Споделена история от Секс и интимност

Направих го за първи път с проститутка и съм на 17 трябва ли да ме е срам
Днес правих секс за първи път и беше с проститутка просто защото не мога да си намеря сериозна приятелка,казах на няколко от приятелите ми и те се зарадваха обаче казах също така и на родителите ми и особено майка ми е много разочарована от мен и се чувствам гадно,иначе можете ли да ми кажете дали според вас съм направил грешка или да не го мисля толкова защото не измъчва темата.

Коментари

2.   Казал си на майка ти, че първия ти секс е бил с проститутка? :D Евала пичага само заради това заслужаваш похвала. Имаш топки!

3.   Ужас... докъде стигна вашето поколение от желание да „следва моди“ и да не изостава... тцтцтц. Жалка работа.

4.   Казал си на родителите си? Глупав ли си или майка ти ти проверява пишката редовно и го смяташ за нормално?

5.   Аз не бих споделяла подобни детайли от сексуалния си живот с майка си. Определено не е работа на родителите ти къде, кога и с кого спиш. По-скоро би ме било срам, ако съм мъж и споделям на мама за секс :х.
Иначе не, не е срамно, че си го направил с проститутка. Като жена предпочитам по-опитни мъже, а не романтични, девствени момченца. Никога не съм била с девствен мъж, не бих и искала да бъда. Просто тази идея не ме възбужда. Сега поне като намериш сериозно гадже, ще знаеш как да я оправиш, няма да свършиш в гащите от притеснение. На майка ти мнението не е миродавно - първо, че е явно супер задръстена и консервативна, второ, тя няма да спи с теб и не я вълнува опитен ли си, не си ли.
Позлвай презерватив с проститутките и не ги целувай все пак :).

6.   Глупаво е да питаш дали си направил грешка, след като ти вече си го направил това нещо. И според мен, да, сгрешил си! Майка ти с право е разочарована от теб. Горката жена! А що се отнася до теб-ами, стореното вече е сторено. Нали знаеш поуката, , каквото посееш, това ще пожънеш". Стореното от теб, лично за мен си е отвратително, но все пак, коя съм аз, че да те поучавам. Просто ти казвам, че постъпката ти никак не геройска, а смотана. Надявам се, когато пораснеш да осъзнаеш, че понякога за повечето неща се изисква разум и търпение. БОЖЕ ГОСПОДИ! Нашата страна, планетата, на която живеем днес, заслужава много по-добро! Дано някой ден това се промени! Пожелавам си го искрено!!!

7.   И защо им каза? Да се похвалиш, че си направил нещо много голямо? Парите поне сам ли ги заработи или са от вашите? Измъчва те, че първият ти път е бил с проститутка за която си никой, един от многото, които обслужва а не с любимо момиче, за което ти си нещо специално. Каквото и да е, вече е станало, не можеш да върнеш нещата. Ще ти мине с времето.
Когато имаш приятелка по-добре не и казвай за проститутката, няма да гледа с добре око на теб. Дано намериш любовта или тя те намери и да не станеш редовен клиент на проститутките.

8.   Не трябва да те е срам и да се чувстваш гадно, защото е по-добре да отидеш с някоя опитна, отколкото с някоя, която също като, тебе не знае какво прави. Хич да не ти пука.

9.   Не си направил грешка, стига да не ти стане навик. Трупаш опит. И не го разказвай на другите. Това са лични неща.

10.   А проститутката знаеше ли че си на 17?

11.   Не, не си. Не търси одобрение. Не го споделят с приятели. Има бащи, който водят синовете си за първи път именно при проститутка. Опита е важен.

14.   Не, защото така и така ще го направиш с проститутка, но можеше да е на 25,30...

15.   За това че си го направил с проститутка не бива да те е срам, но не е трябваало да казваш на родителите си.

16.   Надявам се да е било с предпазни мерки иначе току виж си си лепнал някоя болест предавана по полов път или ХИВ.

17.   Станало, станало, не го мисли. Използвай случилото се за опит и за да можеш да се отпуснеш с нормалните момичета. Иначе можеш да тръгнеш по този път, а това си е доста тъжен и неудовлетворяващ живот. Винаги ще чувстваш, че нещо не ти стига, няма да си почувствал какво е истинска любов и желание, и ще се нагледаш на жени само в една доста тъжна и изпаднала светлина.

