Споделена история от Секс и интимност

Девственик при ескорт
Здравейте! Искам да се допитам до мъжете и жените във форума по този въпрос и да видя какво е вашето мнение. Приемам всякакви мнения, включително и критики!
Ще започна с това, че не съм срамежлив и имам много приятели и приятелки. Умея да общувам с хората, имам хобита като спортуване, четене на книги и др. Опитвал съм се с не малко жени да се обвържа, но всичко завършваше с неуспех, като искам да отбележа, че сексът не беше главната цел.
Изпитвам срам от това, че съм все още девствен и ми се иска да видя какво е чуството, когато правиш секс и започнах да се замислям да отида при проститутка. Приготвил съм 100-200лв., защото все пак искам някоя по-чиста жена. Мисля да бъде на нейн терен.
Какво бихте ме съветвали? Да отида ли и да се оспокоя малко или да стискам зъби за жена, която ще обичам и ценя. Бих също бил благодарен да дадете и някой съвет, ако отида какво да направя първо и. т. н. Искам да видя мненията от мъжка и женска гледна точка и в какво се различават.

Коментари

1.   От женска гл. т. мненията са ясни - ти не ставаш за нищо (да ти спестя четенето на 40-50 злобни коментара). От мъжка гл. т. се обади на авторката на "Елитна проститутка" и приготви 700 евра за 2 часа. Тя твърди, че е много умна и "не е курва". Между другото за 100 лв не очаквай чудеса - много е вероятно да случиш на някоя, която ще си гледа часовника и ще те ръчка да свършваш по-бързо и ти ще се спечеш яко и после ще ти трябва много време да се оправиш психически.

2.   Коментар номер 1 просто кърти :D

Жена съм и едва ли мога да помогна с много.
Твое е решението дали да отидеш, но не очаквай, че много неща ще се променят. Първите пъти когато човек прави секс не струва и ще ти трябват доста упражнения, за да станеш добър - да знаеш какво ти харесва и да можеш да доставяш удоволствие на партньорката си.

Ако все пак решиш да ходиш, задължително с презерватив и не ходи при коя да е.

3.   Защо не пробваш тиндър? Може да си намериш някоя, за която сексът с теб няма да е неприятно служебно задължение, а удоволствие. Няма нужда преди това да сте гаджета и т.н., има много жени, които си търсят просто секс.

4.   Препоръчвам ти да се Оспокоиш малко, ама не по тоя начин...

5.   Хаха, номер 1 ми го взе от устата.
Иначе масово проститутките карат на конвейер, гледат да го мушнеш, за свършиш и да идва следващия. Нищо чудно и да не ти стане, ако се притесниш. Допълнително, най-вероятно "каката", при която ще отидеш, ще изглежда много по-различно от показаното на снимките.
Може да пробваш с някоя малко по-зряла дама, непрофесионалистка, която чат-пат се пуска срещу подпомагане.
Ако пък имаш приятелка (социална), на която имаш доверие, да й споделиш проблема си и да ти даде насоки или да те препоръча на друга жена.

6.   Разбирам те авторе, аз също съм девствен и аз съм се замислял, дали да не го направя първия път с компаньонка, но не си струва. Страх ме е, че може да хвана някоя болест, въпреки че бих ползвал презерватив. Съветът ми е просто да почакаш малко, може да се появи някоя жена, с която да го направиш. Друг вариант, който мисля, че е по-безопасен, е да си купиш секс кукла. Има и по-евтини и няма да се разболееш от нищо.

7.   Подкрепям 1 и 5. Аз ей така се "пробвах" с проститутка, колкото да имам "самочувствие" а пък се получи точно обратното. Спекох се и не ми стана. Накрая пък ми писна оная да прави опити да ми го вдигне, и направо я изпратих да си ходи, поживо-поздраво. Трябваше ми време да се отърся от натрапчивата мисъл после че съм импотентен и такива ми ти работи. ТОЧНО както го описа 1 с други думи.

