Споделена история от Секс и интимност

Към мъжете
Мъже, вие ли предпочитате да сте инициатори в секса, ако жената която е с вас ви предложи, убива ли се желанието, нали мъжа обичал да е ловец...
Трябва ли да чакаме винаги инициативата да е от мъжа? Някой се беше изказал, че жената ако си искала била жалка..
Аз все пак мисля, че на мъжете също им харесва да са желани..

Коментари

1.   Какви са тези простотии? Била жалко, защо? Защо знае какво иска и кога го иска ли, Щом се водиш по мнението на хората си е твоя работа, но за мен въпроса ти е смехотворен. Изгради си собствено мнение не гледай другарите ако продължаваш така никога няма да станеш завършена личност, на мъжете не им е никакъв проблем жената сама да си поиска, и мисля че по - голямата част от мъжката аудитория ще се съгласи с мен.

2.   България е все още в Ориента, а Българкине ги е страх, че ако директно предложат на мъжа секс, ще ги сметнат за леки жени или просто курви!!!
За радост, на Запад от Калотина нещата стоят друго яче, за наша радост!
А аз като мъж, ако ме предложи жена, нямам задни мисли и не я класирам в графата на леките жени/рускините например/, а се отнасям с разбиране!

3.   Жена съм, и аз се иннтересувам от този въпрос.

Предимно аз съм инициаторът за секс и вече ми омръзна всеки път да трябва аз да си искам, аз да се качвам върху него и сама да се чукам. Толкова е пасивен, че вече спрях да си искам.
И сега ме пита защо не го искам........

4.   Ловец дръжки. Ако ми се предложи жена много ще се зарадвам. Как така ще я сметна за жалка? Дори напротив, ако ще ми се предложи ще се чувствам поласкан и желан

5.   Много харесвам и уважавам жена, която си иска, когато и се прави. По никакъв начин не значи, че ще и оставя тази отговорност и САМО тя ще инициира, дори не би ми било приятно. Единствения начин да спра да предлагам е ако много ми се отказва, защото наранява егото и почваш да го свързваш с неприятно чувство. 100% е приятно да чувстваш, че жената също го иска и те желае и е споделено и не се очаква само от теб.

6.   3 Винаги ли е бил такъв, от колко време сте заедно?
И аз получих доста откази напоследък и вече чакам да реши, че има желание..

7.   Когато жена пожелае мъж това е комплимент за него. Действа възбуждащо.

8.   Какви ловци, какви смехории. Както наблюдавам, ако някой натегач се засили да се прави на ловец е отрязван 9. 5 от 10 пъти хаха.
Така че даже инициативата трябва да е от жената.
Жалка е когато тръгне да се влачи с цигани и разни др. утрепки!
Ей такива съм отрязвал директно, но дори не искам да разговарям с тях и да ги виждам че съществуват.
Аз никога не поемам никаква инициатива, така винаги стоя по-авторитетно от разни смешници и ловци.
Но когато някоя жена, която ми е симпатична прояви интерес, няма да оставя да се чувства пренебрегната, камо ли пък жалка.
Обаче зависи, какво представлява жената, както споменах някои не стуват.

9.   "2. България е все още в Ориента, а Българкине ги е страх, че ако директно предложат на мъжа секс, ще ги сметнат за леки жени или просто курви!!!"

Ако жена откаже секс на мъж, се смята за нормално, а ако мъж откаже, това ще е убийствено за жената, и тя ще умре от комплекси за малоценност. И, как се наричат такива жени, дето не могат без чаластрене? Леки жени, курви или нимфоманки? Кое е по-обидно наречие, курва или курварин? Това, че България е все още в Ориента я пази от мръсотията на феминизма, и педерастията, които в "цивилизования свят" се промотират и замърсяват пространството в тези общества.
Да, мъжът е ловецът, а жената плячката и това винаги е било и винаги ще бъде така. Лошото е, че за ловеца вече няма стойностна плячка, а само мърша или заразен с болести "дивеч" , за който ловецът преценява, че ловът не си заслужава губенето на време.

"4. Ловец дръжки. Ако ми се предложи жена много ще се зарадвам. Как така ще я сметна за жалка? Дори напротив, ако ще ми се предложи ще се чувствам поласкан и желан"

№4, как ли ще се почувстваш поласкан и желан, че и ще се зарадваш много, ако ти се предложи 130 килограмова жена-пихтия висока 160 см. Или мислиш, че тези жени дето се предлагат са стройни и красиви, като от списанията? Женската красота е само в мъжкото въображение, ако имаш нещастието да се сблъскаж с женската простотия и мания за власт над мъжете, лесно ще си промениш мнението за женската същност. Нямало грозни жени, имало пияни мъже!

10.   Доста грубо се е изразил 9, но има резон. Поне във втората част. Не, че е съвсем изключено, но въпросният мъж трябва да е доста задръстен за да е оправдана активността на дамата. Не пречи "даването на иширет", но дискретно. Във всички случаи трябва да става с готовност за отказ, без излишно настояване. Иначе става кофти. Почти същото важи и в обратна посока, но все пак мъжът трябва да е малко по-настоятелен. Макар, че с днешната еманципация и криво разбрани права на жените (понякога), и това е опасно ...

12.   Аз съм винаги този, който си иска. Само че понякога ни втръсва от вас и вашето непрестанно желание за секс. Сякаш секса ви задоволява бездънните ви комплекси че сте желани. 90% от днешните жени по света правят секс, не защото им харесва и изобщо намират нещо възвишено, ами защото това е форма на задоволяване на комплексите си.
Другата причина е че просто жената прилича на плашило. Ами не, не всички хубави и както но. 9 каза всъщност далеч не всички са хубави..
Както вие плюете по бай Ганьо и българските комплекси така и българската жена отдавна на нищо не прилича.

Навремето не казвахме "секс", а казвахме "любя се". Сами си спомнете от къде дойде тази дума и защо сега ревете.
И да, българката навремето беше хубава.