Споделена история от Секс и интимност

Влечение към по-възрастни жени
Привет на всички четящи! Млад мъж на 25 години ви пише тия редове. Чел съм вече подобни теми както тук, така и из други форуми, но не всички подробности от тях съвпадат с моя случай. Проблемът е следният: падам си по по-възрастни жени. Нямам предвид баби и застаряващи лелки, но да речем в диапазона 35-45, максимум 50-годишни, като за последната възрастова група дори не ми е отблъскващо ако тук-таме видя някоя бръчка, все пак е нормално за тия години... но пак си говорим да е в границите на допустимото.

Забелязах това мое влечение в доста ранен етап от пубертета, като тогава ми харесваха жени предимно на 30, но с напредване на моите години съответно лека-полека вдигах летвата и във възрастта на жените. Споделял съм това само с приятели, като мнението на повечето от тях е, че това си е проблем в известна степен. Аз не го възприемам точно като проблем, но и осъзнавам, че не е нормалния ход на събитията. Тук е моментът да отбележа, че покрай другите подобни изчетени теми съм се запознал и с психологическата част на нещата и държа да отбележа, че нямам някакви едипови комплекси, нито ми е липсвала майчината фигура в живота. Говорим за чисто и непринудено сексуално влечение към по-зрели дами (естествено поддържани такива), а не за създаване на семейство с такава жена и прочие. Също така е ясно, че мъжете са най-сексуално активни между 20 и 30 години и с възрастта либидото им пада рязко, докато при жените това настъпва на доста по-късен етап, така че има някаква взаимна полза от това, така да се каже.

Та, дайте своите мнения, като ще ви помоля да споменете пол и възраст, наистина ми е интересно да чуя различни мнения от тези на приятелите, с които съм го споделил. За странно ли намирате това, трябва ли да се стремя към промяна и има ли жени в някоя от споменатите възрастови групи, които да си падат по млади мъже на моите години (или около тях)?
Поздрави.

Коментари

1-50 от 162

1.   За имане - има такива жени. Ти обаче не казваш дали имаш опит или само си мечтаеш? Не е нито срамно, нито лошо, нито едното, нито другото. Все пак е по-добре да уточниш. Ако е второто - може да получиш съвет как да се пласираш. Ако е първото - оферти ;)

2.   Човече, нищо нередно ти няма! Правила какви жени трябва да харесва и предпочита един мъж на 25 години също няма! Аз съм на 33 години и съм бил с доста жени, които са по големи от мен. Ако става въпрос за секс - нещата са страхотни!!! За връзка ти си решаваш. Няма от какво да се притесняваш.

М.33г.

3.   На мен винаги ми е било странно млади момчета да си падат по 40 годишни и нагоре. Дори аз, който съм на 34, рядко ми харесва някоя над 30, а над 40 е цяло събитие. Не бъди сигурен, че не е психологическа причина, защото това са несъзнателни модели. Това може да го установи само добър психилог, а такива в България почти няма.

Иначе би могло да е проблем, когато решиш да имаш семейство. Ако се ожениш за някоя 30-годишна с нагласата, че правиш компромис, не е добре. С времето желанието за дърти (спрямо теб) ще расте, след като знаеш, че не трябва, след като си женен. Колкото до 45 годишните не съм убеден, че са най-подходящи за семейство с един 30-годишен мъж и не само заради възрастовата разлика.

4.   Нямаш проблем...

5.   Геронтофил си.

6.   ,,Хвани си кака,да те отрака",ако не те е срам,да те наричат бабоебец !?

7.   Нямаш проблем. Хората са различни. Ето президента Макрон се ожени за по-голяма жена. С по-големи има по-малко рискове- знаят кои са, могат да се пазят и пр...

8.   Не е нормално, но порното изкривява нормалното

9.   И после стани президент!

10.   До 6

35-35 годишни нито са баби, нито са прокажени, а ти си сексит.

11.   Какво да ти кажа? Аз догодина навършвам 50 години, съпругът ми е на 40. Миналата неделя сключихме брак след дългогодишна връзка. Когато се запознахме, той беше на 34. Както виждаш любовта ни оцеля в продължение шест години и вече оформихме законно отношенията си. Ние не усещаме емоционални или физически различия. Сексът ни е страхотен, разбираме се от половин дума, седим до малките часове и разговаряма не всякакви теми, всичко вършим заедно, имаме еднакви вкусове. Единствено, когато се гледаме на снимки, личи, че той-е по млад, но напълно не ни интересува как изглеждаме отстрани. Аз - може и ген да е, може и от спорта да е - имам напълно запазена фигура, без грам тлъстини, целулит или стрии, тялото ми не е мръднало от студентските години, все още често ходя без сутиен. Съпругът ми е много красив мъж, типичният мачо - строен, мургав, с естествено развита мускулатура, просто мечта за всяка жена. Но ето че избра мен. И сме щастливи.

