Споделена история от Секс и интимност

Не ставам в леглото ,срам ме е
На 24 год. съм, жена. Спала съм със 15 човека + -. Винаги съм мислела че не съм се представяла добре. Нормално телосложение, нормални килограми, на външен вид съм хубава. Е имам малки гърди например (това не ми е било комплекс никога). Отначалото с първите беше зле, поне те не бяха доволни. След това съм спала със момчета, които са ме търсили по няколко пъти (което е странно, защото наистина не ставам в секса, а те бяха добри). Наистина не ставам, няма я тази страст от мен. Опитвам се винаги, но винаги мъжа доминира, а аз съм дървото. Е качвам се от горе, но пак виждам физиономията на човека, която по-скоро казва "ее тая няма ли да слиза вече и без това нищо не прави". Всеки път гледам порно, там направо са Уау, каквото и да си говорим. Искам да съм като тях, но не става и не става. Даже орална не мога. Не че му спада на когото и да било, просто гледам как нито се възбужда, нито нищо. Никога не съм свършвала някой с устата си или с ръка. Асексуална ли съм, какво? Срам ме наистина. Искам да съм като онези жени, с които просто всеки ще е задоволен и доволен. Просто не съм такава, даже рядко ми се прави секс, а искам да е точно обратното. Сегашния ми приятел, не знам как се е задържал с мен, със сигурност нещата няма да продължат дълго. Виждам, че съм дърво и с него. А той даже ми казва, чв имам малки гърди и т. н. Защо пиша тук не знам. Може би мъжете, а и жените тук ще ме упрекнете. Едвали някакъв съвет да има за подобно нещо като мен.

Коментари

1.   Когато човек мисли секса не става. Няма какво да направим освен ти сама да се оправиш по някакъв начин.

2.   Имам чувството, че тая тема е писана от някой мъж за бъзик.

3.   Тоест искаш да си като порно актриса ли? Ами те затова са актриси. Дори много "аматьорски" клипове се снимат от актьори.

Общо-взето съветът ми е да не мислиш за секса по този начин. Няма да ти донесе удовлетворение. Истинското удовлетворение идва от взаимността и страстта между двама души, като сексът е само един от начините тази страст и взаимност да се прояви.

4.   В 90% от моя опит, както и по разкази на мои приятели, познати колеги, жените са такива, макар че никога не си го признават, така че въобще не се притеснявай. Въобще не се сравнявай с порното, това са професионалисти.

5.   Според мен просто не желаеш достатъчно мъжете, с които спиш.

6.   Трябва да проверим и да се уверим.

7.   А като гледаш "Томб райдър" не ти ли се иска да правиш нещата, които прави Лара Крофт? И да искаш, не можеш, нали? Защо тогава искаш да правиш секс като порноактрисите? Там всичко първо е по сценарий, заснема се от професионален екип, монтира се, изобщо не е спонтанен сексуален акт.
Ако го правиш с любов, с взаимно желание, няма да си дърво. Явно липсва емоцията и всичко е просто едно елементарно е@ане.
А може да си фригидна просто.

9.   Миличка, твоя проблем е , че ти мислиш че нещо трябва да правиш. Моя съвет е да работиш не толкова върху "техническата" част, а по скоро да развиеш женствеността и сексапила си. Това е достъчно повярвай ми. Аз също не правя някакви акробатики и хиляда измислени пози , по-скоро харесвам класически нормален секс. Но едно нещо, което влудява мъжете и са ми казвали че "мириша на секс" още преди дори да сме го правили, е просто че съм супер чувствена и женствена, нося винаги добре очертаващи тялото ми рокли и поли, хубаво деколте, ухая винаги свежа, имам красива походка. Ходи на танци, за да се научиш да имаш повече осъзнатост в тялото си. Можеш да възпламениш един мъж даже без да те докосва, а само с езика на тялото. От там нататък остави го той да е активен и да задава темпото, а ти само следвай. като един танц :)

10.   Номер 2 , темата е съвсем реална ! Нима няма такива жени ,има.И аз съм една от тях.Търся съвет , който да ми помогне поне духовно,колкото и смешно да звучи.

11.   Просто бъди добра актриса. Гледай порно с образователна цел. За оралната има доста статии и в нета. Може да тренираш и на вибратор. За това да си отгоре ти се стари да си по подвижна. Охкай, пъшкай, говори мръсотии. Старай се на мъжа да му е ок. Като получиш няколко похвали от господа ще видиш как ще ти се вдигне самочувствието. Жалко, че тук не се споделят лични контакти иначе на доста неща бих те обучила. И най важното прави го а желание и се раздавай.

