Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете, трябва ли да си търсим секс и ние?
Здравейте, жена на 25 години съм. От 4 години с приятелят ми сме заедно и живеем заедно от 3 години. Значи работата е там, че той гледа порно още от малък това ми го сподели, след като го хващах няколко пъти, че е гледал. В началото на връзката ни и може би първата година , секса беше на ниво. Той се старае ще да ме задоволи както и аз него винаги. С месеците, започна да става егоист. Много му харесваше, че поемам инициативата и неочаквано да му направя свирка. Обаче той не спираше да гледа порно. Винаги когато е сам. С това самочувствието ми много се срина. Изглеждам добре и постоянно ми го казва, колко съм красива и колко ме обича, как никоя не може да ми стъпи на малкия пръст. Той наистина не поглежда друга в реалния живот, но с това порно аз си сринах самочувствието и не съм търсила секс както и той не е. Може би от 6 месеца не го бяхме правили. Седнах и поговорих с него. Казах му , че се чувствам смачкана и не достатъчно добра за него. На няколко пъти ми отвърна, че той не си търси секс и гледа порно защото не се е чувствал желан. Аз не поемам инициативата и това му пречело. Главния проблем , който му споменах е това, че той дори не се възбужда достатъчно за да го вкара. Просто му е мек. Какви ли не фантазии съм се старала да му изпълнявам. Възбужда се, но не достатъчно или като го вкара и след малко му омеква. Акта ни е около 5 минути. Преди него съм имала 3 партньори за секс и всичко винаги е било на 6 . Възбуждали са се само като ме докосват по краката, по тялото и с целувки и вече им беше твърд като дърво. Но на него някак си., мъча се и съм под напрежение дали няма да му спадне и ми е кофти. Четох много, че порното изкривява представата на хората за това как изглежда тялото. Също и това, че члена му като е свикнал с ръка да си свършва и после в мен му е широко и не му е окей. И това му казах, той ми твърди, че устата ми не е по-тясна от ръката, но му е по хубаво да му правя свирка от колкото той сам да... Въпроса ми е има ли подобни ваши случки или наблюдения. Наистина ли това, че не си търся секс може да му повлияе като цяло на психиката и на ерекцията. Искам да отбележа и това, че винаги съм се старала на Макс, дори да не съм започвала аз играта, започнем ли се раздавам и го карам да стене и много му харесва, много повече се старая от колкото той. Имам чувството, че дори не му е приятно да ми бърка с пръст, веднага се бърше от краката ми. И на мен не ми е приятно да гълтам, но го правя за да му харесва на него. Ако бях задоволена, щях и да го правя с много по -голямо удоволствие . Беше обещал, че ще спре порното, за да започнем да водим нормален сексуален живот, но пак го хванах, че е гледал. Не знам какво да правя вече. Искам да се оправят нещата, но ми е дори неловко някак си да тръгна да си искам, като знам как му спада и ми става кофти, чувствам се ужасно грозна по този начин и нямам желание. Той иска аз да си искам , а аз не мога да си искам , защото самочувствието ми е сринато. Благодаря, че прочетохте историята ми. Ще съм благодарна за някой и друг съвет :) . Може би описанието е много хаотично. Много хора ми казват, че разказвам много неадекватно, но все пак мерси! :д

Коментари

1.   Ох, това е бая дълга и сложна тема... проблемът е залегнал в нас като общество още преди стотици години и е многопластов.

Искам да кажа, че разбирам как се чувстваш и, най-важното, нормално е да се чувстваш така. Не позволявай разни чикиджии и парцалани да ти обясняват, че си луда, назадничава, обсебваща и зла. Не е вярно. Не искам да звуча като дебела, космата феминистка, но светът в момента се върти около секса и задоволяването. Порнографията се промотира по всякакъв начин и навсякъде, най-естественото нещо е да "душиш смоко" и, ако не го правиш, минаваш за странен и ненормален. От мъжете не просто се очаква, а негласно се изисква, в главите им да се въртят цици и дупета. От жените се очаква да изглеждат по определен начин, който да е приятен за мъжкото око. Съответно и това поведение винаги бива оправдавано с природата, нуждите и не знам си какво. Това нямаше да е кой знае какъв проблем, ако порнографията се консумираше с мярка. Уви, много хора задълбават и стават зависими поради ред причини - липса на женско внимание, комплекси, свръхсексуалност и т.н. Ако не можеш да се контролираш, много бързо падаш жертва. Също като с наркотиците, алкохола, хазарта. Пък и е толкова лесно и достъпно, жените винаги са различни, изглеждат перфектно, готови са навсякъде по всяко време, няма битовизми и изглеждат така сякаш са само твои и го правят специално за теб. 70% от мъжете, които познавам/съм имала отношения, са били зависими в различна степен. Сегашният ми приятел също беше сравнително зле и прекомерната употреба сериозно е изкривила представите му за жените, фантазиите му и изобщо мирогледа му. Все пак имаше желание да си помогне, затова и сме още заедно.

По твоя въпрос: трудна работа, мозъкът му е повреден. Не е проблемът, че си грозна или нещо подобно, така щеше да е и с топ модел, след като мине известно време. Колкото и да е трудно, е много важно да проумееш този факт. Не може всеки ден да си различна жена, както са мадамите в клипчетата. Но за да има прогрес, трябва да има желание и от двете страни. Това, което ти можеш да направиш, е да стиснеш зъби за известно време в името на връзката ви и да видиш какво ще стане. Имайки предвид, че проблемът не е във външния ти вид, стани инициативна, искай си, директно го хващай за оная работа без да му мислиш. В подходящи моменти говори с него, но спокойно, с разбиране, предложи подкрепа. Никой зависим не обича да му казват, че е слабак и чикиджия. Възприеми го като болен човек, а не като загубен мухльо-онанист. При мен това помогна. Не изпадай в истерии и обвинения. Не му забранявай да гледа, не го дебни, защото това има точно обратен ефект. Интимен въпрос е и е срамно.
Естествено всичко си има граници. Ако след няколко месеца няма подобрение и продължава да си седи с ръка в гащите, ти няма какво повече да направиш. Промяната трябва, най-вече, да дойде от него, ти си само опората. Някои са непоправими случаи. Наблюдавай и прецени, не си губи времето.

