Споделена история от Секс и интимност

Влечение към по-възрастни жени
Привет на всички четящи! Млад мъж на 25 години ви пише тия редове. Чел съм вече подобни теми както тук, така и из други форуми, но не всички подробности от тях съвпадат с моя случай. Проблемът е следният: падам си по по-възрастни жени. Нямам предвид баби и застаряващи лелки, но да речем в диапазона 35-45, максимум 50-годишни, като за последната възрастова група дори не ми е отблъскващо ако тук-таме видя някоя бръчка, все пак е нормално за тия години... но пак си говорим да е в границите на допустимото.

Забелязах това мое влечение в доста ранен етап от пубертета, като тогава ми харесваха жени предимно на 30, но с напредване на моите години съответно лека-полека вдигах летвата и във възрастта на жените. Споделял съм това само с приятели, като мнението на повечето от тях е, че това си е проблем в известна степен. Аз не го възприемам точно като проблем, но и осъзнавам, че не е нормалния ход на събитията. Тук е моментът да отбележа, че покрай другите подобни изчетени теми съм се запознал и с психологическата част на нещата и държа да отбележа, че нямам някакви едипови комплекси, нито ми е липсвала майчината фигура в живота. Говорим за чисто и непринудено сексуално влечение към по-зрели дами (естествено поддържани такива), а не за създаване на семейство с такава жена и прочие. Също така е ясно, че мъжете са най-сексуално активни между 20 и 30 години и с възрастта либидото им пада рязко, докато при жените това настъпва на доста по-късен етап, така че има някаква взаимна полза от това, така да се каже.

Та, дайте своите мнения, като ще ви помоля да споменете пол и възраст, наистина ми е интересно да чуя различни мнения от тези на приятелите, с които съм го споделил. За странно ли намирате това, трябва ли да се стремя към промяна и има ли жени в някоя от споменатите възрастови групи, които да си падат по млади мъже на моите години (или около тях)?
Поздрави.

Коментари

151-162 от 162

196.   н 195,

Много точен коментар!

Имам нещо впредвид...
Дано да стане, че ми е голям мерак!

И хич не ми се ще пустата пустиня да пресуши и най-мокрите ми желания...

Темата беше безкрайно полезна за мен, за което ви благодаря!

А на автора пожелавам късмет и да пише пак тук, за да сподели!

н 71

197.   От дамата на 50 - Радвам се, че темата влезе в нормално русло без лични нападки. Всеки си има глава на раменете да си живее живота, както намери за добре. И аз се извинявам, ако съм прекалила с разказите за младото си гадже. Бъдете здрави и щастливи!

198.   До Н 71 - защо така рязко си промени мнението? Нали в началото копнееше за младо гадже, да се върнеш отново към младостта си. Ако търсиш сериозна връзка, може би ще трябва да се задоволиш с мъж на твоите години. Особено ако говорим за брак.

200.   от 2 години живея с 56 годишна и много и се кефя.
и сексуално и материално съм задоволен

201.   Авторе, мисля че харесваш такива жени, защото искаш да се чувстваш по-млад, обгрижен и да не носиш отговорност, каквато ще ти св налага да носиш, ако ти си по-гокемият във връзката.
Аз съм от онези жени, които си падат по батковци, с 8-9 години по-големи от мен. Харесва ми да съм по-младата във връзката и да си имам батко.
Избрах си и съпруг доста по-голям от мен, така че те разбирам.
Не бих била с мъж значително по-млад от мен.

202.   Ние сме типичен пример за семейство в което жената е по-възрастна. Женени сме от 14 години, аз съм на 46, тя на 48, разликата ни е 2 год. и 3 мес. Имаме и 2 деца. Мога да ти кажа, че от сексуално естество няма по-яко нещо да си женен за кака. Все още се любим на макс и редовно. Имало е периоди, в които сме си организирали "любовни следобеди" и сме се чукали по 2-3 часа вкл. с любовната игра. Правим секс винаги с декор, т. е. жена ми е на високи токчета, с къса тясна пола, за да и се очертава дупето и сутиен или тясна блузка. Правили сме всичко в секса без анален. Жена ми е доста секси пичка и си пада също така малко мръсница, прави яки свирки, като я чукам на задна пъшка яко и ми дава дори да я бръсна понякога. Така че секса с по-възрастна е несравнимо по-добър от този с по-млада. При нас жена ми е доволна, че я чукам като по-млад здраво, а аз съм доволен, че ми дава да правя с нея всичко и се раздава в секса, дори в кухнята сме се чукали на плота при отворени щори. Е, като е по-възрастна не може да се глезиш с нея като например да и викаш писанче, миличко, да я будалкаш, малко не върви с каката. Но пък може да си позволиш да и говориш неща от сорта "Мисля утре да ти скъсам путката", "Утре може да ти излижа путката" и др. При нас ебането и оргазмите са на ниво. Хич не е зле да си с кака. Както казах още се любим редовно и съм и казал, че ще я праскам яко и на 60 :)

