Споделена история от Секс и интимност

Имам меко казано проблем
Ами от къде да започна... аз съм мъж на 27 години и в последните 4 години имам меко казано проблеми в секса. Работата е там, че просто нищо друго не ме възбужда освен... така да го кажем по-възрастни жени от мен... като имам предвид доста по-възрастни. Не знам как да го нарека бъгав ли съм, или луд, или извратен, или психясал... просто не знам, но това е огромен проблем за мен и безуспешно се опитвам да го разреша вече 4 години... какво ли не пробвах... ето я историята накратко: Всичко беше наред, имам предвид много приятели, приятелки всичко съвсем нормално, всичко... гаджета, социален живот, сексуален живот... дори така да се каже бях доста "вървежен", изобщо не се оплаквах от липса на внимание от женската част направо с компанията ми (момчетата) се надпреварвахме кой ще свали прав някое избрано момиче.... не знам как да опиша ситуацията освен като нормална за годините и времето... де да можех да върна това време.. Та, както се досещате нещата се объркаха... страшно бързо и неочаквано или да кажа неусетно и аз не знам... както всичко беше "6" и бум всичко се преобърна. Конкретната ситуация я помня много добре... мъчил съм се доста да я забравя.. без успех... Чак не знам как да го разкажа... баба ми е доста възрастна и като цяло не може да се оправя сама, така че тогава имаше жена която се грижеше за нея, като асистент ли какво... Една вечер след стабилно напиване и дискотека се прибирах сутринта меко казано почерпен.. и реших да преспя в баба ми, защото беше много по близко от вкъщи, а мен всяка крачка ми беше доста трудна и не ми трябваше много умуване... Прибрах се в баба отворих възможно най-тихо, все пак бях доста пиян... исках да си легна без да виждам никой и мен да ме виждат така (имам предвид баба ми). Всичко вървеше по план тъкмо щях да влизам в стаята и да се тръшна когато видях доста смущаваща гледка в съседната стая през открехнатата врата. Въпросната жена, която се грижеше за баба беше на дивана в стаята с вдигната пола и разкрачени крака.... не по бельо... Направо се стреснах и се обърнах веднага, влязох си в стаята и се мъчех да асимилирам какво става. След няколко минути си казах абе много съм пиян май.. какви работи... станах и се подадох от стаята за да видя дали нещо не съм се объркал, като цяло бях почти сигурен, че просто ми се е сторило след такава вечер, но ми се откри същата гледка... този път се вгледах за повече време и не знаех какво да правя.. останах сигурно минута така без да мога да взема решение, започнах да се осъзнавам и се усетих че жената изобщо не помръдва, погледнах хубаво и видях че тя е заспала даже... какво по дяволите... подадох се през врата и видях че телевизора работи, но без звук... направо не знам какво да кажа и аз не знам какво си мислех тогава... погледнах хубаво телевизора и просто нова изненада.. вървеше порно на без звук. Като цяло нз колко е нормално, но веднага си помислих, че жената е гледала, вероятно и други работи е правила.. и е заспала.. не знаех какво да правя наистина.. пиян и тоя "филм"... а жената си стои разкрачена пред мен... само да ви кажа, че тя си беше "лелка" и сега не знам точно на колко но поне 45+ около 50... като цяло беше как да кажа.. ами не беше някоя страшно яка жена.. по-скоро непривлекателна, пълна (не казвам че е грозна... ) макар че не беше и хубава... абе не знам просто лелка... Стоя и не мога да взема решение както се казва... тръгнах да излизам от стаята, но баба ми явно ме беше усетила, или се беше събудила и аз не знам, и викна въпросната жена (Мая). Аз се стреснах и аз не знам защо и побързах да изляза, но видях, че жената се събуди преди да се скрия и ме видя като се изнизвам. Влязох в стаята и се метнах на леглото. Жената отиде при баба ми, не знам там какво е ставало, но след 10 минути някаде излезе и дойде в моята стая. Аз си се правех на заспал... друго не измислих... постоя минута две в стаята и я чух като излиза... направо ми олекна, не знам защо, но много бях се спекъл. Не минаха и 2 минути и тя се върна в стаята с стол в ръка, сложи го до леглото и седна на него с лице към мен (към леглото)... и с лице, мисля че не е точното описание... беше отново разкрачена на стола и без нищо отдоло, но нищо не се виждаше добре (не че съм се мъчил да видя), тя изобщо не светна лампата. Затворих очи и пак се правех на заспал нищо друго не можах да измисля тогава, но тя започна да ми говори... Каза здравей, спиш ли, не те очаквахме по-това време... просто не можех да се правя на заспал повече и да стоя неподвижно, затова се направих, че сега ме е събудила и се размърдах и отворих очи. Казах й ами тъкмо се прибрах, ходих на дискотека и реших да дойда в баба, защото е много по-близо... Тя ме попита преди колко време съм се прибрал, защото не била ме усетила да влизам. Реших да я излъжа и й казах че тъкмо съм влязъл. Тя замълча за малко и ме пита дали съм влизъл в другата стая. Направо ме разби шах и мат, не знаех какво да кажа... смотолевих нещо от сорта че съм пил и не помня, и ми се спи. Тя ми каза стори ми се че те видях в другата стая.... в същото време ръката и беше между краката и... нищо не се виждаше в тъмното, но.... все пак няма как да се объркаш... на 23 години нямах съмнения какво прави.. мисля че и вие ме разбирате... Та.. не знам как да го кажа, но тя ми говори още известно време разкрачена на стола срещу мен, продължаваше да прави същото "упражнение", а аз лежах в леглото обърнат точно срещу.. досещате се.... никога не съм се чувствал толкова странно и неловко, направо се чудех дали е истина всичко това, а тя се държеше страшно