексуално влечение към по-зрели дами (естествено поддържани такива), а не за създаване на семейство с такава жена и прочие. Също така е ясно, че мъжете са най-сексуално активни между 20 и 30 години и с възрастта либидото им пада рязко, докато при жените това настъпва на доста по-късен етап, така че има някаква взаимна полза от това, така да се каже.

Та, дайте своите мнения, като ще ви помоля да споменете пол и възраст, наистина ми е интересно да чуя различни мнения от тези на приятелите, с които съм го споделил. За странно ли намирате това, трябва ли да се стремя към промяна и има ли жени в някоя от споменатите възрастови групи, които да си падат по млади мъже на моите години (или около тях)?
Поздрави.

Коментари

101-150 от 162

127.   125, тази история за СПА-то и Велинград е стара и отпреди месеци. Доста преди пандемията се носеше тази история из подобните теми. Просто се повтаряте. Ако искаш да убедиш някого, дай друга история, а не вили и СПА. Нещо от живота, помощ, подкрепа.

128.   Бабке,толкова си смешна,жалка и проста. Дъртата си ти,и ти се пръскаш от завист и злоба,че младите жени са по-хубави и по-секси от теб. Стига си въобразява,бабо,време е да се изправиш пред суровата истина-завиждаш ти на всички млади жени,че са по-млади от теб,а ти никога повече няма да бъдеш млада. Шизофренията ти прогресира много бързо,и е само въпрос на време да те вкарат в психиатрична клиника,където ще те лекуват с лекарства от твоята шизофрения. Съжалявам,бабке,но ще видиш,че е за твое добро.

132.   От дамата на 50 - защо е този хейт, дребни и злобни човечета? Нима ви преча с нещо? Нали всеки може да си изразява мнението свободно тук? Вместо да се заяждате, бъдете щастливи като мен! Мога да ви дам такъв съвет от дистанцията на годините си.

133.   132, да не би да е, защото постоянно го навираш в носа на хората, та чак се представяш за мъж в някои коментари?

134.   132, само се повтаряш-вили, СПА и маратони в леглото. Нищо смислено не прочетох в коментарите ти, нищо стойностно.

135.   От дамата на 50 до 134 - а в другите коментари прочете ли нещо смислено? Обиди и нападки към мен, защото съм се похвалила, че имам младо гадже на 28? Това ли е манталитета на българина? Това в Западна Европа е все по-често срещано явление. Защо е тази закостеняла психика в България? Защо се приема по-лесно мъжете-набори да си имат млади любовници, а ние зрелите жени - не? Това са важните въпроси.

137.   135, в други подобни теми, от преди доста месеци, гаджето беше на 29, сега е на 28. И, не, не се приема. Всичко е за пари и от липсата на съотвения родител в живота на по-младия човек.

138.   135, ами точно в това е работата-че НЯМАШ. Защо се хвалиш и си въобразяваш нещо, което нямаш, и се опитваш да убедиш хората в твоите измислици бре, бабче тролско? Никакви обиди и нападки няма към теб, а просто хората се опитват да те накарат да излезеш от твоята фантазия и филм, във който си се вкарала и да осъзнаеш реалността - ти си самотна, дърта, незадоволена бабичка, живееща с 10 котки, страдаща от параноидна шизофрения, на която много й се иска, ама не й стиска.

139.   Модератори, моля да блокирате IP адреса на тролката с хаш 6b60d20e3f, за да не може да троли повече във този сайт с измислените си истории и шизофренични коментари и да спре да трови интернет пространството с измислените си простотии.

140.   До 135-госпожа, ти не си зряла, а бая попрезряла. Но мен това не ме дразни и искрено се забавлявах със свободните ти съчинения на тема секс с млад мъж. Мечтите са безплатни, а и нали казват, че човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му. Ама като пишеш внимавай да не повтаряш измислици отпреди 3-4 месеца. Това СПА ми поникна не знам къде. Начални симптоми на старческа деменция. А това не е добре когато имаш 28 годишно гадже, поне с това ще се съгласиш с мен, нали?

142.   То на 28 мъжете са млади, ама аз като жена на 30 се чувствам доста Стара вече...

143.   От дамата на 50 до 138 и 139 - 2 поредни коментара на неистова злоба, много ниско ниво...

