Споделена история от Секс и интимност

Болка или удоволствие?
Здрасти на всички.
Пише ви жена на 29 г. чувствам се много обичана, приятеля ми го показва.
Заедно сме от 2 години, нямаме никакви проблеми, по голям е
с една година.
Секса също е Ок, задоволява ме.
Все още го правим с презерватив, искал е и без но не съм се съгласявала.
Също е искал да пробваме и отзад, но отказвах.
Хем и заради болката, също и заради това, че после как ще го гледам в очите.
Не знамммм, мисля си че иска да се възползва от мен.
Може би е тъпичко, но съм много притеснителна и не знам това дали е редно.
За някои жени сиг няма проблем, но с сигурност има и такива като мен.
Споделете давате ли на приятеля си, много ли боли, и как протича след това връзката ви? Има ли разлика в държанието към вас?
Чела съм също и, че ако жената го прави отзад след време има проблем, и се изпуска...
Споделям и питам, защото докато си правим секс и съм възбудена много на моменти ми се иска да ме почне и отзад.

Коментари

1.   "Хем и заради болката, също и заради това, че после как ще го гледам в очите."

"Не знамммм, мисля си че иска да се възползва от мен."

"Споделете давате ли на приятеля си, много ли боли, и как протича след това връзката ви? Има ли разлика в държанието към вас?"

ТОВА СА КУЛТОВИ ФРАЗИ!
Ще си ги напиша на стената с дебел червен маркер и големи букви, и ще им се смея всеки ден!
Ха-ха-ха-ха!

2.   На мен лично ми е безразличен този секс, не давам защото имам хемороиди, а мъжа ми не проявява желание за там... Ако искаш пробвай, как да гледа на теб, като на същата жена, може и по - доволно дори. Аз на твойте години бях с две деца, ти се чудиш как мъжа би гледал на теб...

4.   Хем ти се иска да те пори отзад, докато си възбудена, хем как ще го гледаш в очите...

А сега, след като ти го вкарва в устата, как го гледаш в очите после, а? Или като му го държиш в ръце? Къде е разликата, не разбирам?

Сама си създаваш ограничения, душица. Щом си стигнала до това да пишеш тема тук, ясно е че имаш голям интерес към това, да го почувстваш отзад. Няма нужда да се срамуваш или да го криеш - тук всички сме анонимни...

5.   Излизах с една истинска лъвица в леглото. Когато за първи път правихме анален секс, на тръгване от нас, в асансьора, я питам, как е дупето и? А тя ми отговаря, да не се притеснявам за това. Каза: гледай в други ден пак да си във форма, че на моето дупе, му трябва здрав инструмент.

6.   Ти си решаваш. Това е твоята връзка, твоят сексуален живот и твоето тяло. Ако имаш желание да опиташ, след като и приятелят ти го иска, няма нищо лошо да го направите. Аз лично никога не съм проявявала интерес към аналния секс досега и предполагам, че в бъдеще също няма да искам. Честно казано, не са ме питали и не са го искали от мен.
Ако се обичате и връзката ви е здрава, не би следвало той да погледне на теб по друг начин. Сексът не е унижение за жената, а взаимно удоволствие. Има техники за всичко, но човек не бива насила да прави каквото и да е било в леглото. Така че, ако мисълта за това ти е крайно противна, не се чувствай длъжна.

7.   Да търсиш удоволствие от партньора не е използване. Ако това ти е единственото основание да отказваш, да, глупаво е. Нека е внимателен, ако не ти е гот да спре. Това е. Всичко друго ти е в главата. На мен ми е супер кеф гаджето да ме "използва" по всякакви начини, защото го желая и е супер да знам, че и той ме желае и мога да го задоволя. Няма как да се почувствам зле от това.

8.   Хората на вашата възраст гонят кариера и гледат деца и семейство, вие се чудите дали ще ви боли отзад... Пълна трагедия.

9.   Мога да кажа, че нашето удоволствие зависи от мъжа. Тпва важи в по-голяма степен за отзад. Само на един мъж давам 10 от 10 точки за анален секс. Другите бяха посредствени. Дори съм съжалявала, че съм им давала отзад.

