Споделена история от Секс и интимност

ВЕЧЕ свършвам бързо ?!?!
Здравейте искам да питам някой друг имал ли е такива случки като мойте
От 6месеца ви имам приятелка и интимния ни живот от начало беше страхотен и половия ни акт средно продължаваше от 1:30, 2 до максимум 3 часа но от известно време насам става така че от 3 часа времето падна на от 5 до 10 минути

Искам да знам възможно ли е да е някаква болест

Коментари

1.   Преди си имал проблем и си се оправил.

2.   Вече не ти е интереснаи секса е скучен, що не пробваш с някоя друга???

3.   Преди е било сън, сега си в реалност. Ако е 5 минути пак си добре, има и по зле.

4.   Не знам кой ти е казал, че 3 часа трябва да ръгаш чушки в боба. Предполагам, че от порното си ги видял тия работи. И не знам на коя жена ще й е приятно 3 часа да я блъскат. Даже, не ми се вярва, че е възможно.

5.   Средната продължителност на секса е 5,4 мин. Не знам от къде идват тия клишета, че трябва да чукаш 1-2-3 ч и че това е символ на мъжество. Даже ми се струва, че послъгваш и не е възможно чак 3 ч. Силно се съмнявам да издържиш на самото физическо натоварване, освен ако не го правиш съвсем айляшката, колкото да не заспиш, което не знам колко удоволствие ще ви достави. Ако партньорите са здрави и се подгреят добре предварително, и 5 мин. са достатъчни за удовлетворяващ секс. За мен не е нормално да се чука с часове, най-малкото ще се протриете сериозно. В природата почти няма животно, което да чука повече от няколко минути или дори секунди, иначе рискува да го излапа някоя мечка, докато си чука. Природата е измислила секса предимно за правене на деца, а не за чесане на его и доказване на мъжество. Това са си вече някакви наши изкуствени комплексарски представи тип Папа Жан и Митьо Пищова, наложени във времето. Удоволствието, което изпитваме, е просто, за да ни подтикне да правим секс и да се възпроизвеждаме. Но изобщо не е казано, че трябва да го правим с часове, че да е пълно.

7.   До номер 4. На мен ми е приятно 1 час, но чак 3часа - не. Още по вълнуващо е, когато е с 5-6 мъже.

8.   И аз бях така преди. В началото с приятелката ми първия 15-20мин и втория над час, сега 5мин макс. И аз незнам защо така стана.

9.   Жена съм, но ще ти кажа какво си мисля. Преди си бил напрегнат, момичето е било ново, притеснявал си се как ще се представиш и си се стягал. Сега си се отпуснал и бентът се е спукал, метафорично казано. Не е хубаво да не можеш да се отпуснеш, сексът трябва да е удоволствие и всяка нормално жена иска да ти е кеф, не да се мъчиш. Но на нея също трябва да и е кеф, а няколко минути акт си е недостатъчно. Потърси някакъв баланс. Часове секс не са нужни, нито дори приятни, но едни 20 минути са добре, да усетите, че сте правили изобщо нещо.

Не е нужно и всеки път да е така, примерно веднъж го правете "набързо", следващият по-дълга сесия. На мен не ми пречи мъжът да свърши бързо, ако знам, че ще повтори или че следващият път ще бъде по-дълго. А и не ми е кеф да знам, ще едвам се сдържа, а аз да му повтарям, чакай, чакай.

Другото нещо е, при мен като жена съм забелязала, че удържането на оргазма, хем удължава удоволствието, хем после прави оргазма по-силен и хубав. Не е ли така и при мъжете? Наистина си заслужава да се научиш да задържаш, но в правилния етап. Така ще си направиш оргазмите много по-приятни.

10.   При мъжете удържането на оргазма не увеличава удоволствието.

11.   Номер 10, ех, гадна работа. При нас като задържаме, особено в правилния момент, хем кефът е много по-продължителен, хем оргазмът много по-силен и приятен. Ама явно вашата физика е друга.

От 9

12.   10, не се удължава чисто физическото удоволствие. Но пък помпането на самочувствието, може да е дори по-силно удоволствие.