2.   Просто му харесва да гледа, свиква и не му се занимава с изтинска жена, не го слушай, че се чувства не желан. Мъжете като имат желание го показват, така му е удобно. Не са добре нещата.

3.   Той сака я да сакам, я па не сакам оти той ме не сака...

Поредните хора, които не са един за друг ама се мъъъъъчат ли мъъъъъчат.

Мъжът трябва да те желае всяка секунда от денонощието и да е готов само като го барнеш.

Ето ти съвет: Почни да гледаш потрно и ти, бе. Купи си едно дилдо. Сложи мъжът ти легне, пусни едно порно и почни да се чукаш пред него да видим колко време ще му отнеме да е "твърд като дърво". 'ма няма да го направиш, нали... щото имате различни представи как трябва да бъде осъществено чукането.

Пропилейте още 10 години съвместен живот без секс и пак си задай въпроса.

Братан.

4.   Със заклет порно-маниак едва ли ще имаш добър сексуален живот. Явно е и егоист в тази сфера. Най-добре си намери истински мъж и остави този пикльо с ръка в гащите.

5.   Не очаквай след края на порното нещата веднага да се оправят.
Ще отнеме месеци.

Ако 6 месеца не правите секс, не очаквай да спре порното, даже повече ще гледа.

Не виждам причина да се срива самочувствието ти.
Все едно ревнуваш заради някакво видео,
неодушевен предмет е.
Може би искаш да кажеш че си разочарована от него, това е нормално.

Щом е такова пристрастяване, спри го, физически.
Спри го като го хванеш.
Намери си начин да му блокираш порно сайтовете от интернета.
Обаче много ключово е как ще го направиш.
Ако му се караш, ако се опиташ да му вкараш срам,
най-вероятно ще се карате жестоко, до раздяла дори.
И ще се върне на порното защото с карането се отдалечаваш от него.
Ако го хванеш, го спреш и тръгнеш, също не постигаш нищо.
Той е възбуден или му е скучно и ще се върне пак на това.
Обръщай му внимание, прекарай време с него, да знае че си там когато има нужда.
Дали това е някакво хоби, интимност или секс, няма значение.
Но не спирай физическия контакт.

Един пристрастен човек най-много има нужда от хора които да са до него.
Ако партньорът ти се бори с алкохолизъм и разбереш че крие бутилка
какво би помогнало най-много?
Да я излееш в мивката демонстративно, да се караш и да излизаш,
а през това време да купи друга
или да си там когато не издържа и иска да пие,
да говорите и да му обърнеш внимание, да излизате на разходка за да се отпусне.

Ако не иска да приеме че е пристрастен
тогава най-добре направо да му биеш шута.
Ако той е готов да го приеме и ти си готова да се държиш както трябва
има много надежди.

Иначе за да отговоря на въпроса ти,
и двамата трябва да си търсите секс.

6.   Дано да си намери приятелка, защото е ударил на камък.

7.   Веднага ти давам решение.

1. Най важното- спира да мастурбира докато гледа порно. Аз вече от 60дни не съм мастурбирал и съм постоянно надървен. Да, постояно гледам и аз (нямам си приятелка), но не се докосвам докато гледам. Вече имам чувството че ще свърша в гащите само като вървя по улицата.. Не е в гледането, а в мастурбацията. Поставете си един период от 30дни в които никой няма да докосва другия.

2. Не го докосвай! Почни да го мъчиш през това време. Съблазнявай го със секси дрехи, неволни надупванки, неволно оправяне на сутиена. Бъди жена. И на мен ми хареса да си искат от мен, само защото ме мързи, но в последствие разбрах, че това не е правилно и биологически естествено. Виж пикантни моменти като свирка в купето на влака или да го награбиш в асансьора е ок. Но това само за да не изпуснете момента. Ама всеки път.... нееее.
Когато се опита да те награби му напомни за 30те дни. Ти също не трябва да мастурбираш.

Пробвайте и после ела тука да кажеш как върви.

8.   №7 Няма такова нещо.
Има много пристрастени към порно
но никой не е пристрастен към мастурбацията.

Това нарочно на сухо, човекът да се опитва да е възбуден 24/7
ако е само за да помогне на някакво начало - ок
иначе стреми към някаква наднормена постоянна възбуда
която няма нищо общо с обикновен сексуален живот
и накрая може да стане и задължително условие
за да може някой да се възбуди въобще.

Някой да гледа порно с часове без да се докосва
за да не свърши и да може да продължава да се възбужда
и да гледа още порно, това е пристрастяване,
не да се разпусне малко напрежението веднъж.

9.   Аз съм 7, до 8. Звучиш като теоретик. Изказването ти е объркано и ме навежда на мисълта, че си емоционално глупав; сухар и анализатор.

Вземи гледай порно, без да си свършваш 60дни. Ще губиш интерес от порното точно на 10тата минута, всеки път. Обаче ти гарантирам че само да се доближиш после до приятелката си, да си заровиш главата в косата й, да я докоснеш по лицето и после по дупето или гърдите и ще си цемент на ръба да свършиш.

10.   До 7/9: а що не пробваш 60 дни и без порно? Твоето звучи точно като пристрастеност към порното.