Споделена история от Секс и интимност

Баща ми гледа порно
Хванах баща ми че гледа порно, и то редовно.

Той е на 46.
Преди дни ми даде лаптопа си да го видя, че излизат постоянно някакви грешки и мислил че е за преинсталация, аз отворих браузъра да потърся дали няма някакво друго решение на проблема, обаче като цъкнах горе в лентата за адреса ми излязаха някакви порно сайтове. Разгледах цялата хронология, и видях че редовно си гледа порно късно вечер, когато майка ми е на работа. А майка ми е хубава жена и с 8г. по-млада от него, не знам какво му липсва, видях че гледа предимно някакви жени на около 40-45г., категории MILF и огромни гърди... останах потресен. И аз гледам порно но все пак нямам приятелка а той е женен и вече на години. Много ми е странно, искаше ми се да не бях видял всичко това. Вие как бихте се почувствали?

Коментари

1.   Напълно нормално...не знам какво те притеснява, че и да пускаш тема за това?! Плюс това баща ти въобще не е на възраст. У дома е същата ситуация, само където баща ми е на 65 години и редовно си гледа предимно рано сутрин но също и вечер късно порно на лаптопа. Поглеждам хронологията на браузъра, тъй като само аз му поправям лаптопа ако нещо му изкочи дето не разбира. Същите категории MILF и т.н. На една възраст са с майка ми. За чужди жени лигите му протичат...и на живо ги задява и порното си го гледа от години редовно.

2.   Нормално! Сексът е за всички, няма ограничение в горната възраст. Радвай се, че гледа и се интересува от Милф, а не от шимейл да речем или тийн. В крайна смвтка щом им амерак, значи всичко му е наред н човек. За секс трябва да се говори свободно и откеито в семейството според мен. :)

3.   Аз имам приятелка и нищо не ми липсва, но пак гледам порно. Това не означава, че не обичам приятелката си. Обичам я, много даже, и редовно правим секс. Нито съм тръгнал да и изневерявам, нито нищо. Просто се забавлявам с порното.

За да ти е по-лесно да го разбереш, ще ти дам пример. Да кажем, че харесваш автомобили. Представи си, че имаш готина кола. Харесва ти, върши ти работа, служила ти е вярно дълги години, поддържаш я, доволен си от марката и модела, не харчи много, изпреварва бързо, абе супер колица си е и нямаш никаква причина да я сменяш. Това означава ли, че не е редно да гледаш Топ Гиър, Бричка и ревюта на други автомобили?

Не се меси в личния живот на баща си, ами му оправи компютъра.

5.   Хаха ми ако му се прави секс и е решил да гледа, хората на тая възраст не са дърта и още. На мен също преди не ми се виждаха млади, но и аз пораства и имам друго мнение...

6.   Да. И моят баща го бях видял да гледа порно....

7.   И татко гледа редовно. И аз знам, и майка знае. Майка даже го реди, но никакъв ефект.

8.   Ти добре ли си? Като станеш на 40 и край спираш да гледаш порно ли? Не смесвай бащинството с това, че той е мъж. И те анализирай какво гледа. Дали имаш или не приятелка не е критерии дали ще или не гледаш порно.

9.   Много странна реакция за мъж лол. Ако беше момиче и ако беше така реагирал щях да те разбера. Ами със сигурност недей да му казваш какво си видял, защото може да го притесниш. А това,че има жена не означава нищо.. Една жена колкото и да е хубава, като е твоя не е интересна-доказано е. : )

Хелга

10.   Повечето хора гледат порно. Аз на 10 годишна възраст открих видео касетите с порно на баща ми.

Не е полезно, ама то си е пристрастяване.

11.   За съжаление или късмет отрано виждаш какви са нещата. Това че си женен, не значи че правиш секс... Изводът е - всеки накрая гледа порно, дали имаш приятелка/жена или не е без значение. В повечето случаи се случва едно от тези:
1) жената директно не иска секс с теб
2) жената се опитва да те контролира чрез секс, т. е. прави каквото искам, или нощес си на дивана
3) жената вдига скандали и не само секс с нея не щеш, ами и да я виждаш

Филмчетата от Дисни - "и заживели щастливо" ги забрави.

12.   Спокойно:) Това не е изневяра, всеки мъж го прави.. Може би за разсейване, отпускане. Не означава непременно, че му липсва нещо. Сексуалността на човек се изменя през годините. Не мисля, че порното е предателство. Пък и зависи от гледната точка, всеки възприема нещата по свой начин. Не го мисли, не бива децата да искат да знаят всичко, защото не биха могли да разберат всичко.

13.   Тема провокация. :)
Какво бих направил ли? Бих го питал за някое яко порно, да ми каже, че да гледам и аз.

14.   Затова се използва режим инкогнито.
Явно повечето хора не се усещат, че ако не са в инкогнито след това ако даден лапотп се ползва от повече хора то ще се разбере какво порно са гледали.

16.   Как може да го толерирате. След 40 сексът е рядкост и е нормално, а това, което прави баща ти е напълно погрешно. Той трябва да спре. Ужас
Жена на 38

17.   Номер 16 - тогава след 2 години ти спри със секса. Ако продължиш да правиш на тази преклонна възраст ще е голям срам, направо ужас!

18.   След 40 секса бил рядкост ? ха-ха-ха ! :)

19.   А ти като си пипаш пишката не те ли е срам?

21.   Бих се почувствал като пубер, който рови където не му е мястото.
Липсват му огромни гърди.
Други "остри" въпроси?

23.   Откакто имам компютър, т.е. от 2001 г., редовно гледам порно. Сега съм на 53 г. и пак гледам порно. Hairy women, hairy armpits, hairy Granny, Hairy mature women, Hairy fat women, Hairy MILF (в превод майко които бих ебал) и т.н. Жена ми естествено знае, дъщеря ми също ме е "хващала" да гледам. Но това е напълно нормално. И аз имам хубава жена, и имам цяла папка с нейните голи снимки които и правя. Така че пикльо майчин, не се прави на ощипана мома, ами бъди мъж. Баща ти сигурно и по някоя чекия си прави.