До 137 - тогава имах гадже на 29, но сега съм с още по-млад партньор и от него. И занапред бих била само с млади господа, защото както казах по-рано, голяма част от тях са по-зрели от мъжете на моите години.

До 140 - това с личните нападки не ти отива, а както усещам, си млада дама...

144.   И ако жената наистина си има млад любовник, ще й се извините ли? Темата се опорочи доста в последните мнения.

145.   А защо всички толкова се мъчите да наложите, че нямала младо гадже?! Защо толкова ви пречи, ако не вярвате и наистина я мислехте за изкукала, то просто щяхте да подминете. Нещо си противоречите и се издавате май. Винаги съм казвала, че не става само с комплекси и простота, трябва и акъл. ;) Чичовците и някои най-вероятно по-запуснати млади женички май не могат да го понесат. На 24 съм и не малко млади мъже съм виждала да имат интерес към по-възрастни, също съм виждала колко млади момченца с плочици пишат на майките на мои приятелки. Едната от тях дори беше доста пълна, но пък доста разкрепостена майтапчийка. Дори на мен ми е приятно около нея и винаги ми оправя настроението. Защо хората с проблемна психика, които сте се струпали тук все се мъчите да казвате на черното бяло, колко пъти да ви питам, останалите слепи и глухи ли сме?! ;) Всички виждаме реалността, колкото и да се мъчите да го изкарате както на вас ви е удобно. Пък манталитета и страшните комплекси на ганьо са ясни. И няма и да се оправят скоро.

146.   144, защо да и се извиняваме? Аз дори да съм богат, ако почна във всяка тема денонощно да ви пиша "вижте ме колко съм богат, на еди какви си почивки ходя, какви жени чукам, в какви палати живея, па какви коли карам" дали няма да ви писне още на петия ден, а? Дали няма да ме нахраните и да ме сметнете за пълен комплексар? И после аз да ви казвам колко сте злобни, завистливи и какво толкова станало, че от 5 месеца ви пиша денонощно колко съм богат. А, да, и ще пиша с един и същи хаш от името на други да се хваля. Това е меко казано жалко.

Ако Митьо Пищова наистина беше спал с 4000 жени или колкото там казва, това щеше ли да го направи по-малко селянин, комплексар и простак? Да се похвалиш веднъж-дваж, разбирам, ама това вече е психично отклонение.

148.   144, всеки може да живее в своите си фантазии, колкото иска. Но наистина става досадно когато нещо се изтъква постоянно, както тази жена в няколко теми за подобни въпроси и коментарите и са направо еднакви-все едно ги копира.
Истински щастливите и доволни от живота си хора не се нуждаят от чуждото одобрение и не го търсят отчаяно. Това наистина говори за някакъв психологичен проблем или депресия.

149.   145, а ти защо толкова го/я защитаваш? Да не би ти да си лелката с "младото гадже"? Може и да си друга лелка чието желание е да спи с малд мъж, но все още не е намерила такъв.
Хората с проблемна психика сте вие, защото се мъчите да оборвате фактите с лъжи и измислици.
Младите "момченца" с плочици не търсят възрастни, а пък да се лепне на дебела лелка само във филм може да стане.
146, като й обръщате внимание все по-настъпателна ще става.
Ако никой не обръща внимание на фантазьорката, то тя ще се опита по-друг начин да стане интересна за аудиторията.
Може и да спре с измислиците, като вижда че няма подръжници и "хейтъри".

