Споделена история от Секс и интимност

На предишните Да , на мене Не
Здравейте, обръщам се към мъжката аудитория главно, но може и жени да се включат. Та въпросът ми е : Как ще се почувствате ако приятелката ви ви отказва да прави свирки, а на предишните 2 - 3 е правила. Твърди че не ги харесва, не и е приятно да го прави и устата и се схваща. Предполагам повечето ще им е неприятно и ще се дразнят, ще се питат"с какво те са били привилегировани". Също така даденото момиче твърди, че и преди не са и харесвали. Вие какво мислите?

Коментари

1.   А бе разкарай я веднага. Как така за едни може, а за теб да не може. Пускай я при другите, там да се прави на интересна.
Преди време имах приятелка която не ми даваше да я пробвам отзад, а преди мен с други го е правила, разпитвал съм я. Имах намерение точно поради тази причина да я разкарам .... но опря до мен за услуга която бях в състояние да и направя и аз естествено и отказах а тя знаеше че мога да и услужа тогава. И като ме попита защо и отказвам и казах да търси услугата от онези преди мен на които е давала отзад. Замълча си и подви опашка а след известно време без да искам нищо от нея сама ми се одупи. Бъди мъж и си отстоявай правата, ще клекне, как така на други ще го лапа а на теб ще ти се прави на интересна.

2.   Ако не спазваш добра хигиена нормално да не иска. Иначе да - схваща се челюстта и е доста изморяващо.

Мий го по-често. На моя приятел свирки ако не се е изкъпал не му правя. Иначе мирише гадно и ми се сгажда...

3.   Възможно е да й понамирисва и това да е причината, имах едно гадже, което беше голям хубавец и чистоплътен, но там нещо понамирисваше, дори след баня....

4.   Може би е скъсала с предишните, защото те са я насилвали да прави неща, които не иска. От теб се очаква да я подкрепиш, да не я задължаваш да прави тези неща.

6.   Че то и аз не правя.
Нима е задължително?
Лапешки истории.

7.   Онези не са били привилегировани, а са я манипулирали и насилвали психически най-вероятно, за да я убедят да им прави.
Тя и тогава не е искала, не е имала желание и да не са и харесали, но го е правила насила, за да задоволи капризите на някакъв си мъж.
Ако си мъж на място ще я оставиш намира и евентуално след време тя може би ще пожелае сама да ти прави.
На никой не му е приятно да прави нещо, което не желае.

8.   Според мен, никоя жена не харесва да прави свирки, но го правят заради мъжете това е всичко.. жени които го правят с удоволствие за мен това са единици! Всички жени знаем, че мъж не се задържа като си държим само ръцете.. Ами по-добре му кажи че не си правила на никой, за да не се дразни. Защото наистина е гадно, на предишните да, а на сегашния не, с какво е по-различен той? Просто им казвайте, че не сте правили на никой за да не се компресира този до вас който е сега. За тях са най важни свирките по-важни са му от отношенията и от уж жената която обича.. ;/

Сара

9.   Просто я попитай и толкова. Сигурно ще ти каже някоя измислица, но ти не се впрягай. Но и може дс не е лапала никога, да лъже. Всички ще ти кажат, че не е длъжна, но малко ще те разберат. Аз те разбирам, защото съм имал сходен проблем в даскалото и след него. Имаше една яка и всички я обарваха, а на мен ми удари здрав шамар. В компанията, една се чукаше с трима, а с мен се натиска и не ми пусна. Направих си необходимите изводи през годините. Преди бях много слаб и свит, а масово се харесват нахаканите. Вероятно си много скучен за нея, но от сега ти казвам, че трябва да я заебеш и да се промениш. Тичай, клякай, набирай се, гледай нагло и следващата ще ти лапа, при мен стана така. Аз не вярвам, че и момиче с такава външност ще ми пусне, но ми пусна. Не бих останал с момиче, което на другите дава а на мен се дърпа. Задължително се пробвай с друга.

10.   Заблуждава те, че е много морална. Предишните й може да не са били 2, 3, може да са били 12, 13. Жените никога не си признават за повече от двама или трима. Отговора е много ясен, ако на другите е правила свирки, а на мен не иска, ами няма да ми е приятелка. В 21 век жена да отказва да прави свирки е с големи комплекси, такава жена не ми трябва. Не само свирки трябва да прави, но трябва да го поема и в дупето когато аз пожелая. Сега разбра ли отговора. Търси си друга, която ще ти прави най-готините свирки. Късмет.

11.   Просто нивото на привличане към теб е по-ниско. Прекратявай връзката по най-бързия начин!

