Споделена история от Секс и интимност

Осъществяването на една фантазия
Здравейте, вероятно от заглавието ще се досетите, че с този текст ще ви разкажа за това как една моя сексуална фантазия стана реалност.

Случи се преди 3 години, бях на 22 години. Въпросната фантазия, колкото и клиширано да звучи, беше прелъстяването на по-възрастна жена от мен. Колкото е клиширана, толкова е и табу, което може би я правеше толкова вълнуваща. Може би с промит мозък от многото порно с такъв сюжет, в един момент това беше мисълта която ме възбуждаше несравнимо. В един реших, че това може да бъде реализирано, но осъществяването на контакт с такава жена не беше толкова лесно колкото с тези на моята възраст. Един от началните ми опити беше в бар. Тя стоеше през едно сепаре от нас. Засякохме поглед повече от веднъж и реших, че при следващо засичане трябва да се усмихна. Това и направих, усмихнах се и имаше позитивен отговор - и тя се усмихна. Почувствах експлозия в мен, никога тялото ми не беше реагирало по така за нещо подобно. Визуалният флирт продължи още може би час и алелуя, стигна се до танцуване. Без да си разменим нито дума, само погледи, усмивки и докосвания за може би половин час който ми се стори цяла вечер. След което тя си седна на масата, това направих и аз. Може би от прекалено вълнение, не предприех нищо и до края на вечерта нищо не се случи, не разменихме контакт, дори не разбрах как се казва. Доста разочарован на следващия ден прерових социалните медии с тагове от въпросния бар в опити да намеря въпросната жена, без успех. Толкова бях фокусиран върху нея, че дори не запомних едно лице от нейната компания, жалко.

