Споделена история от Секс и интимност

Невъзможно проникване във влагалището
Здравейте, имам нужда от съвет? На 19 години съм!! От доста време се възбуждам клиторно. Но имам проблем, девствена съм!! Преди време с предишния ми приятел бяхме решили да опитаме, беше супер болезнено и трудно проникването(все едно твърдо на входа на влагалището) , но се случи. Като той ми обясни, че е влязла само главичката(усещах го, че беше вътре) а и нормално имаше на сутринта леко кръв. След това се разделихме и около 9 месеца, не съм имала полов контакт. В момента с новия ми приятел опитваме, но не се получава. Опитвахме вече 2 пъти, но аз изпитвам силна болка и проникването е невъзможно, все едно има някаква преграда, която спира проникването. Може ли да ми кажете на какво се дължи и как мога да се справя с проблема.
P. S. Приятеля ми казва, че има опит.

Коментари

1.   Всяка жена има химен, който се къса при първия полов акт. Може да ти е по-дебел и да го усещаш, чувала съм,че при някои момичета е така и даже не става да се пробие от първия път.
Нормално е да е трудно вкарването първите пъти. Като цяло първите опити за секс не са въобще приятни и не ти дават истинска представа за това какво е интимния контакт. При мен беше подобно на това, което ти описваш - първите 4-5 пъти въобще не беше секс, беше много зле и се бях притеснила страшно. С тогавашния ми партньор нямахме истинска химия и той ме караше да се чувствам ужасно по време на акта, чак ме и обвиняваше, че не правя нещата както трябва, при положение, че говореше колко много опит имал. Ами смених го и разбрах, че да, имам проблем, защото съм неопитна, но в такъв случай партньорът е също толкова важен. С втория ми нямах такива проблеми, много лесно стана всичко. Възбуди ме, отдели ми внимание и беше твърд! Няма как да проникне в теб особено в началото, ако му е мек.
Съветът ми е да го карате по-спокойно и да разберете какво харесвате, недейте да насилвате нещата. Ти трябва да си спокойна и да се чувстваш в сигурни ръце, а момчето да те предразположи и да те възбуди. И двамата трябва да сте възбудени.
Ще се оправят нещата, само търпение и време трябва.

2.   Използвай лубрикант и ще стане толкова лесно.

3.   Ако беше опитен щеше да те е излизал цялата отдолу докато му се разтопиш в устата. Ако не си възбудена, а си “суха” там или притеснена, няма да се получи. Отпуснете се в подходяща и спокойна обстановка, може и да си вземете душ преди това. Остави го да те целува и да докосва гърдите ти. Нека ръката му те гали отдолу. Може да я пъхне и между бузките ти. Важното е да е нежен и внимателен. После след като започне да ти става хубаво можеш да легнеш по гръб и да си разтвориш краката. Започни да си галиш клитора за да го предизвикваш. Разтвори си леко срамните устни и му покажи, че искаш да те изяде там. След това той е наред. Почти сигурно е че ще те докара до оргазъм, така че не се притеснявай от течностите. Аз в такава ситуация обичам да вдигна краката на момичето за да се открие розовата и дупчица и да и се радвам. Но това си е по ваше желание. Успех

4.   Нормално е да го чувстваш като преграда и да си мислиш,че няма влизане и също е нормално да има болка ,въпреки че при някои момичета въобще липсва,но това е рядкост.Стискай зъби и не бъди шубе,така или иначе все някога трябва да се скъса химена и да влезне...само главичката да е вътре въобще не е достатъчно.Както са казали и преди мен,трябва да си влажна,предразположена и с лубрикант ще ви е по-добре.Болка и кръв може да има и в следващите няколко пъти и като ходиш по малка нужда-това също е нормално.Просто така стоят нещата,ако не си готова да изтърпиш,значи по принцип не си готова или не го искаш достатъчно.Няма такова нещо да не може да влезне.