Стискай зъби и търси специалната жена за обич и любов, това е моят съвет. Някоя, с която наистина се чувстваш комфортно.

8.   Като жена ти го казвам – ако разбера, че човек, към когото първоначално сме сформирали връзка, е бил с подобна жена, директно излита. Приемам го като голяма грешка, продиктувана от липса на самочувствие и крайна ограниченост.

Ако ще и Брад Пит да е съответният в комбинация със страхотни личностни качества, не ме интересува – това е отблъскващо и гнусно. Отказвам да си лягам всяка вечер до човек, който е бил с някаква обща, която не се знае какво пренася и т.н. Познавам хора, които от „сакън, да не съм по-назад“ се наиграха за цял живот.

9.   Такива простутуки, които ти ги търсиш, у нас няма.

10.   8, в какъв смисъл са се наиграли за цял живот? Разболели ли са се от нещо?

11.   Няма да те разубеждавам или навивам, ако решиш - отиди, но първо вземи фактите предвид.

Първия път се помни, както от жените, така и от нас мъжете и затова ти препоръчвам да се влюбиш и тогава да правиш секс. Първия път е важен и се помни цял живот... По-хубаво от това да правиш секс е единствено да го правиш с жена, която обичаш. Останалото е просто чукане, колкото да успокоиш страстите.

Прецени си приоритетите и действай.

Ако не можеш да си намериш приятелка на живо, пробвай с тиндър. Аз така успях и сме заедно вече повече от година и половина. Не знам дали ще се оженим някой ден, но аз действах и натрупах опит с жените, благодарение на приложението. Пробвай без да се срамуваш. Който се срамува, друг му взема жената. ;)

12.   ДО 8

А ако е някой, дето е спал с 200-300 ама МНООООГО яки пички, направо ги е подлудявал и ги е карал, да изневеряват на пиятелите си на почивка, каот са ... В смисъл - мега пичага става некаф, де яко го искат женито. Не само, че нема да бегаш, АМИИИИИИИИИ ТРЯБВА СЕ РАДВАШ, ЧЕ Е ПИКНАЛ ТЕБЕ!

13.   Аз пък като жена ти казвам, че предпочитам момче, което е било веднъж на проститутка, пред някой играч, дето е оправил половината град. Не знам що да е по-мъжко да излъжеш мацка за една вечер, а да не е да си платиш и... де да знам да е коректно.
Знам градски бръмчалки с бройка, колкото на проститутка и си представям колко държат на презерватив. Поне проститутките се пазят.
Можеш да пробваш първо с мадама като Номер 8, звучи като жена, която би оценила девствеността ти повече от всичко.

14.   Аз спах с един 31г. девственик, знаех че може би е девствен, макар и по-голям от мен. Той не се притисни много аз знаех какво да правя, за да мога аз да свърша първа. То пък като взе да му харесва и да се влюбва му бих шута. За връзки и срещи с родители ми заговори, че и за деца, кви деца с презерватив и хапчета. Казах му че исках да видя какво е с девственик, и че на мен мъж ми трябва а не срамежливо пале в тяло на 30 годишен. Сега след 4 г. Той пак си е сам, но поне не ме притеснява.

15.   Ако ще го правиш заради мнението на хората и за да не те е срам, не си струва.

16.   Не мога да проумея, как на неграмотния простак номер 12, цели двама са дали по 5 звезди?! Хайде, самият той да е гласувал - пак се е намерил идиот, който е харесал коментара му!
Към автора: майка съм на двама синове и мисля, че имам право да те посъветвам. Огледай се - дали пък няма някое момиче около теб, с което да си легнеш? Не за женене, не за връзка, ама чак нито една? Не те разубеждавам за проститутката, ама жени, колкото искаш...

