Споделена история от Секс и интимност

Интимни проблеми при време на секс
От известно време с приятеля ми започнахме да правим секс обаче проблема е там че по време на секс когато члена се извади ряско испускам газове!! От вагиналната част също така колкото и секс да правя с него неми стига когато излизаме да се видим и когато се приготвим да правим секс започвам да си внушава някой неща като например че този проблем може да се повтори отново започвам да треперя мускули те ми започват да се схващат и незнам какво да правя по тази причина не мога да се виждам с нехо срам ме да му кажа защото при нас жени те е малко по сложно просто искам да намеря решение за този проблем!

Коментари

2.   Това не са газове, а въздух, който е влязъл във вагината ти и се чува по същия начин :)

3.   Нарича се вакуум и е нормално

4.   То тоз въздух той ти го вкарва при рязко изкарване и вкарване. Не е някакъв здравословен проблем

5.   Това е от помпането, скъпа, помпа те като стара автомобилна гума, затова!

6.   Това е въздух, влизащ през вагината и после си излиза. Избягвайте такива пози, ако се притесняваш.. Може да правиш упражнения на Кегел. Сигурно на всяка жена се е случвало... Мъжете си мислят, че излиза от задника сигурно...

7.   Първо - буквар, та да оправиш по-спешния и страшен проблем.

Братан.

8.   Недей да ядеш храни, които образуват газове -боб, леща, картофи, банани, фъстъци.

9.   Нормално е, влиза въздух при определени пози. Редно е и той да го знае.