спокойно сякаш това е най-нормалното нещо на света, Продължаваше да ми говори и пита разни работи дори не знам какви, просто отговарях нещо, а в главата ми направо мармалад. Така сигурно 5-10 минути и започнах да се питам дали не си въобразявам аз... и тя просто си стой и ми говори... в тъмното не се виждаше нищо конкретно. Сякаш се поуспокоих малко и точно тогава тя ме попита хареса ли ти това което видя по-рано. Не знаех какво да й кажа, но и нямах много време за отговор, защото тя стана от стола, пресегна се и светна лампата в стаята.... не бях се объркал... искам да кажа, че тя стоеше с насъбрана рокля и я държеше с едната ръка, а с другата си правеше.. сещате се. Стоеше и ме гледаше сякаш без капка притеснение, а аз вече направо не мога да опиша как се чувствах... гледах я, хем не исках да я гледам, хем просто не можех да си мрадна погледа, колкото и да се опитвах вътрешно, а за приказки и отговори да не говорим... не можех да кажа и дума. Все едно беше филм, просто гледах и нищо не можех да направя. Тя дойде към мен и ме хвана между краката през панталона (все още бях с дрехите) Няма да влизам в подробности, но правихме секс... и то не само секс ами всичко... сещате се пълна програма отвсякаде. Не ми беше за пръв път, имам предвид пълна програма и навсякаде, но до тогава бях го правил главно с момичета на моята възраст +– няколко години и един единствен път с значително по голяма жена (аз бях на 18 тогава а тя на 25, или 7 години разлика), като цяло нищо общо с това, което стана тази вечер. Мая имаше със сигурност 45 според мен, а аз бях на 23... 22 години разлика.... почти двойно на годините ми. Сексът тази вечер беше.. нормален как да кажа.. като изключим че тя беше възрастна. Нищо, което да не съм пробвал преди това, и като цяло бях спал с много, много по-красиви и секси момичета. Мога да кажа, че тя беше как да кажа доста по спокойна и така да се каже харесваше и ужасно много, направо никога не я бях виждал така, правехме го доста дълго време (не бях правил секс толкова време до тогава), а тя направо беше на седмото небе. Когато всичко приключи се разбрахме да забравим за тази случка и да не казваме на никой за това. и изобщо да не казваме на баба ми, че съм идвал. Това било подарък, за да си мълча, за това как я сварих когато се прибрах. Ударих си един бърз душ и се прибрах вкъщи. Всичко беше добре, забравих за случката. Имах приятелка тогава, доста секси и направо супер. Правехме страхотен секс всичко беше супер. Всичко продължи по старому. Но след известно време, може би половин година нещата се объркаха доста и то бързо. Не знам как стана, но в един момент започнаха да ми харесват по-възрастни жени. Не стана веднага и изведнъж, дори не разбрах какво и как стана. Отначало започнаха да ми привличат погледа не само момичета на моята възраст, а и по зрели жени. Един след друг започнаха проблемите в секса с приятелката ми. Все по-трудно се възбуждах и от все по-малко неща. Дори и аз не знаех защо и какъв е проблема. Като цяло и аз дори не знаех какъв точно е проблема. Започнах да се усещам че мисля все повече за зрели жени. Чувствах се странно, приятелите и гаджето ми също го забелязваха. Естествено приятелите не знаеха какво точно става. Случваше ми се да се кача в асансьора с някоя жена и направо да се възбудя страшно много, чак се чувствам неудобно. Понякога ми ставаше дори от съседки в блока и то без нищо. Приятелката ми започна да се чувства нещастна, защото забелязваше че не ме възбужда така вече. Накрая й споделих какъв е проблема, защото си мислеше че има друга. Казах й че ме привличат по възрастни жени... беше доста стъписана в началото, но се разбрахме да решим проблема заедно. Опитвахме нови неща и по-нестандартни, в начало се получаваше и за известно време беше добре, но не за дълго, скоро започнаха да не ме възбуждат и тези неща. Мислех си за най-различни възрастни жени докато правех секс с нея, представях си тях, за да мога да го вдигна и да свърша. Стигна се до там, че нищо друго не ме възбуждаше. Естествено след още известно време се разделихме. Направо не знаех какво да правя... исках да правя секс единствено с възрастни жени. Имаше много момичета, които ме харесваха, но просто никоя не ме привличаше. Не можех да споделя с никой.... И най-лошото че никой нямаше да го приеме това... приятелите просто абсурд... ако разберат... И още по-лошото, че няма как да отида и да кажа на някоя жена, че искам да правя секс с нея, или че я харесвам, или нещо от сорта. Просто ужас... Накрая реших да кажа на една жена от квартала, която доста харесвах, направо откачах. Събрах смелост и един ден и споделих, че имам чувства към нея и искам да сме интимни, но тя реагира доста лошо. От начало помисли че си правя шега, но след това разбра че съм сериозен и като цяло ми каза, че съм ненормален, извратен и такива работи. Вече работата беше доста зле. Леля ми е психиятър и реших да и кажа на нея нямах друг избор и варианти. По-добре да говоря с нея отколкото с непознат. Разказах и всичко беше доста изненадана, но подходи като професионалист. Разказах й и за Мая. Тя ми каза, че просто тази случка е отключила това влечение или фетиш, и че не съм нито откачен, нито извратеняк, и че това е нормално влечение и не трябва нито да се обвинявам, нито да се лекувам или нещо, а просто да го приема и да си живея живота нормално. Добре... на нея й е лесно да го каже, но как да отида при някоя жена 30 години по възрастна и да и кажа... Повечето жени ще реагират доста лошо и за тях съм някакъв изверг или нещо такова откачалка. Не знам какво да правя вече, не искам и да обиждам или притеснявам жени с това...