17.   А пък аз бих ти препоръчал да изчакаш до лятото и да идеш на морето и да свалиш някоя рускиня)))

18.   Големи моралистки са тия жени, аре бегайте от тука - жените са си парцали, така че да спиш с проститутки си е съвсем ок. Аз съм ходил по много такива, и не само в България.
Честно да ти кажа, тук няма да останеш много доволен. Пробвал съм доста от ало-то, има някои симпатяги, всеизвестни са и има доста коментари в нета.
Обаче ако наистина искаш нещо яко, и имаш възможност хвани си самолета до Берлин и отиди в Паша или Артемис. Ще се изкефиш на макс, жените са брутални (всички са от нашите географски ширини, украинки, румънки, българки). Ще видиш неща, които никога не сивиждал, паша-та е 15 етажен бардак, артемиса е по-малък ама мега як, има басейни, спа, ресторанти, кино и яко супер топ голи мацки.
Има и в кьолн и други градове ама не съм ходил, но Германия е топ за такива неща и всички са под постоянен контрол, те са си на работа там. Цените са супер оферта за качеството и са фиксирани от клуба, но си се договаряш за екстрите. Преживяването е топ. Не да чукаш по някакви мизерни дупки, а обстановката е много яка и предразполагаща, ако не те е срам да ходиш по халат и да те гледат разни чичаци, каквито са по-голямата част от клиентите.
Бил съм и в Холандия на проститутка, ама е много долнопробно на фенерите, не препоръчвам.
Най-екзотично, но и рисково е в Тайланд, там си я взимаш за няколко дена и си я пердашиш когато и колкото искаш, все едно ти е гадже. Азиатките ми харесват и ако имаш малко повече пари тва е перфектен вариант. Само че си слагай яко капути, щото там медицински контрол няма, от баровете не е много оферта, най-елитните са в тиндър, пазариш се понеже започват с надути цени. Травестити има много, ама не се притеснявай, всеки си казва, няма изненади. Не съм опъвал травестит, макар да ми е мерак, има някои супер яки с цици и всичко..
Ако имаш път към Украйна, пускаш тиндера и за 30 мин си намерил страшни мацки, супер боклуци са там обаче, но са адски натокани, обаче не съм вилнял много там, понеже са доста спинозни и ме е шубе.
До сега съм чукал десетки подобни боклуци, не съм хващал нищо сериозно, гъбички най-много.
Така, че успех :)

19.   Малко off-topic:
До 12, като ще пишеш с чуждици, поне да го беше написал "pick-нал" или направо можеше да си напишеш "избрал". Защото виждаш каква двусмислица за незнаещите се получава.
Пък може и нарочно да си го написал така, знам ли.

По темата:
Според мен е по-добре първо да пробваш в Тиндър, както са те посъветвали по-горе.

20.   Напротив, не слушай коментар 1. Убеден съм, че ставаш, просто женското съзнание е много по-различно от мъжкото. Най-накратко потърси си материали в тубата от Dan Bacon - неговите неща работят. Той ще ти помогне да разбереш какво трябва и не трябва да правиш с мадамите. Иначе една жена може да остави мъжа си поради поне 50-70 причини от лоши съвети на нейни приятелки до твоето лошо поведение спрямо нея. (Ако имаш такова, но не вярвам да имаш.) И моя първи път беше при компаньонка, момичето се оказа по-свястно от всяка друга, дето познавам. Ари, успех!!

21.   Авторе, от "сексът" с проститутка няма да усетиш почти нищо от това какво е всъщност истинският секс. Единственото общо е, че ще си го вкараш "в онова място". Но нито жената срещу теб ще го иска, нито ще има целувките и заигравките преди това. Нито ще е възбудена физически, което се отразява долу и то не само на влажност. Няма да можеш да си поиграеш с нея както ти се иска, да усетиш как да я предразположиш, да почувстваш как реагира на действията ти. Нито пък тя ще иска да прави някакви неща с теб, да си те пипа и да ти се кефи. Всичко, което прави проститутката ще е престорено, а шансът е да се опита да отбие номера по всички параграфи. После няма да има разговори, гушкане, нежности. Ще бърза да изтърчи при следващия. А ти вероятно няма да се чувстваш все едно най-накрая си направил голямото нещо и да ги е гот, ще останеш с едно много изкривено и вероятно гадно усещане от преживяването. А от там става много лесно да се подхлъзнеш и да вървиш само надолу с жените.