150.   Не разбирам защо упреквате дамата на 50 г. и защо я нападате. Аз съм в позицията на младото ѝ гадже. На 31 г. съм и имам сексуална, подчертавам - сексуална връзка с дама на малко над 50-те. Преди около три месеца приключих дългогодишна връзка и реших, че в момента не съм готов за сериозна такава, затова реших поне секс да правя. За целта с малко късмет в един от сайтовете за неангажираши запознанства намерих добре изглеждаща дама, която според мен е над 50 г., по мои предположения е на около 54-55 г. Покани ме на кафе в лобито на хотел в Студентски град, подхващаше теми за изкуство, за поезия, за най-различни неща, като очевидно целта ѝ беше да провери дали ще си допаднем. Разделихме се и след около седмица ме покани у тях. Отидох с една бутилка шампанско, седнахме, вечеряхме и след това правихме такъв невероятен секс, че ми скри шапката, в подробности не ми се изпада, но правихме някои неща, които бях гледал само по порно филмите. Направо онемях, чудех се от къде една счетоводителка (за такава се представи) владее някои техники, просто останах безмълвен. Определено сексът с нея ми хареса много, не задаваше излишни въпроси, разменяхме си ласки, беше готова да експериментираме. Да, определено годините ѝ са оставили своя отпечатък върху тялото, има леки бръчки, кожата е леко отпусната, гърдите не бяха стегнати (но бяха добре оформени), но като цяло надхвърли очакванията ми за представяне в леглото. След секса си поприказвахме на неангажиращи теми и се прибрах вкъщи. Продължавам да се виждам с нея, но само за секса, нито нашите знаят за нея, нито приятелите ми. Аз съм доволен от факта, че не съм на сухо, а и това поддържа егото и самочувствието на мъжа. Така, че е напълно възможно да има такива връзки. Аз съм доволен и се забавлявам.

151.   149 има много и известни личности с млади, има жени изглеждащи добре Ина 50. Може мъжа да няма сексуален интерес от другаде или харесва големи, или за пари...

152.   144, 145 (авторката) - наистина, защо да ти се извиняваме, бабо? Не мислиш ли, че трябва ти да ни се извиниш на нас за твоят излишен спам, с който напълни целия сайт? И, за толкова ли тъпи ни мислиш, че да не можем да те разпознаем по стила ти на писане като се преструваш на различни хора и се хвалиш сама от различни хашове, само и само за да си защитиш измислиците, дето си ги нацвъкала? И стига си повтаряла това "От дамата на 50"- това вече ти стана като заучена мантра, с която да се успокояваш от факта, че си стара и никога повече няма да бъдеш млада, но май нещо не ти се получава. Не си никаква "дама", а си БАБА-погледни се в огледалото и ще видиш самата горчива, болезнена 4реалност в очите-старачкана, съсухрена, безжизнена бабичка на 63, живееща сама с 10-те си котки, болна от параноидна шизофрения, с делюзия на реалността и мания за величие. Толкова си долна, злобна, комплексирана и изпълнена със завист и омраза към младите жени и младите мъже, които са с тях, че си на път да си глътнеш езика от яд. Ако беше напълно сигурна в това, което дрънкаш вече месеци наред, нямаше да го повтаряш всеки Божи ден и да настояваш на всички да ти повярват. Ти сама имаш нужда да се се самоубедиш себе си в тези твои измислици, за да си повярваш и да ти олекне, ама май нещо самоубеждаването ти не работи и затова така злобно нападаш всички хора, които не вярват на измишльотините ти. Твоята злоба, наглост, комплекси и завист към младите жени, които те засенчват по красота и сексапил, нямат край. Вярвай си на измислиците, ако можеш, но не си ги навирай повече в лицата, че вече ставаш досадна.

153.   149 -именно, точно тя е лелката с "младото гадже". Забравих да кажа, че освен от параноидна шизофрения, тя страда и от раздвоение на личността и има склонност да се представя и да се защитава сама от името на различни хора, което си е направо за болница. И си прав, че ако не й обръщаме внимание, ще спре да пише, затова трябва да спрем да й обръщаме внимание и да оставим темата й да потъне надолу като потъващ кораб.

155.   № 150 - не, нямаш високо его и самочувствие. Такова има президента Макрон, например, защото не му пука, че СЪПРУГАТА му е над 20 години по-стара от него, цял свят го знае и не му дреме. А теб те е срам да се покажеш нейде с тази жена, едно кафе не можеш да я поканиш да пиете някъде или да я вземеш с компанията си, за да не ти се смеят и да кажат, че си бабоеб. Всеки МЪЖ и кавалер би поканил жената някъде, не само да я дрънди скришом. Просто си обикновен комплексар. Предполагам, че с млади момичета не ти върви особено,нямаш и много опит, затова е и сайта за запознанства, успешните мъже не влизат в такива, останалите се задоволяват с такива ниски топки като тази. Тя също няма самоуважение, щом се задоволява да е учебна пушка и опитно поле на закъсали младоци.

