Споделена история от Секс и интимност

Защо той не ми даде номера си?
Така, покрай карантината се запознах със един мъж на 28 години, година по-голям от мен. Засичали сме се 3 пъти.

Запознахме се пред къщата ми докато минаваше покрай нея. Просто се усмихнахме идин на друг и от там малък разговор да се поопознаем. Говорихме си дребни работи.

Вторият път минаха няколко дни и пак някак се засякохме пред нас. Говорихме пак дребни работи, пак и за короната, кой какво прави, от къде е, какво му се прави вече за забавлении и и т. н. Кратък разговор.

След две седмици накъде пак се засякохме на една друга улица.

Този път обаче Беше обаче неловко. Спомняхме си имената си и двамата но този път говорихме баш общи приказки за короната и времето и това е. Питах го ако иска да излезем да пием по нещо и той каза 'да като се подреди всичко, защо не'. Казах му супер и го питах за номера му но той каза че нама личен а само служебен. В същото време ми беше казал че не работи а се занимава от вкъщи със стоковата борса и от там си препечелвал като търгувал. Та след като каза че има само 'служебен' номер се чудя лъжеше ли ме за това което върши или лъжеше ли че нама личен номер и защо не ми даде номера си. Като каза че няма личен а само служебен и не нахалствах. Казах му ок накой път ако минава пред нас и се засечем може пак да си побъбрим.

Общо взето искаше ми се да спя със този. Хич не ми пука какво прави, какво работи. Какъв персонаж има. Това даже сигурно ще ме отблъсне ако го опозная. Не ми трябва връзка. Искам да го изцедя патката за единият път и всеки по пътя си.

Интерес ли няма или? Дали ме видя като за секс и той или не? Ама май-по-скоро не.

После се замислих и че може да е geek. Ако наистина си седи само и в къщи може да е от тези дето се паникьосват при общуване с хората. Със сигурност ако си седи предимно в тях е интровертен. А може просто и да не знае как да говори ли. Доверие ли ми нямаше? Може и интерес да нама пък знам ли. Пак казвам исках да само да се на**ем и толкова.

Коментари

1.   Честно мисля, че просто не е искал да му звъниш и да говорите за глупости по телефона в отчаяни опити разговорите ви да не са толкова общи. Или по-лошото, притеснил се е да не започнеш да го каниш да излизате, а на него въобще да не му се е занимава.

2.   А никак не ти мина през акъла, че може да не те е харесал и пожелал, а?

Такъв вариант май не допускаш...

И аз заговарям една дебела трътлеста съседка, от добро сърце...

3.   Това жена ли го е писала? Ако да, то той е зает и си има друга.

4.   Може да не си търси нещо само да се на**е с него. Може да не се доверява от два кратки разговора. Може да има семейство. Може да е нормален човек. То не останаха много...

6.   Ахахахахах разсмя ме. Ти искаш, ама той не:)))

7.   Не е искал, не ти го е дал. Няма какво да философстваш. като го видиш пак, направи се, че не го познаваш, ще му стане кофти. Може би.

8.   Аз за 30 години не съм срещала човек без личен телефон. Имах по едно време служителка, която беше анти смартфони и телевизия. Дори тя имаше личен домашен телефон със секретар.
Според мен това момче си има момиче. Или наистина е интроверт и си му изкарала акъла с инициативата си. Повече никакви покани от твоя страна, пък квото стане.

10.   Може би се е филмирал, че го дебнеш за гадже и си влюбена в него. Сигурно е помислил, че затова се засичате толкова често.

Щом и аз си го помислих като зачетох темата, преди да стигна до мястото, където казваш, че искаш само секс. Просто сега доста момичета са отчаяни и искат да си намерят сериозна връзка едва ли не веднага. Та е нормално да му светне червената лампичка.

А може и да си има приятелка.

Трябваше да го изчакаш той да те попита за контакти. Или да го беше питала за профил във фейсбук, инстаграм. Това е някак по-неангажиращо. И трябва да има повечко флирт преди това. А не направо " дай си телефона". Иначе евала, че си смела и директна, това е много хубаво качество. Просто трябва да подхождаш по-балансирано.

Ако пак се засечете, закачай се с него, давай го по-игриво и той ще се усети сигурно. Успех!

11.   Отслабни и вс ще е ок!

12.   Човека може да си има приятелка, и затова да не му се занимава с теб! Не ти ли дойде на ум? Все още има и верни хора тук там. Може пък да не му харесват лесни жени? Със сигурност не си негов тип, не се излагай повече. Мъжете обичат те, да преследват това трябва да си го разбрала.
Щом не ти е дал, номера си това трябва да ти говори много. Просто той не те, иска това е. Няма какво толкова много да му мислиш.

Хелга

15.   Мъжете мразят да им се натискат отчаяни жени.
Те са ловци, колкото по-трудно капитулираш, толкова по-добре! И за твоето, и за неговото его - значи не си лесна, а и за него борбата по завоюването ще е по-сладка!

Познавам мъж, който чука разни от Тиндър още в деня на запознанството им - после ебе известно време докато не му омръзне, онези му се овесват на врата, за гадже го искат, ред сълзи, ред сополи, но той ги зарязва с досада. Тиндър е за лесен секс, леките жени от там са за ебане, всеки го знае!

Не бъди лека.
За твое добро ти го казвам.
Жена, която се бута си е направо отврат!

И това ти го пише жена...

16.   Не те е харесал. Не иска да има нищо с теб, дори и само секс.

17.   Отиди на фитнес.

19.   Отговорите дотук са мега объркващи. Докато не го попиташ самият него, нищо няма да узнаеш. Не взимай придобито мнение от тук. Вземи си сама от информиран възглед. ВСИЧКО може да е. Може и да е обратен, от де да знаеш... Докато не попиташ, не можеш да разбереш, само виж колко много различни мнения по 1 въпрос - няма как да си сигурна кое е правилното. Може аз да съм прав за положението му, може друг... Не се оставяй така - ТЪРСИ КОНКРЕТИКАТА!! ;) :)

20.   Може да е обвързан или просто няма интерес и не е искал да е груб.

21.   Каквато и да е причината, явно не те е харесал външно.