Все още развълнуван, реших, че сайтовете за запознанства са мястото което ще ми помогне да постигна целта си. Няколко часа разучаване на пазара и избрах платформа която изглеждаше най-обещаваща от наличните. Регистрирах се и беше време да създам профил или по-скоро обява която да ме продаде лесно на моя таргет. Разбира се използвах всички козове с които разполагам, едно от малкото ми качества е, че съм висок. Разбира се това беше подчертано в профила ми. Друго такова е страстта ми към спорта, което пък има страничен ефект да ти развие физиката. И така направих си няколко снимки които включват лицето ми и уж небрежно части от тялото ми, я гърди, я рамене, я ръка. С вече готов профил, се втурнах в търсене. Сложих съответните филтри и няколко жени ми събудиха интерес в мен. Писах им, като получих отговор от 3. Едната отпадна на същия ден, тъй като беше убедена, че профилът ми е фалшив. Другата се опита да ме накара да мастурбирам пред нея в скайп, което за жена на средна възраст ми се стори много червена светлина и отпадна. Последната се оказа адекватна. Не само адекватна, но и от подбора ѝ на думи можеше да се разбере, че далеч не е глупава жена. За мое щастие се оказа, че тя има абсолютно същия фетиш, тоест обърнат, абе падаше си по младежи. Въпросната жена, на 49 години, с доста поддържано тяло и симпатично лице. Разговорите се задържаха с дни, като не се засягаха само сексуални теми. Определено беше интересна личност с която имаше какво да си кажеш и не само, имаше и какво да научиш. Чухме се няколко пъти, разменихме няколко снимки и след около седмица или може би две решихме, че е време да се срещнем. Тъй като и двамата бяхме напълно наясно, че взаимно искаме да си изцедим телата, уговорката беше да я взема, да си поговорим и ако всичко е толкова гладко колкото е към момента, отиваме вкъщи. Деня на срещата беше петък, приключих работа, изключително бързо се прибрах, хвърлих си душ и тръгнах към нея. Стигнах до мястото откъдето трябваше да я взема и ѝ звъннах. Тя каза идвам и се появи зад ъгъла една по-секси от на снимките жена с лятна червена рокля и токчета. Подбора ѝ на дрехи не беше случаен. Бях ѝ споделил, че летните рокли имат специален ефект върху мен, особено когато жената е без сутиен и бельо, особено когато е с токчета.Още не беше влязла в колата, а аз усещах как потока на кръвта в тялото ми си смени посоката. Влезе, аз се усмихнах, тя се усмихна, прегърнах я и тя ме целуна по бузата. Последва един малко плах разговор, но се усещаше вълнението от двете страни, буквално се чуваше. Дори не стана дума накъде отиваме, директно тръгнах към вкъщи. По пътя си поговорихме, разказахме си как ни е минал деня. По пътя спряхме на светофар, аз отново я огледах от върха на пръсчетата на краката до косата. Леле, беше секси. Забелязах, че е без сутиен и се замислих, дали дословно е изпълнила това което съм ѝ разказал като моя слабост. Без да мисля много, ѝ бръкнах под роклята. Погледа който тя ми даде, този поглед беше едновременно изненадан, объркан, развълнуван, възбуден и ми казваше "нямаш представа какво ще ти направя". Вече беше трудно да шофирам, почти нямах кръв от кръста нагоре. Тя започна да си играе с пениса ми още в колата, аз полудявах от еуфория. Стигнахме до кооперацията ми и се качихме в асансьора, в момента в който вратите се затвориха се награбихме, в момента в който вратите почнаха да се отварят роклята ѝ почти не беше на тялото ѝ, набързо се оправи и притичахме до апартамента. Сграбчихме се още на вратата. събувахме дрехи и обувки без да отделяме уста един от друг, вдигнах я, занесох я спалнята и я хвърлих на леглото, свалих си колана и дънките и се нахвърлих отгоре ѝ. Въпреки малкия ѝ размер от около може би 165 см, успя да ме завърти по гръб, прекара език през цялото ми тяло и ми лапна пениса. В този момент аз напусках тялото си. Това което виждах да ми правят, дори в порното не е толкова технично. Използваше двете си ръце, въртейки ги от китката, като прилагаше просто съвършеното усилие с уста и език. Не преувеличавам, най-добрата орална която съм получавал до ден днешен. Имах чувството, че пениса ми ще се пръсне. Вече беше мой ред, хванах я за ръката и я хвърлих по гръб на леглото. С език минах през цялото и тяло като стигнах до стъпалата, после се върнах нагоре и започнах бавно с повече натиск да я лижа, като с времето намалях натиска и ускорявах темпото. Тя стенеше, след което потрепери, надигна ми главата и ми каза легни по гръб. Така и направих, тя седна отгоре ми, след което последва дълго въздишане и всичко започна. Нямаше преход от нежно към грубо, буквално започнахме агресивно. Така и продължи, сменяхме пози, а тя трепереше регулярно. Докато тя беше по гръб, а аз ѝ държах краката започна да трепери отново, но този път ме блъсна, в момента в който пенисът ми излезе от нея, ме изпръска по целия корем, когато усетих какво стана свърших, прекатерих се през нея и ѝ го сложих в устата. Не знаех къде се намирам. Излязохме на терасата да изпушим по цигара, тя си сложи потник, но остана голя от кръста надолу, аз останах чисто гол. Тя се подпря на парапета, а аз седнах на стол. Дупето и гледаше към мен, какво дупе, по-скоро на 20 годишна отколкото на близо 50. Не се сдържах и докато тя пушеше, аз започнах да си играя с вагината ѝ. Премина в лизане, отново потрепери и ме бутна. Сложи ми цигара в устата, въпреки, че аз не пуша и я запали. Инструктира ме, че докато ми лапа, ще ѝ подавам цигарата от време на време да си опъва. Изкуших се и започнах да пуша докато тя ми лапа на терасата, чувствах се като Ал Капоне, пушех цигара докато ми правят умопомрачаваща свирка. Върнехме се вътре, този път в хола, отново агресивно. Шамари, хапане, дърпане, бутане, нищо не липсваше. След известно време свършихме и пак бяхме на терасата с цигара. Този път постояхме повече на терасата, но в крайна сметка пак бях Капоне и целия репертоар се изпълни за трети път. След него вече изцедени, решихме, че е било достатъчно и след кратък разговор тя си тръгна. Каква вечер, не можех да повярвам какво ми се беше случило. 3 години по късно понякога получавам ерекция при спомена. Наистина си мислех, че ще има разочарованието на "да си срещнеш идола". Не, беше много по-добро от това което си представях.

