Споделена история от Секс и интимност

Върхът на главичката на пениса ми е свръх чувствителен.
М27 - необрязан.

От както се помня, главичката на пениса ми винаги е била много чувствителна.

Наскоро започнах да ходя заголен и чувствителността значително намаля.

Проблемът е, че целия връх на главичката (около дупката за уриниране) е чувствителен и то по неприятен начин. Всеки допир там почти кара цялата главичка да изтръпва. Всичко надолу от върха (на всички страни) е приятно, но върха не дава да се пипне.

По време на секс нямам проблем (търкането обикновено е по страните на пениса а не върха), но по време на орална предупреждавам момичето и я моля да не стимулира с език точно върха, а около него.

Нямам гъбички, заболявания или каквито и да е проблеми с простатата/пикочния мехур.

Някакви съвети? Дали проблемът не е заради това че тази зона почти не я стимулирам и просто трябва да накарам мозъкът ми да "свикне" и приеме допирът там?

Благодаря.

Коментари

1.   Не съм обрязан и си държа пениса постоянно забелен от няколко години. Така е по-хигиенично и след време свръхчувствителността изчезва.

на 21 съм

2.   Възможно е не обрязване, а само премахване на гемчето за да може главичката да е винаги открита.

3.   Всичко ти е наред, това е напълно нормално.
А това със носенето му постоянно оголен е вредно защото когато се покрие отново се получава инфекция вследствие на загрубяване на мастните жлези на препуциома и тогава ще трябва да ходиш по доктори, за това не го прави.
Може да имаш възпаление на пикочният канал, случва се при измиване със сапун. Посети уролог да ти вземе секрет, нещата са поправими.

Успех!