Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете. Увиснали гърди?
Здравейте, жена на 26 раждала и кърмила.
Имам проблем с гърдите - те са големи и увиснали, ама наистина много увиснали. Мога да си позволя силикон, но все още се чудя дали си заслужава.

Ако попаднете на жена с подобен бюст как бихте реагирали?
Това би ли убило възбудата Ви?
Заслужава ли си да си направя операция?

Благодаря предварително!

Коментари

1.   По добре ги повдигни.Моите също са така,но мъжът ми все още няма против.Силикона след време трябва да се смени ,а повдигането май нищо не трябва след време,е малко и ще ти ги понамалят за да не виснат пак,но май е по добре от балони вътре в теб.

3.   Не, не би убило възбудата ми, ако жената ми харесва.
Ако все пак на теб ти е проблем, мисля че има начини за някаква корекция, дори без поставяне на силикон. Но според мен не си заслужава. Прибираш ги в сутиена и готово, а вече на голо - все тая, на някой даже може да му хареса.

4.   Здравей,

гърдите са си гърди, по-важно е какво седи зад тях.
Но дори ако питаш чисто сексуално - да, И такива гърди на мен лично ми харесват.
Силиконовите не до там.
Поздрави

5.   Аз винаги съм имала големи и увиснали гърди, но мъжете са ги харесвали, сигурно най-вече заради размера. Ако ма теб не ри създават здравословни проблеми като болки в гърба, няма смисъл да ги променяш.

6.   Здрасти,
Аз съм мъж на 48. Предпочитам дамата да бъде естествена. И това въобще не би убило възбудата ми, напротив. Млада си, харесвай се такава каквато си и не си предизвиквай комплекси. Както е казано по-горе, важното е какво има зад гърдите. :).
Успех

7.   ммм, аз пък искам да ти ги мачкам. Страшно се възбуждам от такива гърди

8.   Нормално е големи гърди да поовиснат, майте също след ражданията, на мъжете няма да им пречи, те не разбират само гледат... Гравитация...

9.   Мъж съм, малко по-голям. Принципно нямам проблем с такива гърди, едва ли са увиснали до пъпа. На предишното гадже бяха големи и леко провиснали, но така ме възбуждаше повече. Особено ми харесваше да ги гледам как се тресат докато тя е върху мен. Беше ми казала, че сутиена много я убива по цял ден на работа и затова вкъщи веднага го сваляше. Общо взето седеше по деколтета и потничета и все някое зърно или цяла гърда изкачаха навън. Бяха хубави времена
На силикон и подобни фалшификати не съм фен

10.   Здравей!
Аз съм жена на 42.год. Навремето имах голям и стегнат бюст. След раждането на двете ми деца, след периодичното ми сваляне и качване на килограми, бюста ми се развали. Увисна, изгуби се плътността му, положението беше ,,трагично за мен,, особено, когато правихме любов с мъжа ми. Започнах да отбягвам тези ,така любими за мен моменти на удоволствие. Срамувах се от него. Представях си, как изглеждам в очите му, особено когато той е върху мен, а аз съм легнала и те са се ,,разплули на страни,,. Сдухах се тотално. Не се харесвах. Но за разлика от теб, аз тогава нямах възможност за силикон, а така си мечтаех за него/ и по добре, че съм нямала/. Естествено сексуалният ни живот се промени, заради мен и колкото и да не исках да му споделям притесненията си, един ден просто нямаше как .Промяната в мен, беше забелязана. Никога няма да забравя думите му, че за него съм Прекрасна и ,че не го интересува как е изглеждал преди и как сега бюста ми. Но въпреки това, все нещо ме човъркаше отвътре. Реших да разгледам в интернет, разни неща / кремчета, билки,хапчета,упражнения и т.н..за Естествено повдигане на бюста/. Изчетох страшно много информация. И започнах да Действам! Бях толкова скептично настроена, обезверена, особено, след като не виждах резултатите, въпреки ,че навсякъде пишеше , че става бавно, че трябва да имаш търпение и постоянство. И един ден, започнах да виждам Промяна, колкото и да не ти се вярва. Сега бюста ми е почти същият, като преди. Съветвам те, да направиш същото! Влез и прочети! Люцерна, Сминдух, Витекс това са таблетки, които помагат за растежа на гърдите ...можеш и като билки да си ги закупиш .Масажа е Много важен...всеки ден си прави, с нежни кръгообразни движения..помага много,гърдите стават по - големи, по- плътни,стягат се..има и много лесни упражнения...яж,повече чесън, копър, папаята и тя влияе на бюста ..има и много други билки с положително действие върху бюста....Упражненията са Задължителни..с времето ще видиш промяна и то Голяма!
Важното е да не се отказваш, да си Упорита ! Успех ти пожелавам !

11.   Има две неща, които могат да ме отблъснат - тъпи (и крайно необразовани) жени и гърди, тежко натъпкани със силикон и изглеждащи като надути балони. Ако една жена е интелигентна, това многократно компенсира увисването. А цялостното поведение е далеч по-важен фактор от гърдите.

М, 37

12.   Изключително грозно и непривликателно.

13.   Престанете с тия комплекси - който те обича, ще те обича и с увиснали цици. Това ли е най-важното?

15.   На големи гърди нямаш нужда от силикон. Направи си операция за повдигане.

16.   Аз се възбуждам от почти всякакви естествени гърди, вкл. силно увиснали! Ако са увиснали и сочни е супер.

Силиконовите категорично ме отблъскват. Стоят неестествено, раздалечени, като някаква уродлива деформацията.

М37

17.   Щом са големи за мен са ок. Мъж съм. Харесвам да са сочни, да имат обем и няма проблем, че висят. Най-хубавите турски, стават с такива гърди

19.   Мъж на 53 г. Щом са големи, значи са хубави. Няма никакво значение че са увиснали, то голяма гърда не може да не е увиснала. Не ги пипапй да не ти ги развалят разните пишман-пластични хирурзи. Ако и ареолите ти са големи, направо се празня като си те представя!

20.   По-добре увиснали но истински, отколкото фалшиви.

21.   Вие не си слагате силикон заради мъжете си, а защото не можете да се понасяте сами себе си. Пълни сте с комплекси, с които ние -мъжете трудно живеем. Ако една жена нямаше комплекси, щеше да е желана от ВСИЧКИ мъже на планетата, ако ще и като й разтвориш гърдите, да й видиш задника.

Крайно време е да разберете че ние обичаме вас, а не гърдите ви. Освен ако не сте попаднали на някой, чийто фетиш са гърдите. Цицоман и за който само това има значение. В такъв случай - грешен избор. Аз лично се възбуждам от дупета и дълги крака, предимно. Гърдите изобщо ги няма в списъка.

Но отново! Ако аз бях с жена, която се отблъсква от нещо по външния ми вид - веднага бих я зарязал. Явно точно толкова струвам за нея.

22.   Не се измъчвай, присто си направи корекция и живей в любов със себе си!