П.С.Извинявам се предварително за всякакви граматически и пунктуационни грешки, пиша го преди да си легна и нямам енергия за редакция.

Коментари

2.   Радвам се за теб, чак ми се прииска отново и на мен да ми се случи това. Аз бях на 28, тя на 45, но не беше толкова добра...
В кой сайт я намери, защо не поддържате връзка и в момента?
М30

3.   "Може би с промит мозък от многото порно с такъв сюжет, в един момент това беше мисълта която ме възбуждаше несравнимо." - Крадецът сам се издаде.

4.   Е, как продължи историята?
Никага ли повече не се срещнахте пак?
Тъкмо стана интересно :)
Ако е измислена - имаш голям талант...

5.   Ха-ха-ха ! По дълъг текст защо не написа? Даже няма да си правя труда да го чета до край!

6.   Пробвай се да пишеш книги, отдава ти се фантазирането. Много порно, много.

8.   Фейк.

10.   Случвали са ми се такива неща и така поднесеното описание буди доста съмнения у мен ;)
След засичане на погледи в заведение с кака, няколко последователни танца, излязохме "на въздух". Нямам спомен как се случи, но много бързо се бяхме впили ... Подхвърлих: "това такси нас ли чака? И ... беше луд секс. Само да уточня - не бях в България.
Друг фрапиращ случай (мисля, че съм го споменавал и друг път тук): ... хижа, езеро, вечер, китари, песни, алкохол ... Някога след полунощ последни се оказмаме с хижарката. Влязохме в трапезарията май да търсим нещо за ядене. Внезапно, абсолютно спонтанно се бяхме награбили ... Тъкмо се чудех къде имаше подходящи местенца навън и тя ме повлече към стаята си ... Луд секс. Тя шумна ... Хижата пълна. И днес ми е чудно как така не й е пукало ... Беше много яко на другия ден да "участвам в залаганията" кой е бил щастливеца. За нищо на света не можех да се похваля. Не, че беше прекалено дърта или дебела. Не беше хич добра в лицето, но най-съществения проблем беше мъжът й - луд пияндурник с няколко незаконни пушки. Естествено не беше вечерта там.
Абе луда работа, ама и луди спомени :) Днешните младежи май само на фантазии и чикии го карат. Днес, когато съм "ветеран" и "хич ме няма",нямам нищо против, младичката ми съпруга да се изкефи максимално с някой загорял младеж, ма нещо няма такива мераклии, на които им стиска да си поискат
И двете каки бяха с по 15-тина години по-големи.

11.   От вестник Лична драма ли го преписа или се упражнаваш за там. Плоски съчинения. На 22 впечатлен от 49 годишна...

12.   "След него вече изцедени, решихме, че е било достатъчно и след кратък разговор тя си тръгна." - от къде, от съня ти ли? Добре фантазираш, дано ти се случи!?

13.   За раздел Измислени истории.

14.   Пич, направо си хващай някоя зряла дама и се кефи!
Стига живя в измислен свят!
Доста зрели жени се кефят на млади, надарени пичове, дерзай!
А и няма да те врънкат за семейство и деца..., а просто ще си искат як секс!

15.   Вярват само тези, на които им се е случвало. В студентските си години бях хлътнала по едно 22 г момче, сцепих се да го свалям. Изведе ме джентълменски на вечеря, за да ми каже, че предпочита опитни жени със сериозна разлика във възрастта. Това е популярен фетиш сред младите мъже, но може би им създава увереност, за да започнат една пълноценна моногамна връзка после, с жена на тяхната възраст.

16.   Поредните фантасмагории на оная...