Споделена история от Секс и интимност

На 19 , а никога не съм изпитвала оргазъм
Здравейте, според вас нормално ли е момиче на 19 (почти 20) никога да не е свършвало. Би ли ви се сторило странно или нормално? Моля за вашите честни мнения:)

Коментари

1.   Че аз съм на 29 и никога не съм получавала оргазъм по време на секс, с други думи вагинален такъв. Имала съм само клиторен (по време на стимулация или самозадоволяване). Спрях да го мисля. Просто се наслаждавай на момента. То пак си е хубаво, въпреки че не свършваме

3.   Не си единствената има доста такив, просто не си срещнала твоя човек, който само като го гледаш и да се разтичаш

5.   Ако не си успявала по време на секс - да, нормално е, повечето жени не могат да свършат само с вагинална стимулация. Пробвай да си поиграеш сама с ръце или със секс играчка за клиторна стимулация. Ако ти допада, вкарайте този вид стимулация по време на секс и оргазмът ти е гарантиран.

6.   Не никак не е странно. С колко момчета си правила секс. Но да те попитам ти знаеш ли какво е оргазъм. Бил съм с няколко момичета, някои от тях са казвали, че са изпитвали оргазъм, но аз зная, че ме лъжат. Когато жената изпитва оргазъм нейното тяло безпогрешно го показва. Имал съм няколко които наистина изпитваха силен оргазъм. Дори гледах в порното момиче което пожела да я заснемат когато си губи девствеността и каза, че два пъти е изпитала оргазъм, но по всичките реакции на тялото й си личеше, че тя лъже. Пак те питам, ти знаеш ли какво е оргазъм.

7.   Мило момиче, има жени, които никога не са изпитали оргазъм. Насочвай партньора си какво да прави или просто търси някой опитен.

8.   Според мен няма как да е вярно, всички през пубертета го изпитват опознавайки тялото си.

Драган Вительо

9.   Аз съм на 22 и никога не съм изпитвала оргазъм. Била съм с 4-ма.’

13.   Ако знаеш колко и на по 30 не са, нямаш си на представа. Проблема често е в вас самите.

16.   Аз до 21 не бях правила секс, така че не се оплаквай. Но пък още с първия партньор успях да свършва, като го "яхнах" .

17.   Аз съм над 30 и също мисля, че не съм изпитвала по време на секс. Мога само клиторен и то като си го докарам сама. Била съм със 7 мъже и с всички е същото, тоест проблемът явно е в мен. Но все пак харесвам секса и никога не отказвам на мъжа ми. Оргазмът не е на дневен ред при мен.

18.   От авторката - номер 1 Благодаря ти , ти ти изпитва единия вид , а аз нито един , може би защото не се самозадоволявам:) Съгласна съм, че е хубаво и без това :)
Номер 3 - Благодаря ти , прав си , не съм :
Номер 5 - Благодаря ти , не говорех само по време на секс, и сама не съм просто защото не практикувам самозадоволяване:)
Номер 6 - Даа, абсолютно знам какво представлява и знам че ,не съм го изпитвала , нито докато бях девствена, нито след като не съм . С 3 съм била ... и не съм лъгала относно това както тези, които споменаваш. Благодаря тии
Номер 7 - Благодаря ти за милите думи , по скоро бих предпочела да насочвам , все пак не ги избирам според опитът им , а според тях самите:)Пък и на думи не вярвам , всмисъл ако ми каже бил съм с 5-6 , а накрая се окаже пълна скръб и ми остави лоши спомени:Д
Номер 8 - Е аз не съм , дори не мисля че съм в пубертета, скоро няма и да съм в тийнейджърството , факт , че не съм познавала тялото ми. А и не мисля , че трябва да слагаме"всички" под общ знаменател. Ето че има изключения .Благодаря ти
Номер 9 Разбирам те , и аз ще съм така след 2г:Д И ти благодаря
Номер 10 - Благодаря ти , въпреки че, не ми е проблем , добре съм си и така, Да , ако може да се каже проблем, във мен е , но и в партньорите ми , защото на всеки един аз съм правила така че да стигне до край , а те на мен не :)

20.   В едма друга тема беше зачекнат оргазмът, да ама оргазъм и свършване са две различни неща.
Това което не се споменава в гугъл и книгите, е че няма нужда да правиш секс за да достигнеш оргазъм.
По-възможно е по време на секс да свършиш, отколкото да получиш оргазъм.
При оргазмен сън би предпочел сънят пред правенето на реален секс.
Много жени казват че свършат, но реално много малко го правят.
Можеш да получиш удовлетворение от секса и без да си свършил.
Сексът при жените е в главата, не между краката, за това се получава това разминаване.
Ако решиш да се самозодоволяваш като следваш инструкции от гугъл и порното - няма да стане.
Трябва да си се възбудила преди да започнеш мастурбацията, не механично да започнеш на сила.
Няма как партньорите ти да те задоволят, ако ти самата не знаеш как да си доставиш удоволствие.