156.   155, не съм 150, но Макрон е гей и "съпругата" му е за прикритие. Затова не му пука и той не е идеалния пример за случая.

157.   От дамата на 50 - май не съм само аз с млад любовник, както изглежда. И други жени около моите години си имат млади лъвчета. Няма абсолютно никакво значение дали се показват заедно пред обществото или не. Аз и гаджето ми си ходим заедно по почивки, ресторанти, вили. Но разбирам и дискретните двойки точно заради една част от индивидите, пишещи и в тази тема... И въобще не е вярно това, че младоците се учат върху нас зрелите дами. Просто ние сме на съвсем друго ниво в отношенията, в любовта от младите кифли. Затова ни търсят младите мъже, това е истината. Защото им даваме нужната свобода, разбираме ги, не им правим драми. Това е истината.

158.   157, само ресторанти, вили и почивки. Само весело и купон. А къде са нещата от живота? Къде е емоционалната подкрепа, помощта? Семейните събирания, гости, сватби , кръщенета? И там ли сте заедно?
Млад мъж не би си завел жена на годините на майка му на гости у родителите му, нито на някое семейно празненство. Това е истината, трудна за преглъщане.

159.   Модератори, бе кога най-после ще я блокирате шизофренично болната лелка оттук? Това е просто един трол, който се ебава с хората за свое забавление, как й позволявате това? ! Вече наистина става досадно и моля да се банне по IP адрес, за да спре това нейно безобразие. Ако не сте разбрали нейният хаш е 6b60d20e3f.

160.   Какво ниво, какви 5 лева? Бабе, търсят ви защото сте лесни, непретенциозни и дашни и пускате във всяка дупка.

161.   До 155 от 150: Прочетете още веднъж какво съм написал - сексуална връзка. Нито имам немерение да се женя за тази жена, нито да я водя на кафета, ресторанти, на о-в Бали, в Тайланд и прочие дестинации. Естествено, че имам своите комплекси, но за Ваше учудване ще спомена, че не са свързани с намирането на жени, както и с общуването с тях. Изобщо не ме интересува кой какво мисли за мен и за това, че се занимавам с по-възрастна от мен дама. На мен ми е гот, а това е най-важното, дамата сама си поиска отзад, което ми хареса, защото не се наложи да я навивам. Все пак аз не бих си позволил да съдя някого за действия и постъпки, от които няма никакви последствия и нанесени вреди към околните. Много злобни хора има в сайта.
П.С. Сексът вдига самочувствието и увереността на мъжа, това е безспорен факт. Който твърди противното е жалък комплексар.

162.   От 159:Не се правете, че не ме чувате!!! Настоявам тая дърта пача да я изритате от този сайт, и да не й давате правомощия, по-големи от тези на обикновеният потребител, само защото е модераторка!

166.   За 162 - Бреййй! Че и нахално. "Настоявам" вика... ахаххаахахах! За "правомощия" говори ... Бегай от туке, уе мърльо!

167.   До 158

Може би ценим тези неща повече, от това да даваме стотици хиялдеи левове за отживели традиции, от рода на сватби и кръщенета, а гости винаги може да си поканим на вилите :)

168.   167 от 158
Въпросът е семейството на съответния мъж да те познава. Онова чувство, че те приемат и значиш нещо. Да си поканена като гост на подобно събиране.

170.   Не заставам зад "дамата на 50". Само ще кажа (припомня ...), че бях войник, когато бях с дама на 50. Спомена е за нещо незабравимо, никога повече не преживяно по този начин ...
Всички сме различни. Изключително умните, изключително красивите, здравите, богатите, запазените ... са малко, но все пак съществуват. За съжаление съществуват и преобладаващите ... "неперфектни", но завистливи и злобни същества в човешки вид.