12.   Да, за Чук-и-Бег стават, но имай предвид, че жените повяхват много по-бързо от мъжете, да не говорим за манталитета на тьотките и бабичките, който придобиват, така че... може да звучи много романтично на пръв поглед, но на практика изобщо не те съветвам!
Вземи си жена около твоята възраст, даже малко по-млада, за да можете да остареете заедно...
Иначе лелките си ги чукай за купона... И заради това, че ще ти направят палачинки на сутринта :)

14.   Съвсем нормално е. Друг е въпросът, дали след като опиташ, ще продължиш да си падаш по такива. Има много жени на 40 , които изглеждат страхотно, виж Наоми Кембъл на 50. И за теой късмет много от тях сибтърсят млад жребец! Успех!

15.   Аз съм на 33 и обожавам по младите мъже. Ти си на 25 и не мисля, че е нещо фатално дори и да се обвържеш с жена 5-7 години по голяма от теб.

16.   Моето мнение е, че в новия ни свят рядко може да определим нормалното като нормално и да го различим от нормата. Това специализирано може да направи някой психотерапевт. Просто в свят, в който битува наркомания във всичките й палитри - тук слагам и алкохола и цигарите, психичните отклонения във всичките им палитри, които са много по-чести, отколкото предполагаш, но хората го крият от познатите си, секса в ранна възраст, гей браковете, зоофилията, педофилията, разврата, морален упадък, агресия и каквото се сетиш - твоето на фона на всичко това звучи в норма, защото чувствата са взаимни с тези жени, няма насилие, това е някакво твое предпочитание, фетиш ако щеш го наречи. Ж, 30

20.   Номер 12, ти си изключително ограничено човече...

от жена с млад любовник, който умира за палачинките ми сутрин :-)

22.   Да ви кажа честно, няма по-хубаво нещо от секс с млад мъж за една зряла жена над 40. Аз имах такава връзка, беше супер. Ако съдбата ми предложи пак такъв шанс, ще се възползвам!

23.   Аз спах два пъти с една 39 годишна – на 28 съм. Леко пълничка със сочно дупе, но симпатична в лицето. Беше ми любопитно да пробвам, а и тя го искаше и имаше достатъчно сексуално привличане. Беше нагласена, избръсната, с прашки както си му е реда. Не беше пасивна, а се раздаваше и се стараеше. Изкарах една от най-добрите си нощи с нея. Първия път не ми пусна отзад, но втория сама ми се надупи и нямах избор. Сексът с нея беше повече от страхотен, но и това беше единственото, което ни свързваше. Може би 45 е максимума на жена, с която бих спал, стига да е сексапилна и да ме привлича

24.   20, както искаш го разбирай - въпрос на възможности и избор.
А за палачинките ти едва ли някой е приплакал - повечето мъже вече умеем да ги приготвяме доста по-добре и от вас...

25.   22, e защо след като е било толкова хубаво, съдбата ти е отнела същия този шанс, на който си се радвала?
Явно не за всяка от страните е било чак толкова хубаво...

26.   Съгласен съм. Жените над 40 стават за "чук и бег". По възможност разведени. Досега с две съм спал по няколко пъти и дотам.
Омъжени над 40 г. не си струва. Там са мелодрама. Те не умеят да се крият от мъжете си и те ги хващат. После реват.....
М29

28.   До 22. Аз съм мъж на 31 години и обожавам зрели дами - перфектно съчетание между младост и опит. И копнея точно за такава връзка, така че можем да пием кафе някой път и да се видим.

М31 от София

29.   25, бях сигурна, че някой завистлив мъж на около 50 ще се издразни и ще наплюе. Повтарям, потретвам - за една свободна жена над 40, най-хубавото нещо е секс или връзка за секс или там каквото си го определяте с МЛАД мъж. Изобщо не ме интересува ти какво мислиш, обаче аз по-добре да съм сама, отколкото с някой оплешивяващ полу-импотентен шекембелия, с кръвно и жълти зъби. А млади жребчета жадни за приключения винаги има.