10.   И двете. Боли отначало, но болката преминава, стига да се прави внимателно. Презервативът е задължителен, лубрикантът също.

11.   Авторката.
Не ми го дава В УСТАТА, НЕ ПОЗНА :)
ХЕМ НЕ ЗНАЕШ, ХЕМ ГОВОРИШ.

12.   Все едно и също. Темата е FAKE и мисля че е писана от мъж чикиджия който упорито спами в една и съща насока подпитвайки и провокирайки жени да му споделят преживяванията си. Поне смени стилът бе Аланколу, от километри те разпознавам вече.

13.   Този секс е силно преекспониран от мъжете и то заради порното. На мен лично изобщо не ми харесва, правила съм компромиси заради мъжа, но повече нямам намерение. Ако не му изнася, знае къде е вратата. Моето тяло си е мое и не е просто обект за нечии фантазии, ако те ме отвращават.
Ж43

14.   Ако си мазохистка и болката ти доставя удоволствие, давай направо през нивата. Дай му да ти разпори задника и след това да ти се присмива зад гърбът пред другите. След време, анусът ти неминуемо ще се разшири, ще се отпусне и евентуално ще започнеш да се изтърваш, особенно при навеждане. Защо мислиш, че туркините носят шалвари? - Да не ги ръсят по земята!
Ако попиташ лекар специалист, ще ти каже, че аналният секс също е причината за появяване на хемороиди.

21.   След 2 години връзка не сте пробвали дори без презерватив или френска?
Вие сте като еднорозите :) сигурно ядете дъги и акате пеперуди.
Много сладко, наистина.

22.   Твое право е да кажеш, че не искаш без да се обясняваш на него или на нас. Ако човека те обича заради теб няма да е проблем и няма да настоява.

26.   Авторке теб въобще няма да те заболи, защото съм сигурна че си го правила и преди с някой друг мъж. На 29 години няма начин да не си го пробвала с друг но пред него се правиш на много скромна. Не ни заблуждавай че не знаеш дали боли. Щом ти се иска пак това показва че си спомняш предишния анален секс. Хайде почвай и кажи как вървят упражненията.
Едно не мога да разбера защо липсват 6 коментара от 14 до 21.

28.   Авторкатаа.
Не съм го правила, ако бях щях да знам дали боли.
Затова и пиша, питах дали която го е правила как са се развили отношенията след това?

29.   Дали е болка или удоволствие? Гаджето ми е много внимателен, и за мен е сладка болка. ж26

30.   Има удоволствие, определено, но трябва да съм се подготвила предварително. По-скоро психически, отколкото физически. Нужно ми е да се настроя от предния ден, или по-рано същия ден, за да ми хареса, и изобщо да се съглася на анален. И мъжа ми се съобразява с мен, ако кажа не, не настоява. Има плюсове и минуси. Плюса е, че там изпитвам по-голямо удоволствие. Стимулират се същите области, като вагиналния, но косвено. Така го усещам аз. Минусът е, че трябва подготовка и време. Това е най-неспонтанния секс при нас. Бавно започва и продължава по-дълго. Започна ли, възбудата ми продължава дълго, и го карам да повтаряме след първия път. Доста го уморявам, но това е цената да ме чука отзад.
Ж 42

31.   Наистина след първия път отзад ме беше срам. Чувствах се, някак си виновна... С помощта на тогавашното ми гадже го преодолях. С времето свикнах и дори понякога ми ставаше хубаво. Проникването винаги боли. Въпросът е да стиснеш зъби за минута-две. Не съм имала проблеми с изпускане или задържане. Жена на 31 съм.

33.   Не ме интересуват чужди мнения. Снощи правих анален секс. Беше ми хубаво!
ж32

34.   Има си място за вкарване и това е путето. Няма нужда отзад. Не виждам какво толкова искат отзад.
А за тази възраст трябва вече деца да имате след като сте сериозни, но с презеватив да стане това нещо е почти нулев.