12.   На 24 г., спала с 15 мъже и била асексуална. Представям си, ако беше сексуална. Щеше да натръъшкаш целия Студентски.

13.   Не си асексуална, защото никой асексуален не би имал бройка 15 .
Трябва да си намериш мъж, който да не се впечатлява от поставените в обществото рамки като например: жената трябва да има големи гърди, да е обръсната, да е активната в леглото и още, и още.
Като се влюбиш истински в някой, ще спреш да мислиш за това, че си дърво. Порното не го гледай, там нещата не са реални.
Успех, проблемът не е в теб. Ще го разбереш, когато попаднеш на истински мъжкар.

14.   Това си е темперамент и не се променя. Аз наскоро прекратих връзката с една такава мързелана-спеше над 12 часа всеки ден. В нас идваше и лягаше на дивана или на леглото и стоеше като труп. Не искаше да прави абсолютно нищо в леглото и се дърпаше за всичко-голямата принцеса. На всичкото отгоре с не особена външност имаща се за красавица. Разкарах я много ясно. Помисли дали в живота като цяло си мързелива и паразитираш.

15.   Пак теми пуснати от чикиджия, все дърво му е в устата!? Спрете с порното, съвсем ще се зомбирате!

16.   Отдай се на момента. Очен контакт. Дишай едновременно с партньора ти. Може би липсва някаква интимност и тръпка, предизвикателство.

Най-малко се научи да правиш добра френска любов, това е високо ценено от много мъже.

А може и просто да не си намерила подходящ човек, с който наистина да имате химия и да сте в синхрон, като Ин и Ян..

17.   Виж сега, аз съм момиче на 21 и искам да ти кажа нещо СПЕЦИАЛНО за свирките. Значи отначало и аз като правех свирки, момчетата бяха като трупове, човек.. Никаква емоция, никакво вълнение, лежат като трупове все едно са умрели и на мен ми е мега тъпо, разбираш ли.. чувствах се зле от факта, че явно не умея. Ама те и самите момчета не бяха опитни. Срещнах други момчета и то кво излезе? Две от тях са ми казвали, че това е една от най-хубавите свирки в живота им и единия така се гърчеше и скачаше, че чак не повярвах. А, вярвай ми, правех ЕДНО и също при всички. Просто идеята ми е: има задръстени мъже, които си стоят като трупове и дървета, точно както има и такива жени. Не си мисли, че това че някой не скача и не се кефи, означава че проблема е в тебе. Може да ги е страх да покажат емоция, може да е БОГ знае какво. От личен опит ти го говоря. Щото не виждам как един мъж ше стои като труп, а друг ще се мята и ще ми каже: Това е най-хубавата свирка в живота ми, и ще ме търси после още 20 пъти. Сама си прави изводите.

18.   Номер 4, такива са, защото и 90% от мъжете гледат да го бутнат без много "лигавене" и да свършат за 4-5 минутки. Бездушното отношение ражда още бездушност. Авторката поне е осъзнала, че иска да се подобри и се опитва.

Както и 90% от хората предпочитат да ядат дюнер или да си направят нещо полуготово, защото ги мързи да готвят. Ако ти е все тая как живееш, и сексът, и животът, и гаджето ти ще са посредствени. Но пък затова има среда, за да има и малка група хора, които се стараят да са над нея.

19.   Номер 12 от авторката !
Много смешно да знаеш.Да спала съм с толкова мъже и мога да ти кажа че почти със всички съм имала връзка !И нито един от тях не е бил курвар,били са свестни и нормални мъже и нито един от тях не се възползвал от мен по никакъв начин :) Сайта е за съвети , а не за тъпи изказвания като твоя коментар ;)

22.   Слушай сега. Много грешно подхождаш. Някой от първите мъже, с които си била ти е насадил комплекса, че не се справяш. И то във време, в което си напълно неопитна. Струва ми се, че и затова си спала с толкова мъже, за да провериш, да си докажеш, че можеш. Само че нещата не се случват по този начин, особено пък при жената. Самия факт, че гледаш физиономията на мъжа и си мислиш "той сега си мисли еди какво си, не му харесва", говори че ти не можеш първо да се отпуснеш. Не можеш да изпиташ удоволствие съответно, няма как да стане. Ти въобще привличаха ли те тези мъже, с които ви била или беше само за доказване? Подозирам, че е второто. Не си асексуална и каквото там си мислиш. Грабнала те е модата да се чувстваш "вървежна". Спри да спиш с тоя и оня, секса не опира само до заучени умения. То като ти е хубаво ти идва отвътре, става от самосебе си и всякак ти е приятно. Ама на теб не ти е, на всичкото отгоре обвиняваш себе си. Ми не ти е било приятно с тези мъже и толкова. Явно не си срещала такъв, който силно да желаеш, ще видиш тогава, че ще е коренно различно. Сега моят съвет е, оставаш сама известно време. Изчакваш да срещнеш мъж, който да ти трепва от него, да се чувстваш спокойна край него, да има какво да си кажете, да те отпуска, а не да те подтиска и натоварва с очаквания и претенции. И тогава опитай. Тези в порното пък хич не ги гледай, мен даже вече и не ме възбуждат. Толкова са стерилни и заучени, та в един момент ти става тъпо едно и също, едно и също. Сексът е в ума, мъжът не те ли предразположи да го чувстваш близък и да го искаш, не става. Ще видиш, че изобщо няма да ти пука кой какво си мислел ако на теб ти е хубаво. Спри с доказването. Няма на кой и какво!

