Споделена история от Секс и интимност

Разнообразие в секса
С приятеля ми сме заедно от година и половина.
Преди него никога не бях правила друго освен мръснишки и груб секс, много извратен, дори садо мазо. Отначало и с него беше така(в по-лека форма, защото не си падаше), но след това започнахме да правим истинска любов. Чувството по принцип е уникално. От време на време пак правим по-разчупен секс, но става рядко.
Понякога ми става толкова еднообразно, че не ми се прави секс с него.
Да изневеря никога не бих, каквото и да става, защото го обичам и УВАЖАВАМ. Така че се обръщам към Вас с молбата да ми дадете някакви идеи как да разнообразя секса. :)

Коментари

1.   Ако след година и половина ти става еднообразно, че чак не искаш секс с него, то не искам да знам какво ще е след още 30 г.

2.   Човек толкова неща може да прави в секса, че чак не знам как може да писне. Ето няколко идеи:

Сменяйте нежен, бавен и чувствен секс, с груб и див.
Пробвайте различни пози... Доста са.
Разнообразете мястото - вкъщи недейте само в леглото, пробвайте диван, кухненски плот, под душа. В колата. На пикник някъде сред природата. Наемете си стая в хотел (сега с ковида не знам как е). Варианти безброй.
Нека свършва на различни места - по теб, в устата, на лицето.
Направете си сесия само с френска.
Мастурбирайте един пред друг.
Духай му в колата, почни докато шофира, и да паркира някъде за финала.
Облечи се еротично - с жартиери, къса поличка и прозрачна блуза. Може да го изненадаш някъде така, примерно в офиса (зависи какво работи).

И т.н. Малко въображение и сексът няма как да ти е еднообразен.

Ж30

3.   Да бе, за година и половина щом си омръзвате, значи не е твоя човек. Ние също се разнообразяваме, не ни е скучно един с друг. Може би сме много далече от вашите стандарти, защото нашите палави неща се изчерпват само с анален секс. Но на мен това ми стига.
Ж 37

4.   Ако свършваш и получаваш оргазъм никога секса не ти омръзва,ти си от онези,които не чувстват удоволствие и си намират оправдания за да се чукат с поредния.

5.   А защо чакаш от него - той да ти разнообрази секса, или пишат нас?
Не можеш ли ти да го разнообразиш?
Прояви творчество малко... недей да чакаш някой да ти предлага какви ли не чудесии, а ти да казваш само: "Това - да! Онова - не!"
Не става така!
Каквото си направите ДВАМАТА, това ще ви е, и нямате право да обвинявате друг.
Ако ТОЙ го направи и за двама ви, какво го пречи да го направи и с друга, след като ти не участваш (освен пасивно, по-скоро като наблюдател и съдник)?

7.   Една жена стигне ли до там да прави мръснишки, груб, извратен, дори и садо-мазо, такава жена за нищо вече не става, още по-малко дори за една обикновена елементарна връзка. Щом ти става толкова еднообразно с него, а вероятно и с всеки друг мъж, защо тогава не опиташ с домашно мъжко куче или дори с кон. В порно сайт съм виждал подобни забавления. Опитай, може точно такива забавления да ти харесат.

8.   Какво означава да ти е омръзнало, или пък да ти е еднообразно, много е егоистично ако очакваш от него да се опита да ти разнообразни секса с цел подобряване на вашите интимни отношения един към друг, в карай малко въображение и фантазия, малко повече отношение и внимание и да бъде поднесено в точния момент, когато и двамата сте настроени за това, аз лично че съм на 19 години,а моя приятел на 28 и въпреки че ходим всеки ден на работа, пак можем и правим страхотен секс и взаимно се допълвам, там е разковничето, единият да допълва, другият и обратно, така се получават нещата, нямали я тази взаимност, значи връзката ви е изчерпана и ти не можеш да му предложиш нищо повече, той на теб също!

9.   Тоя няма въображение, сменяй. Да си предстсвим, че ходиш някошко месеца на място, където не ти харесва какво сервират за ядене, ами много ясно, че ще отидеш на друго. И само да те попитам, а ползвате ли лубриканти и плюнки при старта на забавленията? Ако правите такъв секс, значи изобщо няма умения да е с теб. Зарязвай тактично♥