Споделена история от Секс и интимност

Извънменструално кървене.Възможно ли е да съм бременна?
Здравейте. Знам, че най-добрата алтернатива е доктор, но часът ми е чак след няколко дни, а аз вече започвам да откачам. На 19 г. съм ако е от значение. С приятеля ми правихме секс, когато бях в овулация без кондом, но не е свървшал в мен със сигурност, но съм чувала, че и от предеякулационната течност също може да стане “беля”. Това става преди някъде няма и 2 сед. Преди 2 дена получих зацапване. Не беше цикъл, защото самата кръв не беше толкова тъмно червена. Нито съм имала болка в гърдите, стомаха или където и да е било, а и още е доста рано за да ми дойде. Само да вметна, че няма как да е от секса, защото го правихме, както казах последно преди 2 седмици някъде преди да ми потече. Знам г/д какви са възможните симптоми за ранна бременност и ме притеснява факта, че притежавам някои от тях. Например глад. Аз съм човек, който яде малко и успявам да се въздържам от вредни храни, но тези дни определено не е така. Една сутрин към 5ч. ми се пригади и повърнах съвсем малко, а и също така имам постоянен запек. Много се притеснявам това да не е имплатанционно кървене и да се окаже, че съм бременна. Не мога да родя на този етап, защото нямам работа все още, а търся от месеци. С приятеля ми все още не живеем заедно и това ще се случи евентуално чак другата година... абее на кратко изобщо не ми е момента и ще се наложи да абортирам, колкото и да съм против и да не искам..
При вас случвало ли ви се е подобно нещо и на какво се е дължало?

Коментари

1.   Ако си бременна не прави аборт! Задръж бебето! Мое мнение!

2.   Понякога се случва да дойде два пъти в месец, на мен също ми се е случвало, но за успокоение е добре да отидеш да те видят.

4.   Ако си бременна не го махай, защото после ще съжаляваш. Помисли за хората, които с години се борят да имат деца. Знам, че си млада и се притесняваш за бъдещето, но заедно ще намерите сили. Иначе е хубаво да те види гинеколог, защото може да имаш кисти и една от тях да се е спукала и тя да е изкървяла.

5.   Какво стана авторке? Отиде ли на гинеколог и какво излезна?