30.   29, извинявай, че се намесвам в спора ви, но за да искаш млад жребец, трябва и ти да предложиш нещо. А 50 годишна жена не може да предложи нищо на млад мъж, освен на такъв с крайна фаза на едипов комплекс и такива редки екземпляри трябва да ги чакаш с години за едно ебане.

Демек не искаш мъж на 50, понеже имал шкембе, ама ти като си на 50, си много готина и младите жребци се редят на опашка. Може, ама като събудиш си завий краката. Като станеш на 70 и никой не се лъже дри и за веднъж в годината, ще търсиш 50-годишен шкембелия да ти почеше трътката, ама и такъв няма да има. Жената одъртява доста по-бързо от мъжа, така че...

Само гледай да не презрееш от много зрялост. Нали така им викат вече на дъртите... зрели. Ама те зрели, зрели, та презрели.

32.   Фантазии на килограм, на някоя... да не казвам каква...

34.   30, жена ми е на 43, обаче изглежда по-добре от младите момичета. Да не говорим, какви мурафети знае и може. Пък и младите мъже търсят нещо неангажиращо. Връстничките си трябва да ги гонят, ухажват, пък то се дърпа, пък сега не, пък там не, пък не гълтам, пъкне давам в дупето, пък ще се оженим ли... като теглят чертата и земат, че се ориентират към 40 годишни секси лелчета.

35.   33, предполагам си хермафродит защото в коментар 33 си жена, а в 21 мъж. Ей, не ги научихте тези хашове.

37.   Леле, я виж ти, н 24 умеел да прави палачинки, по-вкусни от моите?!
Направо ще се пукна от завист:-)

39.   Народът има една хубава поговорка за дъртите похотливци (от двата пола)- на дърт г*з зелен бъз.

40.   До автора: ако ти и тя сте свободни, не виждам причина за притеснение! Да не ти пука за околоните - всеки живее за себе си и си носи отговорността. Никога не можеш да угодиш на т.нар. "общество", а повярвай ми изобщо не е и нужно.

41.   Допреди 10-на години, да си с млад партньор беше резервирано за мъжете. Те можеха да са с млада жена, дори с много по-млада - това беше нормално. Обаче нещата се промениха и сега мъжете на 50-60 страшно ревнуват, че връстничките им също могат да са обект на желание. При което дори без да си плащат, за разлика от мъжете.

42.   41,

Преди години нямаше страдащи от едипов комплекс мъже.

И въпреки това да не мислиш, че всяка втора "зряла" (демек дърта) спи с младеж? Това е привилегия на много малко жени. Той младежа за да тръгне с нея, трябва да е тупалка, а колко са такива? След 40 масово са омачкали пижамата. Повечето замазват нещата с грим и прически и си мислят, че са много хубави, ама на набръчкано лице колкото и грим да слагаш си е набръчкано. Изобщо не можеш да го сравниш с естествено красивото 20-годишно момиче.

Пък дори и възрастни мъже колко има с 20 годишни мацки? Такива са само тип Джордж Клуни (хубавеещи с остаряването) и разни мутри с пачки. Ама такива са малък процент.

43.   Аз съм №28 - мъжът на 31 г. Все още се надявам някоя зряла дама от темата да ми обърне внимание. Много искам такава връзка и не смятам, че има нещо ненормално. Това е плюс и за двете страни - дамата ще се хвали на приятелки, че има млад любовник. А младия мъж печели истинска и уверена жена, която знае какво иска. И двете страни печелят, дори да е за кратко.

44.   42, то ако гледаш какво пишат тука, всичките 50-60 годишни чанти са двойнички на Мишел Пфайфър и Мег Райан. В действителност са разгонени лели и баби, на които наборите им не вдигат самолета. Като вампири са, жадни за млада...не кръв, де. Дават безотказно и навсякъде. но далеч не са богини в секса. Най стават за опитно поле на начинаещи е..чи.

45.   От автора:

Не вярвах, че темата ще събере толкова коментари за това кратко време. Ще се постарая да отговоря на тези, които са задали конкретни въпроси, а на останалите - по-общо.

