Споделена история от Секс и интимност

Пичове, просто не сте един за друг.
Има и сухи жени по време на секс, но се оказва, че това са единици и масово е другояче. Пичаги, ако често стигате до аптеката, защото искате да си вземете лубрикант за вагинален секс, по-хубаво си задайте някой друг въпрос. Понятието "суха жена" е предназначено за единици! Просто нямате съвместимост или се справяте зле, което означава, че шансовете да ви сложат рога са огромни. Оставете нещата в ръцете на природата , вие участвате във фарс връзка. Това исках да напиша и мисля, интелигентните ше разберат. Видях това-онова и споделих мнение. Сексовете с мазила, не са с химия, привличане, страст, възбуда и т.н. Те са чиста заблуда.

Коментари

1.   Или неумението на мъжа да я възбуди.

2.   Езика също върши работа, и да не е влажно, след това стават нещата. Дори и да върви навлажняването, пак може другите неща да не вървят.

3.   Ибаси, тоя навлажнил една сухарка, та чак теми дойде да пуска... :D

Братан.

5.   Действията на мъжа и възприятието на жената, това са фскторите. Ако е луда по един мъж, може нищо да не прави и ще е влажна, ако не е отпусната, но той е много добър, пак ще е влажна. И ако някой е преживял този срам със сухата ситуация, и двата варианта са неудовлетворителни. Нито е яко да знаеш, че не си се справил добре и е отегчена, нито е яко да знаеш, че не те желае. :) Но, всичко опира до един въпрос, защо тези хора си губят времето заедно.

7.   Забравих и само ще допълня.
Не съм съгласен, че имало единици, все едно да има единици мъже без еякулация, аре стига глупости. Всичко е от грешен избор.

8.   Това са абсолютните глупости. Превеждам директно от английски, така че се извинявам ако не използвам правилните термини, но има нещо, което се нарича сексуално съгласуване/arousal concordance, според което мъжете получават ерекция, когато са психически възбудени само в 50% от случаите, а при жените овлажняването е в 10%(!) от случаите.
Понякога тялото ти просто не се нагажда с начина, по който се чувстваш. Може жена да е супер възбудена, а пак да е суха.
Спал си с няколко дами, хубаво, ама кой те направи специалист по вагините?

9.   Горе ти го казаха - някой дами са просто малко по-сухи. Имал съм партньорка, която доста бързо се навлажняваше. Сегашната ми приятелка изисква малко повече любовна игра и също става достатъчно мокра.

Лубрикант никога не съм ползвал. Такива са ми били случайте. Правим го с кондом, че като сме го правили без и не и беше дошло 3 седмици си беше кофти. Оказа се, че е от стрес и промяна в диетата.

С кондомите е малко по-трудно и се иска повече навлажняване, но помагам и с малко слюнка - държа да отбележа, че преди това винаги си изплаквам устата по няколко пъти или направо си мия зъбите - елементарна хигиена и уважение към другия! :)

10.   Много жени се подмокрят с един или двама, пък са спали с десет. Успокоявате се с измислици за трудни и по-сухи жени, защото ви кара да се чувствате спокойни и готини. Много хора си имат своя истина и не гледат обективно. Сухарки няма, има сухари. Нищо не зависи от настроението и подобни глупости, настроението го създавате вие. Какво толкова ви кефи да си създавате свой измислен свят, не е ли жалко? Разбирам да сте на 16 години.

12.   Трябва да харесваш човека и той да се държи на ниво, няма единици и по-сухи от обикновеното. Добре е да го знаете.

13.   Аз може да съм с някой който много желая и пак да съм суха понякога, тялото ти не винаги се синхронизира с мозъка, както казаха по-горе. Получава се и от изнервеност, стрес, прием на противозачатъчни или други хормони. Тези ситуации нямат нищо общо с човека до теб.

14.   13, а някои и трудно дъвчат храната, ама със зъбен дефицит. И да подмокриш жена е трудно, но пък вместо умения има плюнка и самовнушение, че си свършил перфектно работата и си мачо и половина.