203.   И аз съм жена на 45г. със седем години по-млад мъж от мен. Живото опровержение на всички, които живеят с предразсъдъци и определят норми кое е редно и кое не. С мъжът ми сме заедно от 13 години, имаме и дете и сексът ни е супер. Аз съм си развратна, а той ме задоволява прекрасно. Слаба, със стегнато тяло, запазена съм, нямам бръчки, тренирам и не съм прибягвала до корекции, както не се клепам и с грим. Не се бъркам в живота на хората и да им казвам какво е редно да правят, гледам си моя и да се чувствам добре. По- голяма част и и от предишните ми връзки са били по-млади от мен и не защото аз съм държала непременно да съм само с такива, просто и те са ме харесвали. А за протокола да отбележа, че дотук само веднъж имах нещо като връзка с един на 40 и секса беше зле - или не му става, или трудно свършваше, или пък много бързо, така че предпочитам да си карам на сигурно с младия ми мъж, пък на дъртите пишки нека младите момичета да се пооупражняват как да им вдигат самолета, тамън ще осъвършенстват кралските свирки!

204.   71 съм.
Позабравила бях тази тема от преди 2г.
Ето ме отново тук.
Всичко тече, всичко се променя. Също като женското мнение :-) Даже мъжът ми спря да копае И в градината :-)
Всъщност, щеше ми се да си начеша крастата, но май само на думи. Не го направих, а имах златна възможност. Отблъснах се сама от себе си. Стана ми гадно. Хипотетично бих се нанизала на здрав хуй, но май ми се ще да ми е набор, защото искам да градя нещо ново, не само да ме чукат, да се учат на мен и да ми се празнят. Не мисля, че наборите ми са увесили носове…и разни други работи :-)
Напротив. Ще ми се да мога да си тръгна и да започна на чисто. Просто съм смачкана и никога през живота си не съм се чувствала привлекателна. Затова като вземат да се превземат със сантиметри и прекалена разкрепостеност, искам да избягам.
Не ща хватки и стойки.
Да го харесам и да успеем да се свършим - абсолютно земна норма мисля. Младоците да чукат с часове.
Аз искам и за малко да е, но качествено.
Ще си остана само с искането.

205.   Като малко по-млад от тебе е имало периоди в които не бих заменил една възрастна поддържана жена за всички млади жени. Ако не беше факторът "какво ще си помислят хората за мен" и това, че тя не ми даде шансът да и докажа, че наистина исках да съм с нея, то на 24 годишна възраст със сигурност щях да се оженя за 42 годишна. Беше ме накарала да забравя, че съществуват младите момичета. На лицето на възрастната жена са изписани толкова сладки и ценни неща, които ги няма изписани на лицата на младите жени и които само ценител може да разчете и оцени. Всяка една малка бръчица на лицето и, погледа и, визията и говорят страшно много неща, които могат да влудят млад мъж, но само такъв, който може да ги разчете. Нещата, които прочетох на лицето и тогава и които ме влудяваха по нея до степен да забравя, че съществуваха младите жени са: "Аз не съм лигава, аз съм изморена от рутината на живота, не ме гледай, че се държа по-студено от младите, дълбоко в себе си страшно копнея за страшно много обич, топлота и романтика, които не намирам толкова като в младите ми години и съм гладна за тях, но никога няма да ти го кажа директно. Не съм вятърничава държа да имам партньор, който да е до мен и да ми е упора, копнея за силен кавалер и романтика. Знам, че близките ми няма да гледат с никак добро око, ако съм с тебе и това ще ми създаде проблеми понеже може да си ми син и това ме стопира, но ти просто ми кажи, че може да сме заедно само двамата далече от очите на всички останали и бъдейки само аз и ти и никой друг да ми излееш цялата си любов и отдаденост и така само двамата да сме в една друга изолирана от останалите реалност, никога няма да ти го кажа това, но ми е страшно интересно да видя какво е чувството. Но ме е страх, че ти като си толкова млад няма да ме разбираш достатъчно добре от какво имам нужда, няма да си дотатъчно зрял за мен и ще си просто тинейджър с краткотрайна афера, няма да ти го кажа, но искам да ми докажеш твърдо и ясно, че няма да си несериозен хлапак, а ще си ми опора, ще ме заведеш някъде където никой не ни вижда и не знае за нас и там ще излееш цялата си любов и страст върху мен, като ми дадеш пълни гаранции, че никой няма да разбира за това. " И куп други страшно красиви неща. Само, когато човек вижда може да оцени. Ако човек не вижда, тогава и диаманти да има до него няма да ги оцени. Възрастната жена беше диамантът, а младата тогава беше като обикновено стъкло, някакво недоносче.

206.   Веднъж, на служебна школа чуках възрастна жена, колежка на 55г. В тяло не беше нещо особено, едри бедра, малки поувиснали цици, но ме привлече желанието и към мен и мръснишкото и излъчване, много секси смучеше, така ме надървяше, че и да не искам пак бих я изчукал.

207.   Аз съм мъж на 34 г. и харесвам зрели дами над 40 . Явно е някаква нова тенденция/мода.

208.   До 11 номер, пълни глупости лельо

151-162 от 162