23.   Има само един изход.Харакири или спуко ще измиеш с кръв срама от себеси:)

24.   Не си асексуална, защото мъжете, с които си била до сега не са малко. За мен лично има причина да си така леко скована, всичко има причина, може в детството ти да не си имала отношения с бащата, такива каквито ти се е искало на теб? (надявам се авторката да отговори на въпроса).
Номер 9 е права, развий женската си енергия, тя дава лекота, глътка свеж въздух, романтика.
Взех да чета една книга, в началото започнах да я чета с лека разсеяност, но колкото повече я четях толкова по-интересна ми става. Тази вечер пак ще я чета, много ми е интересна, много рядко съм чета книги, които ми въздействат така. Чета я по 1 час, вечер понеже през деня нямам това време.
Мисля, че няма да сгрешиш ако и дадеш шанс. В момента съм почти към средата и започва да се разказва за жените, които не могат да се отпуснат.
"Параноя на страстта: Наръчник за жените, които обичат прекалено силно" от Робин Норууд има я и в пдф формат, изтеглих я от интернет.

Lisa

25.   До 17 - ами няколко мъже на които съм правила свирки са казвали "добре е доволен съм" ,но това са хората само с които не съм имала връзка.Били са по спомен 3ма такива.Но тези случаи не ги взимам под внимание,защото все пак на такива хора с които само спиш,колкото и да ги познаваш не можеш да им вярваш.С човека който бях повече от 2 години във връзка,емоционално не се чувствах добре,постоянни спорове и т.н и самият секс беше отврат.А самият той казваше "ти нищо не умееш".Искаше и само да ми го пъхне и да свърши,неправеше нищо за да ме възбуди,никакви ласки ,лизане от негова страна и т.н.Свирките съм му ги правила с 300 зора и насила.Естествено никаква положителна реакция от негова страна.
До 22 Може би да,спала съм с толкова мъже за да проверя себе си,но резултата е един и същ,поне така мисля.Реално са ме привличали тези с които само секса е фигурирал и със стях съм се отпускала повече отколкото с тези с които съм била във връзка.Защо ,не мога да си обясня.Със Сегашния ми приятел даже няма какво толкова да си говорим.От 3 години сме заедно,емоционално пак нещата са зле.Секса е отврат.Той е имал доста връзки зад гърба си и знае много неща.Но с мен не иска да прави почти нищо.Нито да ме лиже,нито отразява ,ако му кажа да изпробваме някоя поза по различна.Иска секс постоянно ,но единствено и само за да си свърши той.Като му правя свирка,лежи и гледа в тавана и се почесва неловко.Не иска да ме предразположи,да ме целува , да има някаква любовна игра.Тръгна ли да говоря за това,той казва нещо от сорта на "Пак се заяждаш с мен,какво искаш бе" ..И за това ми е много трудно да се отпусна с него ,даже ми е неприятно,не се възбуждам грам.
До 24 Да , права си , мразих баща си.Не се грижеше за мен.Пиеше и парите му отиваха по кръчми и ненужни неща.Тормозеше майка ми всеки ден.Защо това да има нещо общо?Моя близка приятелка която е израснала пък без баща, в секса е като "курва".Има много бройки.Търсят я постоянно и казват че е богиня едва ли не.Каква женска енергия?Нея я няма просто.Веднъж реших да си облека секси бельо за пред сегашния ми приятел.Той не ми обърна внимание.Подмина ме като пътен знак.

От Авторката

27.   Мило момиче, вината не е в теб. Аз също бях дърво за бившия си мъж, но това беше защото той беше същия като приятеля ти-никакви ласки, само гледа да го пъхне. Отделно и ме обиждаше как за нищо не ставам. Е как да имам мерак за нещо? Моят съвет е-разкрай всички емоционални дървета край теб. Сексът не е само ръгане, аз имах бивше гадже, което само като ме погледнеше и се разтрепервах. Остани малко сама и не търси мъже за бройка, а мъж, който да те възбужда наистина.

