Споделена история от Секс и интимност

Удебеляване на пениса
Здравейте, възнамерявам да си удебеля пениса, но изникват няколко въпроса:
- с какво?
- къде?
- колко?
Притеснявам се, когато ми инжектират някаква субстанция, дали после няма да стане "тежък" и да не може да се изправи право нагоре? Има ли мъже, които са се подлагали на такава интервенция? Говоря за удебеляване в медицински условия, а не за затворнически изпълнения, щото на някой му било скучно.
В порното забелязвам, че тези, които са удебелявани, с основата си остават леко по-тънки, отколкото към края, пък може и да е до самия човек, но масово не "стърчат: нагоре, а само напред.
Интересува ме и мнението на дамите, ако са били с такъв мъж, преди и след интервенцията - по-приятно ли е, дискомфортно, усеща ли се предишната твърдост и или става по-мек задари препарата...?

Коментари

1.   Жена съм и нямам опит с такива интервенции по пениса, но искам да ти кажа нещо- спри да се сравняваш с другите и намали порното. В порното всичко е преувеличено- и оргазмите, и пенисите и всичко. За всеки влак си има пътници и за всеки пенис- вагина. Правила съм секс и с по- дебели и с по- тънки- за мен лично разлика няма. Няма смисъл да се пълниш с разни химии и отделно има и шанс нещо да се осакатиш. Приеми си го такъв, какъвто си е и си действай с него.

2.   Не се занимавай с глупости.

3.   Не го прави.

Ще си създадеш по-големи проблеми. Недей да слагаш нещо чуждо, което природата не е възнамерила да правиш, ами се радвай на това което имаш.

4.   В секс шоповете продават пенис-удебелител. Наподобява презерватив но с много по-дебели стени. Ползваш го по време на акта и после го махаш.

5.   Аз четох за едни съчми който се поставят ,докарвали зверски оргазми на дамите .Много се замислям как да стане работата.

6.   Абе пич що са занимаваш с глупости. Ако си притеснен нещо то се научи да правиш любов в леглото, тоест секса нее само ръгане. А относно, че ти стърчи то сигурно още си на 20г. Като минеш 40, и нагоре към 50г ще се радваш да сочи напред което си е и нормално. Като се има предвид, че на много мъже даже не им става което си е направо страшно. Да искаш, ама да не можеш. Моя сочи право напред и ми върши чудесна работа и доставя кеф на жените.

М 47

7.   От много лакомия да ти е дебел ще ти набутат някакъв некачествен материал и ще стигнеш до ампутация.

9.   Здравейте млади г-не!
Прочетох какво възнамерявате да направите с вашият пенис.
Грешка, огромна грешка ще бъде това което възнамерявате да
предприемете. Не се заблуждавайте.
Жена на зряла възраст съм с много богат житейски и сексуален опит.
При това сексуално разкрепостена.
Млади човече, това с което ви е дарила природата е
напълно достатъчно.
Както пръстите на едната ръка, не са еднакви по размер и форма
така е при половите органи на мъжете и жените. Пълна илюзия е това
което виждате и гледате в порнофилмите и клипчета.
Имала съм сексуални контакти с различни по -големина, форма
дължина и дебелина пениси. Включително и такива натъпкани с парафин и разни други субстанции. Преставляват жалка картинка.
Наистина някои от тях стоят и изглеждат внушителни но.
Мъжете проявили неблагоразумието да го направят :
Първо членът им винаги стои полумек и полувъзбуден.
В повечето случаи формата на пенисът им е твърде особена.
Някак си трудно осъществяват самият полов акт, постоянно го държат и стискат в основата за да успеят да го вкарат на жената.
Доста трудно свършват по -обясними причини. При опити за анален
секс в повечето случаи, леко казано е катастрофа.
Второ голяма е вероятноста да останете полов инвалид за
цял живот.
Трето, ако вашият полов член е малък, а размерите не ви удоволетворяват то тогава компесирайте при срещите ви със
жените с умелата любовна игра на езикът и пръстите. Само
по себе си това също върши отлична работа а жените лудеят по нея.
Че на коя жена няма да и хареса една чуствена любовна игра с пръсти, език и един здрав работлив член за финал, нищо от това че размерът на членът е малък. По-добрият вариант е малък но работлив и бързо да се възстановява.
Жените като цяло сме кучки и дяволски изчадия, колкото и малки ръце да имаме, все ни се иска да обхванем и хванем нещо
по-голямо с тях. Напълно достатъчни са ни 6 до 8 см. всичко останало
е лакомия, но какво да се прави така сме устроени.
За не си правете илюзии и експерименти със здравето.
Радвайте се на това което притежавате и го използвайте
по предназначение. Всичко хубаво.