12.   Правила е свирки понеже са я карали и не е била още толкова зряла да казва, какво и харесва и какво не и харесва. Сега е станала независима и не би правила нещо, което не и харесва.
Сега има собствено мнение по въпроса и ако не ти харесва мнението и може да си намериш друга, ако свирките са най-важното нещо за теб.

13.   Бил съм в такава връзка. Колкото и грубо да прозвучи - бий й шута на тази. Не заслужаваш да се чудиш с какво те са били повече от теб. Късмет със следващата! :)

14.   Не те харесва.

15.   Не си пада по теб достатъчно. Това е истината, всякакви други обяснения са прах в очите.
Като жена ти го казвам - може и наистина да и е неприятно да прави орална любов, да и се гади, да се схваща и т. н., обаче ако и беше на сърце, щеше да го превъзмогне. Явно мадамата е сигурна, че може да те задържи и без да се "жертва", та и затова не полага усилия в тази област. Но пък оправдания си има, а ако ти си достатъчно влюбен, може и да и повярваш.
Не са и омекнали коленете, и затова не е паднала на тях.
Ж22

16.   Отиваш и казваш: виж мацка, на бившата ми и подарявах айфони, пътувахме на доста места, подарявах и готини дрехи с повод и без, ама ми се схваща ръката с която си вадя портмонето. Нали не е проблем за теб? !

17.   Мисля, че си нагъл и с извратена представа за жените и секса. Жалкото е, че не си изключение, а поредният.

Ти сам си отговори на въпроса, не я кефи да е парцал и толкова. Пробвала е, явно се е и насилвала, после спряла. Порното ви развращава и ви се ще и на вас да влезете в ролята на "големи ебачи". Или си събирай акъла,или ще ѝ станеш следващият бивш. Като не те привличат вагини, а усти (вероятно и ануси), намери си мъж за гадже.

Ж,22

18.   Попринцип свирката наистина не е най-комфортна, дори да ти харесва на правиш (на мен ми харесва) устата наистина ти се схваща, защото използваш много специфични мускули. Щом на твоята не й харесва, явно й е писнало в даден момент и си е казала, стига толкова. Но все пак е факт, че като харесваш някого силно, такива жертви не са особено големи. Не го възприемай все едно другите са били кой знае какво, вероятно и на тях вече би отказала. Ама и ти сигурно не си супер специален.

19.   Аз с такива фригидници дори не разговарям, к'во остава да правя нещо повече...

Братан.

20.   Темата ти е тип тъпа, но има някаква истина в нея. Всеки слеващ на жената, е с по-ниска и по-ниска стойност в нейните очи. Броячът си казва думата... С годините претенциите се увеличават, та ако не е тръгнала да иска брак, за да спи с теб, още си добре, не се оплаквай...

21.   Какво да мислим? Ясно е, че тя окончателно трябва да те зареже и да търси друг husband material вече, преди да е станало твърде късно. Тя сама ти е обяснила, че не и харесва да го прави, предполагам, че с другите е било не по нейно желание, просто се е опитвала да ги задържи, но това не е единственият фактор който определя, че един човек ще остане до теб. Бъди разбран и не я карай насила, иначе според мен ти ще си поредния който я е разочаровал. Разбира се, ако ти е чак такъв проблем тя не е единственото момиче на света, намери си друга, но никога не я карай да върши нещо без желание особено това, тези връзки никога не издържат на теста на времето.

23.   Определено те лъже и определено има проблем в теб но няма как да гъдаем анонимно нали? Затова обърни вниманието си, към себе си. И помисли първо за най-важното и то е размера? да не би да ти е малък? Или може би нямаш нужната хигиена? Избръснат ли си? не си ли? Убиваш ли миризмара на орина достатъчно? Да не би да смърдиш? Помисли пъро хубаво и после я съди нея ;)

25.   Варианти много - 1. може проблемът да е бил в нея - правила е какво ли не, за да впечатлява гаджетата, после е установила, че сексът трябва да й харесва и на нея. С възрастта често се получава така. Въпреки това е хубаво нещата да са балансирани и взаимни - ако ти я задоволяваш орално, и тя трябва да връща жеста; 2. може проблемът да е в теб - лоша хигиена от твоя страна, за която я е срам да ти намекне, прекалено голям размер, закривен пенис, отново има безброй възможности; 3. може да не те харесва достатъчно, да няма сексуална химия между вас...

Говорете си честно и открито. Ако я притискаш, а най-вероятно без да искаш го правиш (личи си по това, че си се фиксирал върху свирките като сравнение с бившите й, а не пишеш да ти е проблем самият секс като цяло или да ти липсват свирките), то може това също да я отблъсква. Нали знаеш, колкото повече се опитваш да приласкаеш или принудиш някого за нещо, толкова повече той се дърпа...

