Споделена история от Секс и интимност

Как да го задоволя?
Здравейте,
историята ми е следната. Момиче на 16г. съм. Предстои ми първи път. Сигурна съм, че го искам и, че ще е с този човек. За предпазните средства също ми е ясно.

От достатъчно време сме заедно и успя да спечели доверието ми. Затова коментари от рода на "малка си има време" и "сигурна ли си" не биха ми помогнали в случая. :)

Въпросът ми е следния - как да го задоволя? Не очаквам от първия път да правя чудеса в леглото или да го побъркам от кеф, но искам да остане доволен. Знам, че би трябвало да ми дойде отвътре, но все пак искам да съм малко по-уверена, да знам, че и на него ще му е приятно.
Ако може някой малък съвет какво би му харесало, как да го направя. Не говоря, разбира се за някоя велика секс техника, но по принцип, нещо, което да се харесва на мъжете.
Благодаря предварително :)

Celine*

Коментари

1.   Първо, спри да си задаваш този въпрос и да се гибсирай. Остави се на течението и се абстрахирай от възможността да се „изложиш“. Няма излагане в леглото, затова се нарича и интимност!
Иначе те съветвам да не го правите веднага, а първо да се научите да се задоволявате с език и с ръце, да опознате телата си.
Вземи си и лубрикант, и кондоми с лубрикант за първия път. Просто се отпусни и се наслади.
Мъжете много обичат освен това френска любов - целувай члена му, докосвай го, нека той ти каже, какво му е приятно и какво иска ти да му направиш. Всеки си има предпочитания.
Не очаквай да знаеш и да можеш всичко. Женската сексуалност се учи в голяма степен, не очаквай и да стигаш до оргазми в началото, а просто се наслади!
Успех

2.   Първият път винаги е "пробен" и който и да питаш всеки казва, че първият път не е било приятно. Съвсем първият път както съм чувала от много жени е въпрос само на начало. Даже ще те позаболи, но не много.

3.   Благодаря за отговорите :) Номер 1, наясно съм с това. Чувствам се достатъчно подготвена на теория, чела съм доста, говорили сме с приятелки и т.н.. Лубрикант имам. Мисля, че за тези месеци връзка, които сме имали достатъчно сме опознали телата си, не избързваме Той ми е правил френска аз на него все още не и мислех да пробвам, но не съм много наясно как.. Също да добавя, ако има някакво значение, че е по голям от мен. :) Притеснявам се да не го заболи, ако направя нещо погрешно или да не изглеждам нелепо, ако не се справям.. Той разбира се би трябвало да ми покаже, но ве пак искам да имам представа как става.. Точно това питам като цяло.. Ако може мъжете да споделят какво им доставя удоволствие..

Celine*

4.   Celine, мъжете много не обичат да споделят, затова ти отговарям пак аз.
Няма да го заболи, само внимавай със зъбите!
За начало го целувай леко, за да свикнеш и с миризмата му, и с кожата му, тя е различна от нормалната. Няма да си изпуснеш зъбките, ако почнеш да го лижеш да кажем, после обхващаш само главичката с устни и леко засмукваш, помагай долу с ръце. Ще ти дойде от вътре, нека той ти казва точно какво да му правиш, той знае. Не се стреми да го „налапаш“ целия. Научи се първо да стимулираш главичката и да го пазиш от събите си.
Няма нищо нелепо, спокойно.
Може да се получат смешни звуци, ама се контролирай и не се смей, мъжът в този момент не чува това е доказано. Няма нищо нелепо в интимността между двама влюбени.
Готова си тогава, спокойно.
Понякога много не е полезно да мислиш прекалено!

5.   Чак пък да не чува... Да не е глухар, че да не чува. :D

6.   Анално!!!!

7.   Ами бъди МАКСИМАЛНО разкрепостена, нали си имаш разни секс фатазии, предполага се че си мастурбирала достатъчно :)) Важното ЖЕЛАНИЕТО :)))

8.   вертикално Хектор

9.   Каквото и да направиш все ще е доволен.