Споделена история от Секс и интимност

Целувах се с момче...и ми хареса
Здравейте, искам да споделя нещо странно което ми се случи преди няколко дни.

Аз съм момче на 24 г, с един съученик в училище бяхме много добри приятели, но естествено след завършването всеки се пръсна насам-натам и не сме поддържали много връзка.

Обаче покрай тия неща с коронавируса и двамата се върнахме в родния си град и така се случи че се засякохме веднъж случайно в един магазин, поговорихме си, оказа се че приятелството не е съвсем угаснало и се разбрахме да се виждаме докато сме тук, понеже е малък град и е тъпота, а имаме доста общи интереси и т.н., можем да обсъждаме всякакви неща.

Та излизахме да се мотаме из града и да си говорим, разхождахме кучетата заедно. Последно в събота вечер си взехме по една кола и отидохме в близкия парк да седнем и да ги изпием. Имаше разни хора, но те се разотидоха а ние стояхме до късно и си говорихме, стъмни се и вече мислихме да се прибираме, когато той съвсем неочаквано сложи ръката си на рамото, приближи глава към мен и ме пита тихо...

- Може ли да те целуна?

Не знаех как да реагирам и не вярвах на ушите си. Никога не съм имал каквито и да е намерения към него, освен чисто приятелски чувства, а и никога не съм искал да правя каквото и да е с човек от същия пол. Малко помълчах, после започнах да го гледам и да се смея, а той май малко се засрами, обаче пак ме пита.

- Може ли да те целуна, само по бузата.

Аз пак стоях и мълчах и го гледах, а той вече не искаше да пита трети път, приближи глава към мен и ме целуна по дясната буза.

Не се дърпах но не казах нищо, а той "Не съм имал някакви мераци към теб, когато бяхме съученици, но сега когато започнахме да се срещаме отново видях колко си смислен и сладък."

Аз го погледнах и пак започнах да се смея, а вече той не издържа и ме награби и започна да ме целува по устата. Той видя че не се дърпам, макар че ми беше странно в началото и държах устните си почти затворени, но после се отпуснах и аз започнах да го целувам жадно.

Мляскали сме се сигурно 15 минути в мрака, не знам какво ми стана, но това беше едно от най-вълнуващите неща, които съм изпитвал през живота си досега. Уж съм хетеро, а толкова ми хареса, че искам отново и отново да се целуваме така.

Странното е че от тогава той не ми пише, нито вдига телефона, не ме е блокирал във фб, но не отговаря. Знам къде живее и сигурно ще отида до тях тия дни да го потърся, не искам да се натрапвам но просто искам да изясним нещата, а не така да не си говорим и да се държи странно. Не знам какво му е в главата, защото ми каза че си имал приятелка...и не знам какво ще стане от тук нататък.

Просто се учудвам колко много ми хареса да се целувам с момче и сега съм объркан какво ми става.

Убийте ме, но ми хареса...и то МНОГО!

Коментари

1.   Жена съм. Когато бях в гимназията се целунах с едно момиче (това беше една моя много добра приятелка) и ми хареса много. Но беше просто забавление. Ти и твоят приятел не го приемайте много насериозно. Ако го повторите още веднъж е сериозно. Моят съвет е да не го повтаряте за нищо на света. Това е просто едно моментно изживяване и е било хубаво. Допускането на това той да те целуне зависи от много фактори: харесваш ли го физически, искаш ли да приличаш на него, обвързани ли сте и дали сте били пияни, когато сте се натискали...

2.   Хванало го е е срам и заради това не ти пише.

3.   толкова, толкова сладко и прекрасно! продължавайте! може да се получи нещо красиво~

4.   Спри разврата докато може. Не се виждайте никога повече.

5.   Какво ти каза говори ли с него

6.   Малко ми се струва измислена история. Странно, че толкова ти харесва да се мляскаш с момчето, а нищо не се казва за привличане, възбуда, интимност и т.н. Общо взето или измислена история, или такава на един объркан човек. Иначе нищо лошо няма и в това да си бисексуален. Не е зле да си изясниш какво се случва в твоята глава, както и да поговорите с твоя приятел.

7.   То,така се почва . Чудя се какво е имало в колата .Никой няма да те трепе ,това е старо колкото света , сега е уауууу.

8.   То така се започва, първо целувки, после свирки и накрая резбата сменена!?

9.   Ей,какво направи с нас, коронавируса и пандемията! Но историята ти е сладка обожавам такива истории. Човека се е притеснил, явно е прикрит гей. Много гейове си взимат момичета за да се прикрият. Със сигурност говори с него и се изяснете и може следващия път да стигнете до края успех..

Хелга

10.   Ами какво да ти кажа...не е толкова лоша мъжката любов. Пробвайте и други неща, нищо страшно няма.

11.   Аз пък няма да те убивам,защото и мен искат да ме убиват. НЕ СЕ ПОДИГРАВАМ! Не изпитвам нищо към двата пола,не правя секс,направо ...БОЛИ МА! КАКВО ДА СЕ ПРАВИ? Живот...

12.   Хаха сигурно се е целува добре, не всеки го може.

17.   Това ми звучи като начало на една прекрасна история, но дори и да приключи зле, следвай вътрешния си глас. Бях изправен пред подобна ситуация и благодарение на нея осъзнах, че всъшност съм гей. Ако усещаш същото като мен, не се притеснявай да опиташ.

19.   Нищо не е грешно ако те прави щастлив!