19.   И как така си го направил с проститутка ,като си непълнолетен (на 17)?!? Историята яко ми понамирисва на измислена .

21.   Е какво толкова е станало?Все едно си убил човек...Нито си първия нито последния!Ако искаш кажи на целия град какво си правил и какво не пффф...

22.   Не трябва!

23.   Ами не е за гордост, така че, по-добре не го разказвай.

24.   1. Не е трябвало да казваш на майка си. Тя най-малкото е жена, а 99% от жените в България нямат добро мнение за такива мъже. Което за мен не е правилно, но това е друга тема.

2. Не бих казал, че е най-лошото на света, но не е и за гордост. Но станалото, станало. Гледай да не повтаряш и не казвай на никого и най-малкото на бъдещата си приятелка. Разбирам, че си искашл да опиташ и да видиш какво е, но това нито е реален секс, нито пък е трявало да бързаш толкова, все пак си на 17. Ако беше на над 20, щях да те разбера.

25.   Сложи граница в отношенията и личното пространство. Да разказваш на вашите и приятели за такова нещо не е редно. Утре с майка ти ли ще говориш, като имаш жена.

26.   " И как така си го направил с проститутка ,като си непълнолетен (на 17)"

Защото проститутките са този парагон на законност, почтенност и спазване на правилата, че ще ти поискат лична карта, вместо да ти вземата парите, за да се изцвъкаш за 1 минутка (даже много).

28.   Според мен не е грешка. Твой си е живота, твой си е изборът. Остави какво ти приказват жените в коментарите. Сит на гладен не вярва. Жените могат да правят секс, когато си поискат. Само един телефон и сексът им е готов. Те забравят, че повишеното либидо идва от повишени нива на тестостерон при мъжа, следователно започваме да търсим начини да освободим напрежението. И когато определните методи писват, вече започваме да търсиш истинското действие.
Знам какво ти е било. Писнало ти е от порно и чекии и ти се е щяло и на теб да опиташ, обаче е нямало с коя и единствения лесен начин е бил да отидеш при проститутка. Надявам се поне малко да си успокоил нагона.
Според мен е по-правилно да отидеш при проситутка, отколкото да залъгваш някое момиче, към което ти нямаш чуства, просто за секс.
Чувал съм бащи на момичета към твоята възраст да коментират, как публичните домове биха били решение на сексуалния нагон на младежите, защото там ще задоволяват свойте нужди и щели да оставят ,,честните'' им момичета намира, а забравят как като са били на нашата възраст и те са тичали да правят секс, но с техните приятелки, вместо с проститутките. Същите питат за къде сме бързали, все едно не знаят отговора.
Затова си живей живота и не си го слагай много на сърце! Само не се хвали, че си ходил, все едно си направил геройство, смешно е.

29.   Ходенето на проститутка няма да те направи щастлив. Идеята е била да се похвалиш, че си правил секс.

30.   До 24

Ако една сериозна жена разбере, че автора е ходил на проститутка, то може тя да остане с впечатление, че автора е е несериозен и че може да и изневери с проститутка. Точно и заради това жените не приемат добре подобни истории. Ако жената е някоя нинфоманка или е по-разкрепостена то може и да приеме нещо подобно.

31.   30, да, знам. С проститутка не може, но ако е наебал половината пропаднали курви, наркомнаки, циганки в града - може и със сигурност ще бъде верен, защото видиш ли той бил желан, а проститутката спи с него по принуда, за пари и защото сводникът и я бие, а клиента е много жесток, че се възползва от нея. Чел съм ги хиляди пъти из темите, знам.

33.   №31 - 100 точки.
ЩоТ по дискотеките са толкова сериозни, че се оправят по тоалетните, мхм.
По-добре на проститутка, отколкото с курва. :)
"Проститутката го прави за пари, а курвата за слава. ".
Какво като е непълнолетен?
Значи малолетните курви могат да се шибат с разните му надрусани типчета по дискотеките, а момчетата като авторът не могат да го направят с жрица на любовта.
Логиката на №30 е желУезна, нищо вярно в написаното. хахахах

34.   И аз преди 22 г когато бях също като теб 17 годишен първият ми път беше с проститутка. Бях девствен и мн срамежлив, абе нещо не момичетата не ме харесваха, и отидох на проститутка само за свирка но толкова се възбудих, че си доплатих за секс. Да беше хубаво, ТЯ беше хубава, слабичка с черна коса до раменете ( първият път се помни дори и с проститутка )Мн сладка и ми достави страхотно удоволствие.
Няма от какво да те е срам, всичко е въпрос на опит. Мн жени / момичета правят секс за подаръци с мн по възрастни мъже, който са им, , гаджета, , това също е вид проституция, тях не ги е срам. Така, че споко, дори пак да отидеш няма нищо лошо, така ще си готов за момичетата който ще срещнеш.