Коментари

1.   Ето, виж Президентът на Франция Макрон също има вкус към такива жени. Виж има сайтове, в които по-възрастни жени търсят партньори... Мисля, че по-скоро ще ти се зарадват.

2.   Я виж ти! Колко интересно!
Аз на 46, той на 22 и ме иска за секс... Обещава ми да ме побърка, но не смея... Просто ме е страх, че много ще ми хареса и се покрих... Не ща като при теб, един секс и после чао, там е май огромния проблем!
Какво ще ме посъветваш? !
Адски много ще ми хареса, но и яко ще се опаря, нали? !
Дилема голяма...

3.   Още си млад и вероятно е фетиш, както казва леля ти. Не пречи да понатрупаш опит с разни лелки, щом ти е такава мечта. Само те съветвам да не се занимаваш с омъжени, както и да не се излагаш пред съседки и други познати. По сайтовете за запознанства и тиндър със сигурност има доста застаряващи "какички", които с удоволствие ще ти се предложат сами.
Помисли обаче от друга гледна точка - вече навлизаш в една възраст за създаване на семейство. С някоя лелка това няма как да стане по очевидни причини. Най-добре е с жена на твоите години или малко по-млада. По-добре си изживей сега каквото имаш да си изживяваш и след 30 вземи да се кротнеш и мисли с поглед в бъдещето като зрял човек.
П. П. Затова се омъжих за мъж, който е 17 години от мен. Всички останали около моята възраст изобщо не бяха на вълна семейство и не знаеха какво искат, а докато ги чаках, на мен ценното ми време за деца си минаваше. Това е голям проблем при много мъже, особено под 30 в днешно време. За съжаление ти си поредният (без да те обиждам), който на зряла възраст още не е узрял за семейство и мисли само за собствения си кеф.

4.   Банални станахте вече с тая тема. През месец има няма и поредния бабо@б изпада в "творческо вдъхновение". Нищо ти няма, ок си, голям несравним пич, а младите жени са кофти
, глупави, невежи, не ги бива в леглото. Освен това са капризни, меркантилни, искат на Малдивите, Бентлита, Ламборгинита, не могат да правят мусака и дроб сарма. И слушат само чалга. Старите, поне 2-3 пъти по-стари от теб, са върха- красиви, умни, водят беседи на всяка тема, всичко знаят. А бе нещо средно между Енциклопедия Британика и порно звезда. И само култура и класика ги вълнува, освен секса, де, а на курорт най-много на минерални бани да ти искат за един уикенд. Много тънкажно. И може да ти готвят.
Изобщо карай си със зрелите секс бомби. Ако ти се прижени, може да си вземеш някоя и за булка, само гледай още да не е в менопауза, ако искаш и деца.
Дерзай!