Номер 1:
Не, не съм бил с по-възрастна жена, засега всичко е само в представите ми. Но в този сайт едва ли бих могъл да получа каквито и да е оферти поради правилата за запазване на анонимност.
Номер 2:
Не става дума за връзка. Ако си търся сериозна приятелка или съпруга, със сигурност ще е млада жена/момиче около моите години или няколко години по-млада. Просто ми се иска да пробвам с по-опитна и възрастна жена, за да видя има ли наистина такава тръпка, каквато описват, или всичко е само приказки.
Номер 5/6:
Добре знам какво значи геронтофилия и това съвсем не е да чукаш по-зрели жени, а направо баби. Тоест от 60 години нагоре. Никъде не съм споменавал тая възрастова група да ми е какъвто и да било таргет, така че коментарите ви са излишни.
Останалите коментари преповтарят повдгинатите въпроси от първите няколко, на които отговоих по-горе, така че ще систематизирам: както споменах и в самата тема, не ми е липсвала майчина фигура в живота, нито пък въпросната е била твърде властна. Нямам някакви травми от детството. Така, както аз чувствам нещата става въпрос за привличане на съвсем първично/сексуално ниво щом видя запазена и красива жена. И не бъдете толкова сигурни, че едно време не е имало младежи, които да мечтаят за това. Просто вие сте живели в съвсем различен строй, който е гледал строго на всякакви по-нестандартни връзки и взаимоотношения. Колко от вас са щели да имат смелост да оповестят това публично? Малцина. Нито курвалъкът е от вчера, нито перверзиите, нито ако щете и педерастията. Единствената разлика са годините, в които живее сегашното поколение и годините, в които сте изживели вашите младини. Толкова от мен. Продължавам да следя темата с интерес.

47.   Останали сте с погрешна представа от порното и зрелите актриси там. Там всичко е грим, ъгъл на заснимане, и обработка на записа.
Винаги е имало мъже с такива нестандартни предпочитания, но това е неосъзнато желание за майчина ласка и прекалено много гледане на порно с големи на възраст жени. Аз лично бих се отвратила , ако приятелят или съпруга ми е спал с лелки.

48.   Има и мъже, които имат връзка,живеят или се женят за по-големи от тях заможни жени. Пример за похотлива бабичка и баболюбец интересчия са Гала и нейният възлюбен Стефан.
Юлияна Дончева даже има и брак и дете от по-младия Стъки. Той уж бил девствен до тяхната връзка, което не вярвам.

49.   Аз съм дама на 50 и имам млад любовник на 28 г. По-хубава връзка не съм имала досега, просто съм очарована. Младите мъже са в пъти по-внимателни от моите набори. И са много по-издръжливи. Съветвам всички зрели дами да си хващат младоци и да се забавляват.

50.   49 - айде стига с тва "зрели дами" ма,ДЪРТА БАБО. Зрели са динята,пъпеша,ябълката,крушата,джанката и сливата. Вие не сте зрели,а сте ДЪРТИ,набръчкани,грозни бабушкери прикриващи бръчките си зад тонове пудра,грим и червило,за да се набутате на младите момчета с пари-това е суровата истина. Ама колкото и ботокс да си инжектирате в кожата и в джуките никога няма да успеете да се издокарате като младите 20 годишни момичета защото младото си е младо и не може да се сравни грозотата на една дърта съсухрена бабичка на 50 с красотата на едно младо,свежо 20 годишно момиче с естествено гладка кожа и истински цици и дупе и общо свежо излъчване - просто не може да се сравнява. А пък на теб ти пожелавам в най скоро време младия ти любовник да те изрита за някое младо,сочно секси парче и да те остави гладна,жадна,гола и боса на улицата сама с твоите разбити мечти за наследяване на огромно наследство от милиони,което и със сигурност ще стане.

52.   До 50

Какъв ти е проблема, па на тебе?

54.   49, точно пък младите в момента имат много повече ботокс и хиларион в устните и изглеждат в пъти по-пластмасови от една 40 годишна подържаща се жена.

55.   До номер 50 - говориш глупости. Не мисля, че отстъпвам на младите кифли, които мислят само за пари. Дамите на 50 имаме ценности и знаем какво искаме, а това привлича мъжете. Винаги ходя елегантна, на висок ток, докато младите жени са раздърпани, нямат стил. Това също се оценява от младите момчета.

