Споделена история от Секс и интимност

Силденафил стада
Моля ви кажете ми, кога и защо мъжете пият Трибестан или силденафил стада. Имат ли значение годините? Ако е тъка става въпрос за 40 годишен мъж. Просто изпаднах в ужас като ги намерих в джоба му. Той изрече един куп лъжи а аз проверих в нета и това което прочетох ме съсипа. Моля ви дайте ми повече информация за това нещо. Защо мъжете ги пият? Проблема в нас жените ли е? Нещо не е наред с тях ли? Всичко което знаете пишете моля ви.

Коментари

1.   Силденафил е активната съставка на хапче, което повлиява положително ерекцията на мъжа. Стада е фирмата производител. Това е същото като виагра. Трибестанът е билково хапче със същото действие. С напредването на годините мъжът започва да има по-слаба и по-слаба ерекция до момента, когато съвсем ще изчезне, а на края и самите хора изчезваме. Това е естествен ход на живота. Около 40г възраст всеки мъж забелязва, че отслабената ерекция е осезаема в сравнение с ерекцията, която е имал на 25г възраст. Тази промяна няма нищо общо с жените. Това, че си е взел хапче, което помага да се върнат възможностите на пениса да стои буквално натопорчен, така както е бил преди години, по скоро трябва да те радва. Приемането на самото хапче по никакъв начин не променя усещането от триенето по време на секс, не променя усещането за възбуда. Единственото, което променя е количеството кръв, което се задържа в пениса по време на ерекция. Като осезаем резултат е значително по твърд пенис, едра и зачервена глава на пениса, а в някои случаи и по-продължителна ерекция. Това са все положителни неща при правенето на секс. Моето мнение е да не обръщаш никакво, ама наистина никакво внимание на тези хапчета.
SIR

2.   Пият го когато имат проблеми с ерекцията. На какво се дължи - на много фактори. Ти си внушаваш че вече не те харесва и го прави насила с теб...но не е задължително да е така. Стрес, преумора, нездравословен начин на живот, години (макар че 40 е перфектна възраст) - всичко това оказва влияние на мъжката потентност. Не виждам от какво се притесняваш толкова, ако си върши работата и всичко друго е наред. Поговорете си пак, но няма нужда от драми.

3.   Така... Започвам сега моята история.
Пия Силденафил, само че Силданефил цитират от две години и половина под формата на Камагра желе. Единствената причина поради която го взимам е наднормено тегло, което ми съсипа ерекцията през този календарен период. Нямам никакви странични явления през това време, единствено само през зимата получавам зачервяване в областта на лицето за около час.

М40