Просто си я питай директно кое точно не й харесва и най-вече кое Й ХАРЕСВА (щото и тва си е важно), без да й се сърдиш и без да правиш стойки. Явно си сбъркал някъде, щом си я накарал да ти разказва какво е правила с бивши.

26.   Жена съм. Обичам много оралния секс. С някои партньори съм нямала търпение да ги почувствам в устата си. С един-двама дори не съм се доближавала до члена им с уста. Разбирам, че се чувстваш засегнат, но просто често не е до хигиена, а до излъчване, доколко този човек те “вдъхновява” да му духаш. И между другото, това никак не значи, че не те харесва и цени... може би е най-добре да поговориш с нея, но без обвинения и сравнения с нейните бивши. Успех!

28.   Кво мисля ли? Мисля, че и ти знаеш, ама те е страх да го признаеш на глас. Не ти се кефи толкова, свирки правят, даже обичат, ама на тея, които са bad boy пичовете. На тях сами им предлагат,защото ония 5 пари не дават приятелката ти кво мисли. Искат свирка и я получават.
Ти не я привличаш толкова, сигурно си само заместител, докато дойде нещо по-добро. А поеяряай ми всички жени са отворени към нещо по-добро, което може да дойде.
Схващала и се била устата.. Айде бе

29.   Че оная ти работа вероятно е непривлекателна за орална любов по някаква причина. Било то форма, било то хигиена, или пък наличие на простатит и постоянно изтичане на лепкав и гнусен секрет от там.

30.   Жена, която не прави френска любов е безполезна в пълния смисъл на думата. А относно въпроса ти - остави я. Явно си мисли, че не си заслужаваш да се прежали.

31.   Може би е решила, че повече няма да прави компромис. Зависи де, а ти лижеш ли я?

35.   А ти какво и даваш? Направи я щастлива и ще ти даде това което искаш. Обаче ти сигурно си егоист, който мисли само за себе си.

36.   Може и ти да си виновен, може и тя да се прави, но във всеки случай е прецакана работата. Не, не е нужно да се върти около свирките и дори не е длъжна, но ако имаш проблем с хигиена или друго, ако не я привличаш и ти, няма защо да си клетник.
Просто не се измъчвай, няма какво да говорите. Това, че с теб няма да е така, както е било с други, това е достатъчно лоша греда.
Търси друга и не се занимавай. Тук ще излезеш ти виновен, защото масово пишат жени и се защитават свирепо.

37.   Минавал съм през това, не точно за свирки, а за други неща в секса (не и за анален). При мен оправданието беше още по-тъпо: "За тези преди теб не ми пукаше и не мислех какво правя с тях. Но теб те обичам и държа много на нашите отношения, затова няма да правим куп неща" Егати извратената логика. Това, което направих аз е да обясня културно, че уважавам нейните желания (и нежелания), но при условие, че говорим за неща, които тя е опитвала, а аз не, да не ми се сърди, ако ги пробвам с друга, която няма такива предразсъдаци. За мен нейното поведени си беше чисто изнудване - "няма да правя с теб, но те обичам и ти трябва да се съобразяваш с мен". Много тъпо.
Както беше казал някой по-нагоре - поне да не признава, какво е правила преди.

38.   Правила им е, защото е искала. Дори и един да я е накарал, едва ли втория, третия също, нали?
Просто за теб не иска.

39.   Какви компромиси, жертви? Жената ще се жертва за един, ама щом и за следващите е имало, не е било жертва, а по желание.

40.   Всички тези приказки как не и харесва са просто да те залъже защо не ти го прави. Когато някой не иска да направи нещо, ще си намери причини безброй. Съвсем нормално е да я питаш защо за предишни партньори е имало, а за теб не.

41.   Номер 30, ти добре ли си?? Ами ако жена каже, че един мъж има стойност само ако е богат? Или нещо от сорта? Как би се почувствал? А ти затова ли си взимаш гадже да ти прави свирки? Ами научете се сами да си правите свирки, никой не ви е длъжен порното и реалния свят нямат нищо общо. Със тези свирки толкова сте досадни, че и жената да обича да прави, ще я накарате ДА МРАЗИ ТОВА! Дано никога не попадна на мъж с твоето мислене, че 2 дена няма да го търпя... Отношението ти е отвратително не заслужаваш никоя!

Хелга

42.   Мисля, че колкото по настояваш, толкова повече я отблъскваш.
Ти защо си с нея? Защото я обичаш или за да ти прави свирки?
Ако е за второто, остави я и си търси друга.

