Споделена история от Секс и интимност

Да си поговорим за там долу
Здравейте. Аз съм жена, на 22.
Искам да попитам мъжете има ли значение за вас дали жената е тясна или широка там долу? И дали това може да повлияе на връзката.
На мен са ми казвали, че колкото по-тясно толкова повече на мъжа му харесва секса. Аз съм от тази категория, но ми е любопитно какво мислите по въпроса.

Коментари

1.   Големи цици,тясна слива и жената да е еблива-ето я рецептата маце !!!

2.   Да, аз съм мъж и наистина ако е по-тясна чувството е по-добро, ама чак пък толкова... С жена ми правихме страхотен секс и преди и след като роди две деца по естествен начин и се разшири доста - също го правим и няма никакъв проблем. Не всичко е физика, има го и психологическия момент да си с някой който те привлича и възбужда.

3.   Няма тясно и широко, вулвата е пригодена така, че от там да мине плод с диаметър 10 см. Това си е едно черво, което се разтяга според нуждата. Всичко е въпрос до мускулите в тазовото дъно. Ако жената е със стегнато тяло и тези мускули са по стегнати и затова и вулвата изглежда по "тясна", а отпуснатата жена е по пухкава и по разплута, но това не значи, че е по широка!? Не е важно как е там долу, по важно е как е там ГОРЕ в главата. Няма по отвратително същество от глупава и тъпа жена, пък даже и да девственица!

4.   С времето , всички се разшеряват

6.   Имам чувството, че всички отговори са на жени. Мисля че за мъжа е много важно да е тясно там долу. По-важно и от увисналите цици.

7.   ТАМ ДОЛУ хахахаха

8.   Нека те пробвам и ще ти кажа ;)

9.   Номер 3, има "малка" но съществена разлика между вулва и влагалище.

10.   Аз умирам за девственици, меко казано умирам. Досега съм бил с само с 4. На 15, 16, 15 и 20 години.

М,27

11.   За мъжете с малки пишки е важно да е възможно най-тясна долу. Ако попаднеш на надарен, има вероятност и зор да береш ...
За тези с големите ръце е важно циците да са големи ;)
За да му е хубаво на мъжа, жената трябва да участва в секса, а не да лежи с разтворени крака и да очаква той да й прави кефа.

12.   Номер 3,ме накара да повърна.

13.   Ако на пича му е малък и тънък инструмента, всяка слива ще му е широка.

14.   Подкрепям 3. Продължавате да повтаряте абсурди за това как една вагина била по широка от друга. Хем знаете , че всички могат да бъдат широки колкото главата на едно бебе, камо ли главата на един пенис. Даже и без да сте учили елементарна анатомия логически не правите връзката.
"Тясна" се нарича жена ,която не я мързи да си стегне вагиналните мускули и се е тренирала затова с времето.
"Широка" пък да се нарече вагина , която е супер влажна.

Това как мъжа ви чувства няма нищо общо с анатомичните ви дадености.

15.   3, има една "малка" подробност. За да излезе бебето, тялото на жената се подготвя 9 мес. и въпреки това излиза с нечовешка болка и често разкъсвания.

16.   Мен ме кефят по-широко те ! Да си я опъвам повече време и като си направя кефа да и напълня устата :)

20.   Съгласна съм с 3 и 14. Природата е създала всяка вагина така, че от там да може да излезе бебе, което е доста по-голямо и от най-големия пенис. Няма тесни и широки, всичко зависи от това колко е надарен мъжът и дали мускулите на тазовото дъно на жената са тренирани. И още нещо - ако на някой му е трудно да проникне (не говорим за първия път), то значи не е успял да възбуди жената достатъчно, за да се овлажни. Останалите мъжки оправдания, че някоя жена е прекалено широка, нямат логическа връзка с истината.

21.   По-важно е да не мирише на лошо.

23.   Рецептата за идеалната жена е;
1 - Да бъде като главен слуга в дома.
2 - Да готви като готвач с три Мишелинови звезди.
3 - В леглото да е като високо платена проститутка
от световна класа.

Още като се върне мъжът и в къщи, ракията и салата вече да го чакат на масата в кухнята. Докато той си пийва и замезва, тя трябва да му врътка свирка, след свирка и в никой случай да изплюва.
Това е жената мечта.

24.   Комплексарите мъжа с малки пишки, искат жената да е тясна. За нормалният мъж, няма никакво значение, важното е да обича жена си!

26.   Модератори, вие сте педали! Как може да допуснете коментара на №23, който е писан от олигофрен, а моят който нямаше нищо цинично не го допускате. Гнуся се от педалски номера!

28.   Авторке, много коментари изтриваш щом не те хвалят, че си от категорията на тесните. Защо са изтрити 17, 18, 19, 22, 25. коментари.

30.   №24, поздравления-не те знам мъж ли си или жена, но ако можех не 5, а много повече звездички щях да ти дам. Знам, че след като съм родила две деца, едва ли ще бъда както когато съм била момиче. Но наистина, това ли е най-важното? Жалко за това примитивно мислене.

31.   М40. Усещането при секс при мен поне е по-приятно при чувство на стегната долу жена. Имах дълга връзка с жена доста "широка", почти никакво усещане за мен при проникване. Правили сме опити да я задоволя с ръка, влизаше без много зор до ръчния ми часовник. Вярно, тя беше далече от спорт и тренировки, движение обичаше само ако се вози в автомобила, килограмите й бяха около 90. С две думи отговор на въпроса на авторката - да, приятно е ако жената е стегната. Бъдете здрави и щастливи.

32.   М40. Усещането при секс при мен поне е по-приятно при чувство на стегната долу жена. Имах дълга връзка с жена доста "широка", почти никакво усещане за мен при проникване. Правили сме опити да я задоволя с ръка, влизаше без много зор до ръчния ми часовник. Вярно, тя беше далече от спорт и тренировки, движение обичаше само ако се вози в автомобила, килограмите й бяха около 90. С две думи отговор на въпроса на авторката - да, приятно е ако жената е стегната. Бъдете здрави и щастливи.

33.   Нито си на 22г. нито си тясна там долу. Напротив, много си възрастна и там долу си широка и имаш големи увиснали срамни устни от които всеки мъж, виждайки ги, ще избяга с 300 клм. в час. Нали те слушам как разсъждаваш в "Аз съм феминистка", където пък се представяш като 16 годишна. Престани с тази злоба и омраза към мъжете. Не ти ли омръзна да плюеш по тях нонстоп. Пак те питам къде са коментарите 17, 18, 19, 22 и 25. Тия изтривания на коментари са само твое деяние. Моля редактора да публикува този коментар. И изхвърлете тази отрова от вашия тим.