Споделена история от Секс и интимност

Желания за ласки с мъже и жени
Здравейте на 30г съм. Имам приятелка от доста време. С нея имаме перфектен сексуален живот. Харесва ми доста френската любов която ми прави- но с времето се опитвах да си представя какво е да си на нейно място-гледам я с каква наслада ме смучи и надървя и си помислих- какво е ако аз пробвам да надървя някои.

И така мина се малко време и намерих 1ви мъж с който имахме френска взаимно- хареса ми. Установих че като поема члена му в устата си се възбуждам и ако той същевременно ме бара или смучи е ебати кефа. Като свърша обаче и се поспичам какво правя в нечии апартамент с пенис в устата си. Изплуват едни мои гадни мисли и така докато доиде следващия път, когато пак ми се прииска.

Иначе си го правя и с жена ми постоянно, но същевременно пожелавам и да съм с мъж-допадна ми да лапам нечии член. Замислям се и за секс- веднъж пробвах, но не се получи да съм пасивен. Като рече да ми го вкара и ме заболя, макар че имаше лубрикант-с пръстче няма проблем вкарват ми го и не усещам грам болка, но с пенис - все едно ме режат. С 2 думи нищо не стана, а съм чел и получавал мнение от хора, че е страшен кеф ако се отпуснеш и може и да свършиш ако те чукат.
Може би аз съм тесен и моя анус не е предназначен, за по големи от пръст неща... и така с времето разбрах, че съм БИ сексуален. Щом ми допадат и неща с приятелката ми, а отделно обичам да ми правят и правя свирки на мъже....

Коментари

2.   Проблемът е само в това, дали приятелката ти би приела сексуалната ти ориентация.
Иначе, възможно е като мъж да свършиш анално, това е заради стимулирането на простатата. Някои жени също свършват анално, може би заради индиректна стимулация на клитора. Иначе, ползвай лубрикант и ще стане.

Сигурна съм, че ще има жени, които биха те приели такъв, какъвто си и дори биха участвали в забавлението, може би жена ти е от тях. По-добре е във всички случаи да си откровен, защото да живееш в лъжа за такова нещо е гадно просто. Който те обича истински, ще те обича такъв, какъвто си!

3.   До Автора:
Аз не мога да ти дам отговор, не съм правил такива неща - М 26. Стана ми малко любопитно, дай mail за лична кореспонденция.

4.   Какво ви става бе пичове кви са тия желания и свирки на
мъже
ХЕКТОР

5.   Аз съм на мнение, че всички сме бисексуални. Ако хората нямат задръжки, всички ще се ч*кат и с мъже, и с жени. Знам, че всички мъже скачат срещу теорията ми и не я приемат, обаче я си представете, че ви завържат очите и ви прави някой свирка, дали ще разберете и ще има ли значение за вас дали я прави мъж или жена.

6.   Стига да не правиш нищо лошо на хората можеш да правиш на мъжете колкото щеш свирки- това си е твоя лична работа брато

8.   Ако беше направил това признание в турски форум, щяхме да те намерим и убием с камъни. Такива като вас не трябва да им се дава правото да се развъждат! Вашата болест не се лекува, което е ужасно, за това пък има хора като нас, които няма да ви позволят да разваляте поколенията!

Иван Исметов

10.   До коментар 5:

Много си прав човече. И аз съм на мнение че ако някои го вържат на 1 стол и му скрият очите и му прави свирка не жена а мъж би се отнесъл в облаците от кеф няма значение че мъж му я прави. А и ако съм искрен има мъже които правят невероятни свирки и са много по добро от жените. На мен е имало жени които никакъв кеф не са ми дали чрез свирка и не могат и да правят хич-пълна нула са. Но мъже които са ми правили вярвай ми няма такъв кеф...

11.   До коментар 2:

Незнам дали бих споделил пред приятелката си това някога. Твърде много ме е срам а и незнам как ще реагира. Не искам да я изгубя само заради Би наклонностите си отвреме навреме. Принципно си падам по жени само отвреме навреме като ме удари хормона ми се приискват желания с мъже. Иначе доста пъти съм си представял ако примерно правим 3ка с мъж какво ще е първо тя да му прави свирка на другия мъж и по някое време да отида до нея и аз да и помогна... и 2мата да смучим успоредно другия мъж. Бих се възбудил чесно.
А в теорията на илюзиите в главата ми е какво пък е ако участваш в 3ка с друг мъж с приятелката си разбира се и докато я лижеш ти някои мъж зад теб те чука :)интересно ми е просто.

12.   Аз съм Би. До 40 годишна възраст съм бил само с жени. Беше ми интересно и отидох на среща с един мъж. Оказа се че ме възбужда да гледам и лапам възбуден мъжки член. Хареса ми аромата на топките и дупето на възбуден мъж. Усещането е несравнимо.
При анално проникване в първите десетина секунди се появява остра режеща болка, но след това тя изчезва и започва удоволствието. Ако очакваш да бъдеш с по-надарен мъж, можеш предварително да си разшириш дупето с някакъв вибратор или предмет. До половин час след това мускулите са отпуснати и не се появява болка от първоначалното проникване в ануса. За да провериш дали не си прекалено тесен, можеш да опиташ с бутилка от бира пълна с топла вода, да видиш колко може да си я вкараш и колко се разширяваш. Това че ще започнат да те чукат отзад не означава, че жените ще престанат да те привличат! Правих тройка с едно семейство, мъжът ми го беше вкарал, а ние с жената се смучехме и това е върхът на удоволствието, което съм изпитвал до сега! Безсмислено е заради морални норми, човек да се лиши от удоволствията за които природата го е създала!