35.   До 34
Благодаря много,поне разбирам че не съм само аз!

36.   Уникални са българските жени в разсъжденията си. Значи с проститутка не може, но ако беше наебал 45 годишна лелка, която може да е наборка на майка ти, тогава може. Щяха да ти викат "браво" или "хвани си кака да те отрака". Един 23 годишен ебач на стари каки така ми се хвалеше "дърто, ама гълта, дава и дупе". Този ли е по стойностен от това момче?
Двулични жени!

37.   Какво имаш против по-възрастните жени, защо непременно трябва да са 20годишни, ми на мен и 40 годишен с 20 годишна ми е странно, 20 годишната си е дете още. Независимо от годините има желание от двете страни, платената любов не е за всеки, всички мъже предпочитат да има взаимност.

38.   И аз мислех за проститутка на 24, но се размина. Исках да опитам анален секс. Споделих го с една приятелка от училище. Не сме били интимни, никога. Тя се учуди. Замисли се, и предложи да го направя с нея. Каза, че го е правила и ще ми покаже. И не се стигна до проститутка.

39.   Отговарям на 36. За жените предупреждавам да не четат, а само да ми сложат единицата и да подминат, защото нямам намерение да влиам в излишни спорове.

И аз не разбирах каква е логиакта и пуснах такава тема и логически издържан коментар не видях. Отговорите се въртяха около:

- можел да има венерическа болест, сякаш дроплата от дискотеката, която са я ебали само тази вечер трима в тоалетна,е чиста като бебе и не може да има болести

- дроплата го желаела, а проститутката не

- проститутка горката била принудена от обстоятелствата и сутеньори, та човека ставал съучастник. Само че има тема на проститутка от Германия, която не само не го прави на сила, а даже се гордее с това

- проститутката била изпаднала, а кварталната бръмчалка не и едва ли не с нея е по-възвишено да спиш, отколкото с проститутка.

Истината е следната - проститутката е символ на ниска топка в очите на жените, респ. мъжа става ниска топка, ако е спал с такава, респ. те самите, че са се хванали с ниска топка. От там цялото реване.

Иначе ако е наебал всички пропаднали жени в целия град, няма проблем, защото той един вид е свалил, желан е, респ. е висока топка (в техните представи), респ. те са висока топка, понеже са се хванали с мноу вървежен и много жени са го изпуснали, па той решил да пристане точно на тях, защото са много готини.

И не на последно място - те самите са правили секс за една нощ и ще е тъпо да си признаят, че това е почти равносилно на низостта на проститутката.

Ей това подсъзнателния модел. Да, знам, лишен е от всякаква логика за жена небългарка и за мъж, но това се върти в умните им главици.

41.   А, и 39, на мен съпругът ми е пръв (и последен) партньор!

42.   Аз съм автора само да спомена че проститутката беше на 18 години такаче е само с една година по-голяма от мен.

43.   Не трябва да те е срам, жените са лесни, секс могат да получат винаги, ние мъжете пробваме по нормалния начин и ако не ни вържат, разпускаме като си платим, нека жените да не съдят нас мъжете, защото и нормалните с които съм бил, са ми споделяли, че понякога изпушват и се чукат за по веднъж с някой симпатяга....

44.   Авторе няма да изпиша километрични коментари, само две неща ще ти кажа. Първо внушаването на чувство за вина е основен метод за манипулация, а жените много обичат да манипулират. Второ жените също, когато имат възможност, много жестоко смачкват и/или нараняват мъже. Само, че го правят чрез интриги и лъжи, през интриги пред шефове и ръководство и т. н. Моят съвет е никога, по никакъв начин да не слушаш жена, когато се опитва да ти внуши чувство за вина.