Споделена история от Секс и интимност

Унижение
Здравейте! Няма да изпадам в подробности. Бисексуален съм и от дългата липса на секс и много алкохол, го направих с отвратителен мъж и сега се чувствам отвратително. Не знам как го позволих, но факт е, че се случи.. не искам да се оправдавам. Въпросът ми към вас е дали сте имали такива преживявания, след които се чувствате така унизени и гнусни. Предполагам и доста други хора са изпадали в такава ситуация, особено жени. Наистина много бихте ми помогнали, ако споделите.

Коментари

1.   Здрасти!
Да, че дори и по-зле от това, което се е случило на теб. Аз в резултат на алкохола (в който сто процента ми беше сипал нещо онзи, защото от чаша вино само няма как човек да е толкова замаян както аз бях) се оставих някакъв отвратителен чичка да ми прави френска в една тоалетна на клуб в Лондон. През цялото време буквално ми се виеше свят и заспивах. По едно време той ме захапа нарочно доста силно и се освестих къде съм и избягах от там.
Тогава бях на около 23. Млада и с много малко опит като цяло. Толкова мн се погнусих, че и до днес се сещам.
Ама няма какво да направим. Освен да не допускаме да се повтаря пак в бъдеще. Аз лично не съм имала подобна случка, много внимавам да си държа чашата когато съм на заведение и избягвам дори и минимален контакт с по-възрастни мъже.
Така че ти препоръчвам и на теб да не се измъчваш и самообвиняваш, но да не допускаш пак секс с гаден за теб човек. Няма нищо нередно в това, че е било с мъж, а в това че е било с някой, който те отвращава. Сексът и тялото ти са нещо много интимно. Недей да допускаш до него всеки.
Ж28

2.   Аз изтривам травмите автоматично. Правя се че не е станало и си втълпявам че не е станало :D

Споко, няма страшно. Направил си го. Няма връщане назад, приеми го, забрави го и готово. :)

3.   Не ми се е случвало, но забрави просто.

5.   Здравей, мога да ти дам общовалиден съвет, който би трябвало да проработи и при теб. Когато се случва нещо гадно, най-важното е да се опитваш, да не мислиш за него. Станалото станало, вадиш си изводите и си насочваш мислите към нещо позитивно, приятни спомени, с любими хора, мисли за бъдещи почивки, купони, каквото и да е, но да е положително. Настроиш ли се към позитивни мисли много по-лесно преодоляваш случилото се. Ако обаче го мислиш-само ще се чувсташ зле без да промениш, а идеята е да има промяна към добро(това ти е целта! ). Успех!

7.   Типичния хитър бисекс мразещ гейове и жени тайно стремейки се към хетеро мъжете обут в прашките на последната си наивна приятелка