56.   Много груб коментар от номер 50. Не те ли е срам? Това, че жената е на 50 години, не означава, че също не се нуждае от любов и от ласки. В случая е намерила по млад мъж, който по собствено желание е с нея
Не вярам да му е опънала каиша за врата и онзи да не смее да си тръгне. Значи той намира нещо, което не може да получи от една 20 годишна 'с естествено гладка кожа и истински цици' и тези по-зрели дами имат някакви достойни предимства. Затова не бива да се генерализира толкова грозно. Истината е, че всяка една хубава жена, независимо от възрастта ще има почитатели и мъже около нея. Вижте например Моника Белучи или София Лорен- Макар и да не са вече първа младост са все още боготворени и желани от много мъже. Всичко опира до излъчването и усещането за жена вътре в тялото си, чувствеността си. Една такава жена е много по атрактивна от някаква 20 годишна пикла в дънки, ходеща като чувал и без всякаква изтънченост и грация. Аз на твое място бих се извинила, ако не от уважение към госпожата, то поне от уважение към себе си.

58.   56, младите мъже намират в такива жени над 50 майка и финансова облага. Няма нищо друго, което да ти подтикне да се заробят така.

59.   Номер 43 и 49, първо си мъж, после жена... Не те ли е срам бе, госпожа?! Стига си фантазирала. Сама си пишеш и си пускаш теми в сайта, както и коментари. Вижда се за хората с поне средно IQ. Не ми занимава да ти търся другите хашове. Че си и модераторка даже. Срамота и резил на н-та степен. Всички стареем, приеми го вече и стига си измисляла простотии.

60.   От 50 до 56: А не мислиш ли че и твоят коментар също беше груб с твоето изказване "някаква 20 годишна пикла в дънки, ходеща като чувал и без всякаква изтънченост и грация"?! Или ако не се отнася за "зрелите дами",значи не е груб? Ти не генерализираш ли,като наричаш всички 20 годишни момичета така,а пък си боготвориш само твоите наборки? Не те ли е теб срам? Защо говориш с такава злоба за всички млади момичета и ги обиждаш толкова грозно? Очевидно защото им завиждаш,че са по-стегнати и по красиви от теб и те е яд,че никакви лифтинг процедури и други простотии няма да те направят пак млада,свежа и естествено красива като тях и единственото, което ти остава като типична зла,грозна,разгонена дърта лелка ,е да плюеш по тях и да им търсиш косури,за да се самоубедиш в твоите си глупости и да ти олекне. Аз като ходя на улицата виждам повече "зрели дами" в дънки,тесни полички и впити дрехи в опит да се правят на интересни и е по-вероятно пиклите да са те щото на средна възраст повечето жени започват да получават инконтиненция и да се напикават буквално. Така,че не на младите дами викай пикли,а на "зрелите дами". А тия Моника Белучи и София Лорен как не ви омръзна всички "зрели" бабки да ги дъвчете и да ги повтаряте тъпо и упорито като заучена успокоителна мантра,с която постоянно да се самозалъгвате че "зрелите" жени били по-хубави от "незрелите",не знам. Сигурно не си наясно,но тия Моники,Софии и тем подобни MILF-ки,дето толкова ги хвалите колко били женствени,с изтънченост и грация и т.н., ежедневно си тъпчат джуките,циците и гъзовете със силикон и си опъват бръчките с лифтинг процедури,за да поддържат имидж за пред публиката и да се продават добре,иначе в реалността са си като всички останали стари,грохнали,сбръчкани техни наборки. Колкото и да не ти се иска,това е болезнената реалност - срещу гравитацията и природните закони не можеш да се бориш,колкото и пари да имаш и младото си е младо,а ДЪРТОТО си е ДЪРТО.

61.   50, май доста си страдала от "бабки". Харесва ми как киселееш, като една млада, червива слива. Благодаря ти, че се принизи толкова и ми показа колко съм над нещата. Продължавай в същия дух, вдигаш ми акциите до небесата.

62.   48 Гала изглежда страхотно, защо си мислиш, че той не я харесва, а е с нея за пари? Има много добре изглеждащи жени независимо от възрастта.. Когато си влюбен другото няма значение...

63.   56, а не е ли по-срамно ,че тази уж дама над 50 ходи с мъж два пъти по-млад от нея? Че може преспокойно да му е майка? Как не им е неудобно на такива? Много от тези жени имат синове и дъщери набори на гаджетата им. Гнусно е и срамно. Младият момък няма да хване щерката примерно за приятелка, ами майка и да му изпие младостта и стъжни живота като го зароби. Заради пари е всичко,те движат света.

64.   54, поразходи се и из града, или на работата си и виж жените над 40-50-60 как изглеждат. Или пък в автобуса, магазина се загледай в по-зрелите жени. Тук говорим за масовата жена над 40-50, а не единици с пари за пластики. А сега си ги представи в леглото с някой мъж на 20-25. Приятна картинка, а?

1-50 от 162