Споделена история от Секс и интимност

Бяло течение от както се помня, нищо не помага.
Здравейте, на 24 години съм. От както имам цикъл, имам и бяло течение, не мога да си дам обяснение за това. Ходила съм на гинеколог няколко пъти, дори преди 3 месеца пак бях, предписват ми различни неща, и няма ефект. Това си е като част от мен съм го приема, но вече започвам да се дразня, вие имате ли някакъв слузест секрет през деня? Усещам и неприятна миризма и то доста , а поради тази причина взимам душ по три пъти на ден. Много се притеснявам, не знам какво да направя, някои хора казват, че не е добре да се използват интимни гелове там, а само вода, други пък обратното. Аз се измивам сутрин с интимен гел, на обяд само с вода и вечер пак с интимен гел, като съм ги сменяла и отново без резултат. Като се измия и след 3 часа гащите ми отново са зацапани, гнусно ми е. Много се мразя, понеже много обичам чистотата, хигиената. Обичам да се къпя, да се поддържам, да изглеждам добре, да ухая добре. Нещо което на вас е помогнало има ли? Правила съм имивания със сода, с оцет, с лайка и други неща. Опитвала съм какво ли не, или при прием на някои антибиотици спира за 4, 5 дни и после ежедневно си продължава. При вас как е, имали ли сте, имате ли и как се справяте?

Коментари

3.   Имам същия проблем, не знам как да ти помогна ни би ли споделила антибиотиците които си ползвала?

4.   Аз бях по същият начин, докато не срещнах доктор Елена Тошева. Тази жена е богиня, проведох доста тежко и продължително лечение, в резултат на което към днешна дата нямам и капка бяло течение. Бельото ми е с аромат на омекотител от сутринта до вечерта. Препоръчвам ти да отидеш при добър специалист, който ще реши проблема ти. Успех

Ж, 26

6.   Имах течение в продължение на 12 години. Изпих всички таблетки които бяха налични, измуших всички свещички и песари на света- без ефект. Емигрирах в Германия, отидох на гинеколог, получих лекарство-само едно...иии сега съм добре. Погледнах листовката и забелязах нещо интересно- дозировката на активното вещество в немския продукт беше с четири пъти по-висока концентрация от българския... Изводите оставям на вас.

7.   Западната медицина ( това което е различно от азиатската) лекува симптомите за да стимулира фармацевтичната промишленост.
Източната медицина лекува причините за заболяването. Забрави за лекарствата, особено антибиотиците. Именно заради тях имунната ти система е срината и течението е обилно, което е защитна реакция на организма.
Няма човек на тази планета, който да няма усложнения след прием на антибиотици. Обикновено избива на автоимунни заболявания.

8.   Ако микробиологията ти е чиста, е на хормонална основа. Сигурно си забелязала, че в определени периоди от цикъла количеството е различно.