13.   Моля те изтрий тази история... прилошава ми...

16.   До коментар 13:

Пич на който не му харесва не седи в сайта и не чете статии. Така че... а и всеки е с правото си да харесва каквото желае. Демократична страна сме и всеки прави каквото му харесва!

18.   До номер 8, г-н Исметов ще ме извинявате, но е доказано че хомосексуализма в ислямския свят е доста развит (доколкото разбирам от написаното и Вие се причислявате към този свят).

Невъзможността младите момчета да имат нормални отношения с жени поради забраните на Корана (за жените най-вече), подтикват много от тях към хомосексуални връзки. И всъщност е доста странно и лицемерно да говорите по този начин и чак и да заплашвате за убийство с камъни.

Моля да имате предвид че пишете в сайт, в демократична и цивилизована държава и този тип изказвания не са проява на добър стил, може би преди 500-600 години... щяха да бъдат актуални и някой щеше да ги намери за смислени...

19.   Аз не можах да разбера какъв ти е проблема? Изобщо има ли проблем? Като ти харесва така и се чувстваш добре, давай нататък. Искрено ти пожелавам приятелката ти да те разбере и още да те желае като, ако и кажеш. Само бъди внимателен и гледай да не се разчуе и да ти излезе име (особено ако си в малък град). Успех.

20.   5, по принцип би трябвало да сме програмирани да правим секс с хора от противоположния пол, като не казвам, че това изключва отношения с нашия. Но не съм убедена дали повечето от нас не са родени хетеросексуални и не са станали би, поради някакви причини, вместо това, което ти казваш- че сме родени би и ни се казва да сме хетеро.
Нещо по въпроса или свърши с разсъжденията си, когато разбра, че си би?

21.   20, първо, това, че смятам, че съм би, не означава, че правя секс с жени, именно, защото имам задръжки. Тоест, аз удоволствие от секса с жена не мога да получа, заради задръжките, които имам, а не защото съм програмирана да не се възбуждам от женски докосвания, както и ти не си, между другото. Аз не съм казала, че ни се казва, че сме хетеро, ние сме си ПРЕДИМНО хетеро, защото все пак трябва да създаваме поколение.

22.   21, аз съм написала, че това, че сме програмирани да искаме секс с противоположния пол, не изключва желания спрямо нашия, но и не ги включва.
Не мога да разбера последно хетеро ли сме или би. Не мога да разбера и как така сме предимно хетеро. Или сме би или не сме. Въпросът е дали сме родени такива или не сме, но имаме потенциала да бъдем при дадени обстоятелства. За второто не се и съмнявам, тъй като човешката психика може да бъде обработена всякак, особено на дете.
Това не ме радва особено, но просто виждам какво се случва, а и зная какви неща са били модерни преди и какво се е правело в резултат на това.
Според мен е второто, ти, до колкото разбирам, казваш, че сме родени така? Т. е. по подразбиране сме си би....

23.   22, Да, аз мисля, че сме родени така, тоест би, но със силно подтиснато желание за секс с нашия си пол, поради задръжки, следователно сме предимно хетеро. Аз, например, обичам да гледам порно с жени. Значи, има ми нещо. Но пък изобщо не мога да си представя да правя секс с жена. Мисля си, че хората като автора (активни бисексуални) са просто по-разкрепостени и по-сексуални, а също както каза и ти, влияят и други фактори понякога.
П. П. Господинът със смешния псевдоним, ако наистина сте от турски прозход, по-добре си замълчете, защото вашата народност не е от тези с най-нормално сексуално поведение в света. Знам го от личен опит. Нищо против, но поне не правете такива изказвания.

24.   легенди се носят по света, г-н Исметов, за анадолските манафи:)

25.   легенди се носят по света, г-н Исметов, за анадолските манафи:)

26.   До автора и към всички, които мислят като него:

Боже, колко мъка има по този свят, Боже!
Видно много хора се извратиха и то благодарение на прекалена свободия. Направо ми се гади от Вас!

27.   Болни ли сте бе хора, какви сте? В този век в който живеем, толкова много педерастия!!! Погадни сте от животни. Пази Боже от такиви хора.

28.   И мен ме възбужда идеята за 3ка с мъж но все още се притеснявам. Варианта в който аз чукам, а някой ми го вкарва... Това може да се реализира и с вибратор. Друга възбуждаща идея е да излижа жена си след като друг се е изпразнил в нея.

29.   Предполагам е яко и влакче както съм гледал в Порно филмите. Един мъж чука 2ри, а той чука жена. Всеки е във всеки :)