173.   Бих искала да попитам младите мъже, интересуващи се от зрели, поддържани жени на 40-50г, как опитността и увереността на тези жени, компенсират физическите им несъвършенства?
Или с други думи, хвани си кака да те отрака, добре, но как, чисто физически, се възбуждате от повехналата, женска плът? !
Ние знаем какво търсим в младия мъж... изгубената си младост, свежестта на едно младо, напористо тяло, опияняващата лудост да се почувстваш отново жив и желан... и не на последно място - издръжливостта, страстта... Но вие, драги мъже, какво толкова ви привлича в нас?
Защото бих искала да ми е хубаво с часове в младежките прегръдки, но той защо би копнял точно за моите, уморени очи и ръце?
И не, кожата ми не е като намачкана нощница, която съм забравила да сваля...
Просто ми се иска и мен да ме разсъбличат с порив и страст, но не виждам с какво точно да ги събудя у един млад мъж? !
Не ми казвайте "с анален", че ще се разсмея, а повече бръчки около очите не ща! :–)
Ще ми се да е готов още като ме види, с нещо да го провокирам, побърквам, да ме иска, но може би напразно копнея за тръпка и разтреперани от желание колене, когато всичко е само и единствено задоволяване на любопитство и нагон? !
Споделете!

от 71

174.   До 173: Мъж съм на 32. Зрели жени между 40-50 години, ако са поддържани и добре изглеждащи, могат да ме подлудят от възбуда. И с интелект, и с тяло, и с крака. Харесвам истински жени с груби крака, а не мазани с кремове като на бебе, нежни...
Една зряла жена с леко груби крака, може да ме довърши! Ясно, че имам фуут фетиш, силен при това.

176.   До 173 - опита на зрелите жени е много привличащ. Една загадъчност и мистичност има у тях. Може би и това, че те са на светлинни години в леглото има значение. Липсата на всекидневни драми, които са характерни за младите момичета. А и има мъже, които са надраснали възрастта си. Редица фактори са. Също това, че голяма част от жените над 40 са независими във всяко отношение.

177.   Номер 173, прочети какво пише авторът в последния си коментар. Ако не ти е обидно да те приемат само като дупка/и за запълване, нямаш проблем. "Дамата сама си поиска отзад, което ми хареса",това го пише той, донякъде отговаря на въпроса ти. Сори, ама освен с анални, орални и всякакви креватни майсторлъци, няма с какво да предизвикаш интерес. Ако не си достатъчно добра в игрите, ще бъдеш зарязана след един-два сеанса и предполагам ще се почувстваш по-зле.

178.   Благодаря, че споделихте!
Останах приятно изненадана от прочетеното и съм съгласна, че всичко е възможно - както чисто сексуалното привличане, така и емоционалното такова, обогатяващо на съвсем друго ниво! Най-хубава е комбинацията от двете, но къде ти такъв късмет? !
На всеки от вас пожелавам да намери това, което търси!
Пожелайте го и на мен!

Останете със здраве!
От 71

179.   С този анален ме разсмяхте, благодаря! :DDDDD
Това че младите жени не си признават за аналния, не значи че не го правят. ;)
Както аз, така и много други млади го правим.
Жената може да експериментира стига да знаеш как да си поискаш.
Тези, които искат да си начешат нагона без да гледат за удоволствието на жената посещават или проститутки, или лелки.
Нищо възбуждащо не виждам в сексът със стари, но всеки с фетишите си.
Не осъждам никого, ама е време да се спре с преекспонирането с лелките, става смешно вече - престанете.
Темата няма да има край като коментирате все едни и същи хора с оборванията си.
Има си хора за всичко, време е да осъзнаете, че наистина има млади които харесват стари, макар и малко да са, аз лично не познавам нито един, но не е невъзможно.
Има хора и с психични проблеми, които чрез писането на фантазиите си през интернет се подсилват посъзнателно.
Има много хора със следните фетиши:
а) Фуут фетиш
б) Фетиш към анален секс
в) Фетиш към дебели хора
г) Фетиш към големи и увиснали гърди
д) Писинг фетиш
е) Федерос фетиш
Другите фетиши няма да изброявам, че са гаднички, но си има почитатели.

~darkgirl~

181.   Ми за мен е фетиш и занасянето по тъмнокожи ...
Не мой!
Аналният също не е мой фетиш. Не само - изобщо не го предпочитам. Но в никакъв случай не го коментирам. Някои генетично са не/предразположени към него (без значение на пола!!!). Това е всичко.
Предпочитането на каки е основно, защото се очаква по-ясна позиция относно крайната цел. И се разчита тя да е "само секс". Всяка млада мома се надява на нещо повече. Няма нищо по-нормално от това! И "даването" е много двуяко ...
За съжаление не всички зрели дами са достатъчно смели реалистки. На повечето точно "им се иска, но им не стиска".
А и фЕМИНИЗМА е много лошо явление ...
Лично мнение.