Виж сега, не е нужно да чакаш голямата любов, даже бих казала, че е противопоказно. Отпусни се малко и пробвай. Сексът е хубаво нещо и жените също го търсим. Ако си честен с написаното тук и нямаш проблеми с общуването, не би трябвало да ти е трудно да си намериш нещо. Все пак ми се струва обаче, че нещо не казваш нещата как стоят точно. Има нещо друго, което те спира. Бъди честен пред себе си, виж какво ти пречи, и го преодолей. Доста по-лесно ще ти е това, отколкото после да преодолееш всичките негативи от това, представите за секса и жените да ти се градят на проститутки.

23.   Не мисля, че първият път с проститутка ще е добро нещо.
Работил съм в евтин хотел (направо бардак) нощтни смени. Нагледал съм се на много неща, макар че никога не съм използвал такива услуги.
За проститутката, сексът е професия. Влизате в стаята и го правите. За нея това е рутина, ти си просто клиент. Все едно тя е магазинерка на касата и те обслужва- никакви чувства, никакво внимание, нищо.
Едвали е хубаво първият ти път да е така. Едвали ще ти хареса, дори можеш да се отвратиш или да излезеш с грешни впечатления, че сексът едвали не е нещо тъпо.
Спомням си моят първи път беше с момиче с което бяхме гаджета, харесвахме се много, но първият път не ми хареса много. Смятай като спиш с проститутка, която просто се разкрачва, едвали ще се накефиш много.
Ако все пак отидеш и свършите работата, после какво следва.
Пак ще си останеш сам, без гадже и без секс.
Опитай се да си решиш проблема с момичетата.

25.   Сексът не е климатик да цъкаш едно копче on/off.

Като минават годините без секс, отвиква се.
Мъжът не може да го вдигне
жената не може да се намокри.

Ако имаш сексуалност, трябва да действаш
иначе ще я губиш.

За темата на проститутките,
вече ти отговориха достатъчно.

Има голям брой млади жени дето мислят че така ще забогатеят бързо
и после ще имат друга професия.
Просто се разкрачват и гледат часовника.
Нормално да не ти стане.

Също трябва и ти да се държиш с нея нежно, тя е човек.
Прегръщай я, масажирай я, гали я, не бъди дърво.
Има много проститутки на които им липсва точно това.
Чувствай и прави я да чувства като у дома
и като да сте приятели.

Разбира се това не може да стане с която и да е.
Трябва да е примирена с професията ѝ
и да го прави съзнателно.

За темата на парите.
По-скъпо не значи по-чисто.
Много често значи професионални снимки да обявата,
по-скъпо бельо,
по-централно място на апартамента,
по-агресивно промоция итн.
Ако на туристическо място човек спира мъже да им каже за новия бардак
с 20г момичета по скъпо бельо, мигли итн
най-вероятно матракът ще бъде без чаршаф,
ще платиш за час а тя ще очаква да свършиш с чекия за пет минути.

Според мен най-добре е да намериш самостоятелна, без бардак
и да е над 30г

26.   Преди години имах кратки отношения с едно момче - много срамежлив, стеснителен, свит. Оказа се, че никога не е бил с жена, освен с една проститутка на бригада в Америка. Беше толкова филмиран, опитваше се да повтаря разни неща, дето видял в порното, оплакваше се, че не пъшкам като въпросната, караше ме да му обяснявам всичко подробно, през 2 секунди ме питаше кое как го прави. Пълен кошмар. Мисълта ми е, че опитът с тази реално го беше притеснил още повече, макар че не вярвам някоя тук да се мъчи да пъшка изобщо. Съветвам те да не го правиш.

