Споделена история от Секс и интимност

Жените и удоволствието
Здравейте! Интересно ми е жените изпитват ли някакво удоволстиве от секса, въпреки че не свършват винаги както ние мъжете. Дали понякога го правят просто за да задоволят партньора си, а всъщност не изпитват нищо.
Не мога да си обясня да изпитваш удоволствие без да получиш оргазъм накрая, някак ми звучи странно.

Коментари

1.   Усещането е приятно през цялото време. Всъщност, доста е хубаво само от самото триене. Така че, да, заслужава си сексът, дори когато не получиш оргазъм. Емоционално също е готино, близостта, докосванията. А освен това имам чувството, че ми регулира хормоните. Винаги след секс ми се вдига настроението.

2.   Съгласна с номер 1. Дори да не получа оргазъм ми доставя удоволствие през цялото време. Приятно е усещането

3.   Номер 1 го е описала много добре. И аз не изпитвам оргазъм по време на секс, но обичам секса. Чувството е приятно и за мен, но още по-приятно ми е да знам, че на партньора ми му е хубаво. Това изпитва човек, когато обича.
На теб примерно не ти ли е хубаво през цялото време, а не само накрая?

4.   За мен няма ли Хепи енд за двамата не в хубав секс. За това и зарязах мъжа си след 8 г съвместен живот. Веднъж два пъти в месеца да не ти се получи добре, ама всеки път той да (**) пък аз да гледам, не виждах смисъл да се лъжем, че ни е хубаво, като не ни е. Сестра ми казва, че много рядко свършвала питах я какъв е смисъла да правиш секс тогава? Отговори ми, че и било приятно. Аз се изнервям ако поне веднъж през седмицата не свърша, и не бих живяла само с т'ва приятно. Предпочитам хубав секс разтърсващ пред:Еми... Беше хубаво-я стига.

5.   Вече имам постоянен партньор (омъжих се) и с свършвам винаги, било то клиторно, вагинално, анално или някаква комбинация. Истината е, че всяка жена може да свършва по-често. Например, преди мъжа ми имах период, в който не ми се занимаваше с никого и си бях взела вибратор. С него съм свършвала всеки път, без изключения. Което ме навежда на мисълта, че е до умения.(както от жената, така и от мъжа)
Допълнително доказателство, че мъжете продто в много случаи или не знаят какво правят, или удоволствието нс половинката им не е толкова важно е, че жените лесбийки свършват много по-често от хетеросексуалните.
А преди това с повече бях свършвала само клиторно, а с тези, които и вагинално, може би се случваше през половината пъти, когато правихме секс.

Нервни окончания има навсякъде, по цялото влагалище, както и по клитора, така че удоволствие се изпитва през цялото време(ако сексът е читав). Оргазмът просто е кулминация( освобождаването на напрежение, вследствие на продължително стимулиране на една точка, затова примерно жени, които нямат усещане в долната част на тялото си(инвалиди), могат да свършват чрез стимулиране на зърната)
Имай предвид, че жените имат повече нервни окончания, което прави оргазмите по-силни, плюс има различни оргазми.
Така че чувството през цялото време е приятно, но бих предпочела да свършвам по един или друг начин.

6.   Жените се кефят много, но когато го правят с мъже. Масово се прави секс с лубрикант, което е показател за пълно несъответствие между двойките. Аз съм възбуждал момичето с мен, даже и това дето се дърпаше. Просто го правят с мухъли и се огорчават, това е. Неможковците на чекии.

8.   Ако не успея да свърша по време на секс се изнервям. Предпочитам да не правя секс, отколкото да правим и да не свърша. Мъжът ми, ако види, че не съм свършила си знае, че трябва да повтаря, ако иска да му е мирна главата. Не разбирам мненията от 1 до 3. Странни са ми жени, които постоянно правят компромис със секса. Да се случи като изключение само той да свърши приемам, но ако това е правилото, просто бих отказвала на мъжа ми секс.

9.   Ако харесваш целувките, масажа, докосването, прегръдките, ще можеш да си представиш удоволствие от секса без свършване. Понякога при нас жените самият оргазъм се натрупва и нещо ти го секва в последния момент (смяна на темпото, схващане на крака... ). Но до този момент си е кеф. Някакси нашите оргазми дори са такива - дълги и по-скоро като дъга, а не като крива с една пикова точка.

Ако обаче смяташ, че прегръдките са тъпи, целувките са загуба на време, а масажът - лиготия, няма да можеш да си представиш функция на секса, различна от забременяване и изпразване.

10.   Никакво удоволствие не ми беше преди него, като не свършвах... Агония!

С човек, който ме подмокря само с поглед обаче, се празня мощно и обилно, цялата съм в конвулсии от кеф и той свършва мокър и от мен!
Несравнимо е! Но се измъчих докато се намерим...

11.   Ще ви споделя нещо съвсем истинско. Пих кафе с едно бившо гадже. И двамата вече сме семейни. На шега я питах, не и ли липсва секса ни? Тя казва, ще ти отговоря честно- Не всичко ми липсва. И продължи: ще ти издам нещо много лично. И каза тихо: Най-хубавите моменти с теб бяха, когато правихме анален секс. Казвам и: хайде да си припомним. А тя: изкушаваш ме, но не искам да изневерявам.

12.   Евала на номер 6, даже и заради катилите и ние го отнасяме, защото не ни дават шанс. Нормално, все пак няма сухи жени, а сухари мъже преди нас.

13.   Аз понякога изпитвам оргазъм, друг път не. При всички случаи е добро, но с оргазъм е още по-добро.

14.   6 Несходството не е от оелажнителя, това не определя качеството на мъжа, винаги има начини да стане влажно... Била съм и с много добър партньор, но ако се гледаше секса, би трябвало да сме заедно още, но не сме?

15.   Много зависи от уменията на мъжа, да предразположи жената
Преди винаги аз много се раздавах, докато не срещнах един сойто умее да те настрои за секс, това си е отношение и умения.

16.   При нас жените, най-голямото удоволствие идва от главата. Ако не съм настроена за секс, ами не няма да изпитам почти нищо. Друг е въпросът, че имам страхотен човек до себе си, който винаги се старае така да ме предразположи, ме и да не съм в настроение, в един момент да ми дойде желанието и разбера се след това нещата става уууааааууу!
Колкото до оргазъма, ама както казах аз съм щастливка и винаги стигам до такъв, първо защото обичам мъжа си и второ защото той се старае да ми е хубаво и дори по някаква причина да не достигна до такъв по време на акта, след това той ще продължи да ме възбужда, дали с ръка, дали орално докато не стане.
Така, че за да и е хубаво на една жена трябва да са на лице тези два фактора, мъж, който иска да и е хубаво, а не мисли само за себе си и самата тя да е настроена на вълна секс.

18.   Не разбирам какъв е проблемът просто да си довършвате жените с ръка или орален, или да ги стимулирате повече предварително?