182.   Авторе,

н 71 съм и искам най-напред да ти се извиня, че оспамих темата ти - не мисля, че мястото ми е тук и ще ти обясня защо!
Случи се нещо крайно неприятно и непредвидено в живота ми и си дадох сметка, че с брака ми е приключено и вървим към развод!
Тръгвам си и толкова.
Мислех си, че просто ми липсва да ме изчукат здраво, но не...
Не съм жена, която просто чукат и с която експериментират за единия кеф...
Искам повече, не приемам нищо по-малко от целия пакет :-)) ако мога така да се изразя - копнея за пълноценна връзка, за разбиране, споделяне, хубав секс...
И няма сила, която да ме накара да се крия и да мишкувам...
Темата ти ми помогна да го разбера и ти благодаря за това!
Може и сама да си остана, но поемам риска...
Искам да съм щастлива, а не да ме крият и да се срамуват от мен...
Изобщо не упреквам никого тук - всеки си решава сам за себе си!
Не бих давала пари за секс, не бих търсила хотели, не бих позволила да ме чукат от любопитство и без да ме пазят и т. н.
И аналния ще го дам на този, който ми развълнува душата и е с мен за добро и лошо, не само за ебането...
Душата ми е празна... , не ща само дупките ми да пълнят, колкото и вулгарно да звучи...
Нито съм си нарочила възрастова група, нито нищо...
Каквото има да става, ще стане...
Ако ли не, здраве!
Едва преполових живота си, имам право на втори шанс...
И да, това ще е последната тема, в която пиша тук, защото отивам да живея в реала, там е истината!

Не съм съгласна, че една жена над 40 е стара и не заслужава внимание. Всеки с късмета си.
И не бих си позволила да коментирам и принизявам чуждите фетиши - и аз имам тайни въжделения, никой няма право да ме критикува за тях!

А ти, авторе, как си?
Как се развиват нещата при теб? ! Сподели!
Желая ти да осъществиш желанията си без да се впечатляваш особено от критикарството тук!
Темата ти ми отвори очите за това, което не мога да бъда, благодаря ти за което!
Щастие и късмет!

184.   Без да вземам страна искам да кажа от личен опит, че се случва мъже на 30 да ме заглеждат с не много невинен поглед, а от колеги на същата възраст дори съм получавала директни предложения. Така че наистина има такива мъже, има такива жени. Не виждам нищо толкова скандално, след като двама души са свободни, харесват се и искат да се позабавляват. По всички сведения се живее веднъж, така че... Обичайте се и правете любов, щом можете!
Ж, 49 г.

185.   Харесват това, че не могат да забременеят и, че не им се налага да се харчат. Също и че нищо не искат. Мъже, които са стиснати, непривлекателни, с липсващи майки, срамежливи, без успех сред наборките си харесват лелки. Другите се уреждат с гаджета лесно.

186.   Връстниците са за любов, по-големите - за секс. Секса с младо момиче (на твоята възраст) може да ти докара куп неприятности. С такива следва да се прави секс само ако наистина я обичаш и си готов да поемеш ангажименти ... Едно е момчето да е скръндза (или бедно), друго е момичето да е комерсиално (алчно). Кои преобладават днес - всекиму е ясно ...
Без финансови условия и без "ангажименти" е най-възможен секса с кака.
Отделно каката консумира секса на макс. Днес й е паднало, за утре знаели се ...
Каката знае, че не трябва само да чака да бъде изклатена. Тя гледа на секса като получено удоволствие от нея и полага старание това да стане най-... Младото момиче смята, че дава нещо ценно от себе си и само заради това момчето й е длъжно "до гроб". Това не е упрек към момичетата! Само факт, даващ отговор на въпроса "защо се предпочитат зрели дами".