27.   Номер 2, това са неща, които са ти заложени в теб, не се учат.
Пречка са единствено страховете в главата. При много хора се получава от първия път и са много добре. Трябва да има химия и да е хлътнал яко по приятелката си. От опит казвам, че няма нищо за учене. Аз можех да го направя на 22 с проститутка, но го направих на 24 с 23 годишна, която е имала няколко преди мен. Оргазмите й бяха брутални, защото бяха за пръв път с мен!. Като имаш добра фантазия и творчество, така става. Винаги се чудя на тия измислици за бройки, опит, учене.. Живеете в супер бутафорни връзки. Номер 2, ако си мъж ще си бая смотан, ако си жена ще си тегаво дърво. Дано усетиш насладата от тези преживявания, но ме съмнява с това мислене. Сигурно 80% са дървари и от двата пола.

Запознат

28.   И още нещо, никога не слушай мнения на мъже, които твърдят, че са били с брой от порядък на 5-10 момичета и са още на 25, не, няма такива мъже!!! Всеки втори се хвали така, а не се замисляте, че сме супер малката държава. Стотици момчета се хвалят, че са спали с по 10 и повече мацета. А сме 6 млн. Смятай реално, че и тук в сайта ще сме си баджанаци бая.
Ще ти споделя две истини - рядко 99% от мъжете са имали повече от 3 или 4 сексуални партньорки в живота(не броим проститутки) и хубаво, може някой да е бил с 5 или 6, няма значение. Ако чуеш някой да ти се хвали с брой, значи е комплексарче, което не е помирисвало реални отношения с жена, а камо ли ЖЕНА. И другото - няма опит в секса. :) УСЕТ!

Запознат

29.   От автора.
Прочетох на всички мненията и им благодаря за участието в дискусията!
Ще поизчакам известно време и ще продължа да търся за жена, която да заобичам и да го направя с нея за първи път. Но все пак, ако това не стане, сигурно, ще отида на платена любов.
Ще се радвам, ако още хора споделят мнението си по въпроса!

30.   Джендърска работа, до там ли стигнахте, на 30 години да се питате как да го направите? Повечето дето се пишат големи ибачи из форумите, днес пишат, че на 30 са още девствени, а иначе много знаят. Затова трябва незабавно да се върне казармата, защото скоро мъже няма да има, а само лигави джендъри! Я да те държат на сухо една година, и като те пуснат ще грухтиш като разгонен нерез, само като видиш женско и си готов за атака, хич няма да се чудиш какво да правиш. Горките жени, само ги лигавите, а те мъжко чукане искат. После що нямало деца, ама те с чукане стават.

31.   Момче не знам защо толкова много мъже се срамуват че са детсвени.
Аз съм на 35 години и още не съм правил секс със жена.
Не че не искам просто имам много проблеми.
Ако ще ходиш при ескорт 200-300 лева просто няма да ти стигнат
По-добре спести малко пари за елитна проститутка която ще е наистина
добре подържана и добре изглеждаща жена.
И много внимавай да не те аписват докато правиш секс че после незнаеш тези записи кой ще ги гледа!

32.   Най-добре ти го е казал 1-потвърждение на думите му са 8 и 16. Простачката 16 не разбира че приятелки имаш, но няма с кого да си легнеш, ама акъл дава/че и на синовете си, за съжаление/... Събираш парички-и на компаньонка, там има и общуване, не като при проститутките всичко да се върти около изпразването и да свършва. Вероятно така ще повдигнеш самочувствието си и по-смело ще тръгнеш към връзка. Но и във връзката се искат пари, търпение и куп други неща.
Ако нямаш възможност за повечко пари, свали критериите към обекта малко/или повече/, само и само да ти се случи случката-после е по лесно.
Трудно е с жените/не само за секса/, но и те са хора, и те имат слаби страни, които ние трябва да използваме. Както те използват нашите слаби страни.
Най-важното е да не се отчайваш. Успех!