Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените
Споделете какви са начините да се предпазите от забременяване когато патрньора и вие искате да свърша във вас. Моля за смислени отговори :)

Коментари

1.   Избягване на овулация, контрацептиви, лепенки има, спирала, инжекционен метод..

2.   Мъжки и женски презерватив, противозачатъчни, спирала.

3.   Календарен метод, Фарматекс вагинални капсули. 9 г. работят безотказно.

7.   Аз те съветвам да си ползваш презервативи, защото предпазват и от болести. Не е необходимо да му даваш без, само да не го загубиш. Те всичките настояват за без, но не е нужно да им се водиш по акъла.
Ако искат без, поне да са си заслужили някак- да сте от много време заедно, да знаеш че не е спал в последните 6 месеца с други,
Да няма хепатит B и Ц ( щом му е важно да е без, кръвен тест)
Нямаш си на идея колко мъже за преносители на папилома вирус, те нямат симптоми, а ти може да се заразиш и да развиеш раничка, да не дава Господ в бъдеще рак.

Не го казвам, за да те плаша- а за да имаш едно наум. Секса не е увеселителен парк- има последствия ако е с неправилен партнор, които не те пази.

Ако сте от много време заедно и с нищо от по-горе написаното не мога да те убедя отиди на лекар да ти изпише противозачатъчни.. но и те са риск, защото променят новата на хормоните ти и също дават по-висок риск от ракови заболявания.

Другия вариант е ако много му имаш доверие да му даваш без в дните преди да ти дойде, тогава шанса е по-малък да забременееш, но поне да не свършва в теб. Да не се случи да ти закъснее и после да си в паника. Това се прави с мъж с който сте от много време заедно, а не защото той те манипулира, че така трябва.

9.   Противозачатъчни и спирала

10.   Свършва...момичето става - кляка...бърка и к'вот има се вади и готово.

Макар, че не виждам смисъл от цялата тая работа. Далеч по-готино би било ако свършва в устата, някъде по тялото и...не си заслужава 10сек. кеф и после цял живот....

11.   Абе номер 7, ти да четеш можеш ли? Авторката специфично е написала, че и тя и той иска да го правят със свършване вътре! Къде си тръгнала да си избиваш тука уболеностите и комплексите и да се правиш на майка Тереза, спасявайки репресираните жени по света, жертви на мъжката опресия, принудени от настояването на мъжете си, пълни със страх да не ги загубят, ако откажат... Просто дайте отговор на зададения въпрос!

Иначе ползвайте спирала или противозачатъчни и няма да има проблем.

12.   На мен със спирала ми е най-добре, но съм омъжена, с деца и не се притеснявам от болести.

13.   Никога не разчитай мъж да те пази и няма да имаш неприятни изненади!

14.   Една приятелка в която свършвах най-редовно, след всяко свършване ходеше в банята и се проплакваше там вътре с маркуча от душа а след това си напъхваше таблетка аспирин в онази и работа. И всичко си беше ок.

16.   Свършване то вътре с всякакви методи крие риск, дори минимален за бременност.

17.   14, не съм запознат с този метод, но не ми звучи много надежден.

18.   Аа вярно ли е че ако веднага се изпишкам ии няма вероятност също

19.   С жена ми ползвахме презервативи, докато е в овулация. Но от няколко години, тя предпочита, в топзи период, да го правим отзад.

20.   До 18 - пълен абсурд!!!
Аз искам да попитам авторката нещо - след като не знаеш Какви методи можеш да използваш, защо изобщо правиш секс, че и без предпазни средства? Седни, прочети малко литература по въпроса. Недей да питаш в разни форуми. Няколко големи тъпотии прочетох в коментарите. Предполагам на тях ще се спреш, съдейки по въпросите ти.
Ще Ти кажа само едно - няма никаква 100%-ва сигурност в нито един от методите. И за да те накарам да мислиш малко повече с главата си и да подходиш сериозно към въпроса, ще ти споделя, че с второто си дете забременях 2 дни преди да ми дойде, а съпруга ми дори не беше свършил в мен, просто каза, че може да се е изпуснал. За всеки случай на сутринта (6-7 часа по-късно) пих ескапел, обаче ескапечето спи в момента до мен. Така че...не си играй игрички, за които не си подготвена! Успех каквото и да решиш!

21.   Браво на н. 7и н. 20, все едно аз съм го писала. Пази се винаги самата ти, това е самоуважение. Аз ползвам презерватив, хапчета не по медицински причини. Помни, че последствията винаги са за жената