Споделена история от Секс и интимност

Лош секс
Здравейте на всички. Момиче съм на 21 години и имам връзка с приятеля ми от 4 години. Много го обичам, ужасно е мил, добър и се разбираме идеално винаги. Подхождаме си ужасно много като характери и всичко в това отношение е наред. Секса ни обаче е в другата крайност. Имала съм връзка преди него в която сексът ми харесваше и беше удоволствие за мен. В началото на връзката ни имах здравословен проблем който траеше около година и изпитвах ужасни болки по време на секс. След като проблема ми се реши много се радвахме, защото вече щяхме да имаме хубав сексуален живот. Да ама не. Просто изобщо не мога да се възбуда от него. Твърде много бърза и говорих с него за това, разсърди се но спря да бърза толкова. Сега преди секс ми отделя повече време но всичко си е същото. Колкото и време да ми отдели аз просто не се възбуждам. Вече правя всичко възможно да отбягвам секса с него и нямам никакво желание за това. Когато стане дума за секс се сещам само за болки за разочарование за нещо ужасно. Правя го с него на сила. Сигурно поради това много често ме боли. Няколко пъти реших да прекратя връзката си с него, а след това съжалявам и не мога да спра да съжалявам за това и се оправяме. Аз много го обичам и с него винаги ми е много приятно, не искам да се разделям с него напротив, но усещам че повече не мога да живея така, не съм усещала сексуално удоволствие от толкова много време. Не съм и свършвала разбира се. Вече си мисля че проблема е в мен защото той постоянно ми повтаря колко му е хубаво с мен. Не съм му казвала нищо защото знам че отново ще ми се обиди. Понякога мастурбирам, но фантазиите ми никога не включват него. Иска ми се всичко да се оправи защото ние наистина много се разбираме и обичаме, той е правил толкова неща за мен. Не мога и да си помисля за раздяла, моля ви дайте ми някакъв съвет защото не мога да споделя това с никой, а напоследък толкова много ме измъчва.

Коментари

1.   А преди този здравословен проблем харесваше ли ти сексът с него? Ако отговорът е не, значи просто не си пасвате сексуално. Колкото и добре да се разбирате, явно неговият ключ не е за твоята ключалка.

2.   Първо откровен разговор, и ако той желае среща със сексолог. Нещата а решими ако и двамата го искате и сте готови да го решите. Сексът е много важен в една връзка.

3.   Викаш повече не мога да живея така, а след това, не мога да си помисля за раздяла. И какво правиш сега? Имаш 2варианта-1-Няма как. 2-Няма начин.

4.   Проблемът ти, какъвто и да е бил е приключил физически, но психически явно не е. А сексът първо е психика, после физика. Имаш проблем и трябва да потърсиш помощ от сексолог, а не от интернет. Не знам защо не си го направила до сега, нещата няма да се оправят ей така от само себе си. Приятелят ти може да ти казва, че е ок само от куртоазия, но връзката ви е непълноценна ти сама го виждаш. Щом не искаш секс с него и го правиш без желание, то се усеща и едва ли и на него му е чак толкова хубаво. А когато сексът в една връзка не върви, се сещаш какво става, нали? Рано или късно се стига до отчуждение, изневяра и всичките и последствия. По-добре го спести и на него и не себе си. За мен не честно да казваш, че обичаш някого, а да ти е неприятно да бъдеш интимен с него, дори в мислите си да не го желаеш. Просто си губите времето, не мисля, че такава връзка има бъдеще.

5.   Липсва ви спонтанност. Той сега го мисли, колко време, на кое място и така се получава изкуствено. Отделно и ти си с нагласата, че пак няма да ти хареса. Излезте, пийнете по едно-две, отпуснете се.

6.   Вие просто не си пасвате и въпреки че според теб си подхождате, не виждам кого и защо лъжеш. И сто сексолога не могат да помогнат на хора, между които няма химия!

7.   Според мен, ти го приемаш този човек като " най-добрият приятел". Но си толкова свикнала с него,понеже се разбирате че не смееш да се разделите нито пък да му кажеш.. Не е нормално да мастурбираш пък уж си с човека който толкова много обичаш. Рано или късно ще се разделите, ще му изневериш и ще излезеш лошата. Щом секса с този, не ти харесва, кажи му го, и прекратете и си останете приятели които се разбират. Не е нормално също, да избягваш секса с човека който уж обичаш...Вземи мерки.

Орочи

8.   2 забележки

> Не съм му казвала нищо защото знам че отново ще ми се обиди

И така позволяваш на проблемите на сексуалния ви живот
да станат и пречка в комуникацията

> той постоянно ми повтаря колко му е хубаво с мен

Сексът ли или взаимният живот?
Защото ако си преструваш че ти харесва сексът
най-вероятно нито и на него му харесва.
Пак ако казва че му харесва,
щом пишеш че правиш всичко възможно да избягаш секса,
най-вероятно човекът просто си казва "най-накрая"
когато най-накрая си правите нещо.

Като цяло, не мисля че ви е толкова добре колкото го описваш.
Ако толкова много е важна тази връзка
не сексолог а направо брачен консултант потърсете.

Авторке, как започна вашата връзка?
Еднакво засилено като секса ли?
Например, с решение "той е добър за мене"?

9.   Реши проблема по принципа на изключването.
Опитай секс с друг, към когото все пак имаш някакво влечение. Ако секса с другия ти харесва - значи проблема е в приятеля ти. Тогава се разделяш с приятеля ти и си намираш нов с когото си пасвате, включително сексуално.
Ако секса и с другия не ти харесва - значи проблема е в теб и ще ти се наложи да потърсиш помощ и подкрепа от сексолог.
Проблема е решим, стига да подходиш практично.

10.   Как па все имате здравословни проблеми, като стане въпрос за секс с гаджето, а щом е с любовник всичко изведнъж се оправя?
Ходи да се праскаш с друг, нали това искаш да питаш дали е редно?