187.   Аз нещо не разбирам. Жена на 49 години съм, през февруари ще навърша 50. След 7-годишна връзка с мъж с 10 години по-млад от мен, миналия месец се оженихме официално. Никой от нас не е богат, че да става дума за пари. Никой не е правил компромис със себе си, просто отношенията в един момент стигат до логичния завършек - брак. Съпругът ми е много красив мъж, твърдя го уверено! Разбира се, че аз не изглеждам като 20-годишна, но ние имаме много други интереси: музика, театър, книги, вътрешен дизайн, градинарство, философия, геополитика, не може да се наговорим вечер... Никога не съм усетила разликата във възрастта, нито пък мъжът ми по някакъв начин показва, че има дефицити. Имаме балансирано и успешно семейство; с много приятели, близки отношения с роднините и богат социален живот. Така че - връщам се към началото - не разбирам какъв е проблемът на целокупното форумно общество, че една моя връстничка има млад любовник? Днес обядвахме в граината с дъщерята от предишния брак на мъжа ми. Стана дума за връзките и за възрастовите разлики. Тя беше искрено изненадана, като й казах, че съм с 10 години по-голяма от баща й. Думите й бяха следните: "Сериозно? А аз си мислех, че тате е по-възрастният, понеже ти си купонджийка и свежарка". Зарежете я отпуснатата кожа и прочее глупости. Духът е важен! Духът е онова, което ви привлича в една жена, макар да си мислите, че е съдържанието на сутиена й.

188.   н 187,

Ти си частен случай, определено!
Защото горчивата истина е следната - във възрастната жена над 40-45г, по-младите мъже виждат единствено и само неангажиращ и разкрепостен секс, нищо повече!
И идея си нямат за сериозна връзка и брак - това просто не се случва, а ти си щастливото изключение, потвърждаващо правилото!
Колкото и поддържана да е една жена на години, пак ще искат основно секс от нея - пълна програма, без задръжки, без кондоми, кеф на макс...

Около себе си познавам доста двойки с голяма разлика в годините, но тя е винаги в полза на мъжа!
Такъв е живота!
от 71

189.   Аз предпочитам по-възрастните жени, защото с тях можеш да имаш разговор.
Ще прекараш два-тр ичаса с малката и ще те заболи устата и главата само ти да приказваш и да се чудиш каква тема ще я заинтересува, че и тя да се включи, но в повечето случаи напразно. Тя ще стои и ще те гледа като овца и ще те накараш да се почувстваш по-самотен и от това да си сам.
В повечето случаи по-възрастната жена знае какво иска и не хвърчи във въздуха. Живота вече я е изпраскал няколко пъти с тухлата по главата и тя приема нещата такива каквито са и не си прави никакви илюзии. Има опит и желание и ще положи максимум усилия.
Малката ще вдигне краката и ще те остави ти да се потиш като хамалин качен върху нея, а тя ще стои отдоло като безчувственно трупче - нито звук нито пък ще се опита да се раздвижи малко че да стане по-интересно. Разбира се има изключения, но са малко.

192.   188, че си мечтаеш за здрав секс, че имаш нужда от това - окей. Но защо завиждаш (макар и благородно) на дамата, която е и във връзка? От мъжа си може да не получаваш интимност, но със сигурност получаваш доста други немаловажни неща. Това не е личен упрек към теб. Мислех си, че хубавото изчукване може да ви удовлетвори напълно. Все пак се оказва, че тайничко си мечтаете и за любов. И като нищо бихте зарязали съпруга си? А той наясно ли е с твоя сексуален глад? Демонстрира ли ревност? Имаш ли идея как би възприел една твоя "изневяра"? Слагам я в кавички тъй като при такива обстоятелства лично не го приемам за изневяра в типичния смисъл. Но виж, ако допускаш дори и за миг, че би го оставила ако се появи младок, който да прояви и любов към теб, това вече е друго...

194.   н 192,

Вече съм отговорила на въпросите ти в коментар н 182!

Интересно ми е какво се случва с автора? !

н 71

195.   Н 71, зряла жена си, но това определено не е гаранция, че не може да си на грешен път. "Пакетът" е нещо супер, но твърде рядко се получава. Направо си е чудо за тези, на които им се случва. По-реалното е "от няколко по нещо". С ясни взаимоотношения с различните. И това не е най-лесно за постигане, още повече за балансиране, еле пък у нас... Но е препоръчително пред гол оптимизъм. Най-вече заради времето... Днес все още вървиш покрай реката. Греби с пълни шепи. Твърде е вероятно утре пътят ти да свърне през пустинята.
Успех!

101-150 от 162