43.   Щом няма свирки, няма да я водиш никъде или купуваш нищо, щото всичко пари струва. Танто за танто. И моята не ми прави и аз я държа на дистанция. Причините може да са много, но по-добре бъди искрен и покажи зрялост като обсъдите въпроса. в моя случай може би е така, защото няма сексуален опит или просто е инат и не иска.

44.   Много добре сте го казали. Правят на bad boy типовете. Кво мислиш че тя няма да му направи ли? Тва е истината няма ли го това привличане нищо друго няма значение

45.   Аз лично харесвам да правя на моя приятел. Да не кажа почти всяка вечер ами през ден-два. При самото духане като му гледам физиономията, е човек за мен е голямо удоволствие.

47.   Свирките и аналният са сексът на обратните. Като не те привличат вагини, значи не си за жена, намери си мъж.
Ще си духате, ще се бодете отзад и всичко ще е взаимно и справедливо.

49.   Аз съм жена и при мен е същото само че с аналния. Иначе орален ми харесва да правя. Първия ми анален беше когато бях неопитно момиче и един батко ме подлъга. След това съм правила няколко пъти с мъжа с който бях във връзка над 5 години. Все с уговорки и разправии ставаше. След него твърдо отказвам да правя. Случи ми се и веднъж на сила с пиян агресивен мъж. Поне не беше толкова болезнено понеже не му беше голям. Не искам и да си спомням за този случай. Просто да го правя отзад не е моето нещо. Твърдо отказвам на мъжете с които съм. Един като теб реши да ми държи сметка защо на други съм дала и бързо, бързо го наредих. Ако ти е все пак толкова зор за орален и приятелката ти не иска еми остави я. Няма смисъл да я караш да прави нещо, което на нея не и е приятно, а и ти в същото време да се терзаеш с мисли защо на други е правила, а на теб не. Нека всеки тръгне по пътя си и намери това което търси в секса и не само.

50.   Сигурно иска да те върже и да се омъжи затебе и за това се прави на света вода ненапита.

51.   Потресаващи са подобните мнения на номер 47. Еволюцията се шегува зловещо с разни хора, кривотията избива в крайни измерения! Както и да е! Авторе, ти си супер наивен и объркан. Няма защо да пишеш, направо режи всеки контакт с фалшивата светица, това е правилната постъпка. И си знай, че почти няма истински светици.

52.   Номер 17 и 49 уцелиха в десетката. Евала!

55.   Аз също не харесвам да духам. Схващаше се, задавяш се и на мен лично не ми носи никакво удоволствие. Обаче съм го правила заради мъжа с който съм. Моя съвет е оставия сама да реши кога да ти духа а ти гледай да и угодиш за нещо. Дали ще е за секс както тя иска или разходка в мола или цветя, филм. Предразположия
Ж25

56.   Мъж на 30 от София

Казваш и че за теб е проблем да не го прави, ако не иска се разделяте. Няма значение дали е анален секс свирки 3 ки и тн. винаги ще има има жена която да е навита да ги прави тези неща, както и такива които да не са - Просто трябва да намериш тези който са навити и да не си губиш времето с тези които не искат.

58.   Авторе, ако тя лапа на други а на теб не, няма работа с теб. Защото те уверявам, че на някой след теб и отзад ще даде. Просто е тъпо парченце, като 47 имащата проблем с телевизора и предаваната картина И жени на 50 са съгласни, че в секса няма ограничения.
Пуританите са за евтаназия.

Д-р Табу

59.   Хахаха, явно другите са я обичали и затова е правила свирки на тях, а пък автора ще ги получи през крив макарон, защото видиш ли бил настоятелен. Логиката е страшна. Чудя се на такива заблудени типове, какво правите с такива пикли. Хващам бас, че не е заради лоша миризма. Просто си попаднал на тъпа кучка. Плесни и два шамара да се осъзнае. След шамарите най-вероятно ще ти направи свирка, защото развратниците дето лапат на всеки втори, обичат да бъдат бити и унижавани, А твоята май е точно такава.

60.   Номер 8 - ужасен съвет, човек. "По-добре кажете, че не сте правили на предишните" ама изобщо не подкрапям лъжата, по скоро нека бъде искрена и си каже абсолютно целия филм - защо преди е правила, а сега не иска, отколкото да лъже. Такива отношения не са искрени и са предпоставка за спорове. Представи си някой му каже, че е правила свирки, а тя го излъгала. Ужасен съвет, бъдете искрени един с друг за всичко и тогава отношенията няма да се развалят. Доколкото до свирките, аз съм момиче и обожавам да правя свирки, всичко си е до човек.