28.   Не се обиждай, но тава да те търсят само са секс говори много зле за теб имам предвид приятелката ти. Не знам от нея ли взимаш този пример или си изградила този модел от детството си, че трябва да влагаш всичко в една връзка без да ти отвръщат със същото, това не е добре, това е обидно, унизително ( за това, че си вкарала нещо по-палаво като бельо, а той не ти е обърнал внимание ). Една моя приятелка имаше такъв партньор, тя не е ми казваше, че той е такъв. Рядко е идвал на събирания, нямаше как да го опозная по-добре. Правеше ми впечатление като за начало на мрачен и затоврен човек, такъв и беше. Добре, че махна от него, тя си даде време да се отърси и да не повтаря грешките си ( т.е. прекалено да угажда, без да и отвръщат ) намери момче, което наистина е святстно и я отрупва с любов и грижа, заедно са до ден днешен, а бившия и все ще е сам.
Явно си нямала добър пример за това какви са добрете взаимотношение между мъжа и жената сама каза. Аз също имах роднина, на който бях много обидена и наранена, с годините това не се промени и взе да гние в мен, докато не намерих сили да му просто макар, че никога не каза съжалявам. След това разбрах, че съм по-силен човек от колкото си мислех, болката и обидата преминаха в прошка. Живота ми се подобри значително много понеже вече не таях тези чувства.
Надявам се да прочетеш книгата, в началото са само общи неща, нататък става интересно с истински истории и психологически анализ. Фокусирай се върху други неща, намери хоби, друга среда ако трябва, струваш ми се твърде обзета на мисъл "мъже".
Преди време разбрах, нещо за себе си, едно изказване, което беше в основата на една мисъл на един добър психолог, на който гледах семинар.
"Когато не харесваш живота си, хората около него, проблема е у теб".
Вярно е, промени средата, самоуценката си, намери цел, която те интересува, тогава и живота се променя, но всичко идва от теб, това което е вътре в теб в сърцето ти!

Lisa

29.   До Lisa, номер28 - Винаги съм влагала цялото си сърце и душа, по отношение на връзките. Такава съм. Смятам това за правилно. С някой ли си, трябва да му се отдадеш напълно. От малка съм обзета от темата "мъже". Защото съм си мечтаела да срещна истинския и стойностен човек. И всеки със който съм била, гледам на потенциален бъдещ съпруг. Смешно, но факт. Може и да е грешка.
ОТ Авторката

30.   Послушай но. 9 Много е права. Запиши се на танци. В салсата има уроци по лейди -стайл. Там те учат на грациозни, женски движения. Ще ти даде някакво самочувствие като за начало.
На мен танците ми дадоха самочувствие на мъж и в това да водя в танца, за да може да изглежда жената красива. Т. е тук голямо значение има и МЪЖА до теб. А ти очевидно се хващаш с хора, които ти натрисат комплекси. Това е и връзката с баща ти в миналото. Бащата е първата представа за мъж, която се изгражда в едно дете. Сама си направи равносметка какъв е бил баща ти и защо ти се раздаваш за капчица внимание от разни дебили.
Колкото до приятелката ти.. има голяма разлика да растеш с баща пияница и да нямаш такъв въобще. И нейното положение не е цвете за мирисане.

От всичко дотук каквото прочетох за теб е очевидно че имаш комплекси, че не се справяш повече, отколкото как наистина се справяш. Трябва да си избиеш от главата, че секса е съревнование, състезание и изобщо нещо в което си "добър". Секса е акт, в който има любов между двама души. Другото е деградиращо порно, в което няма място за ХОРА.
Намери си някой с когото се обичате и уважавате, а не такъв пред когото да се доказваш.

31.   Не само в леглото, ти за още много други неща в живота не ставаш. Било те срам, на това пък въобще не вярвам. Ти и срам, две противоположни неща. Защо си изтрила ком. 8, 20, 21, 26, ах?

33.   Хаха номер 31 - странно? Случайно да ме познаваш, ама няма как :) И случайно да си хейтваш ей така за кеф? Коментари не съм трила, мисля че не "поддържам аз сайта " или ти си на друго мнение?
авторката

34.   Не се подценявай заради мухльовци, послушай н. 9. и н. 24 развий се в някаква женска област, ако ще и правенето на сладко или готвене да е. Това ще ти даде едно специфично женско самочувствие, което после навсякъде ще ти е полезно