Споделена история от Секс и интимност

Постоянно желание за групов секс
Здравейте, млад мъж съм имам и жена. От месеци наред в мен постоянно изникват желания за групов секс - било то 3ки, 4ки... с мъже, с жени, с 2ки със семейства. Голям кеф ми е но проблема е, че както на мен ми е голям кеф така на жена ми не и е голям. Правили сме групов секс няколко пъти с мъже и 2ки и ми е било адски готино.

Просто друг вид тръпка, възбудата е невероятна. Допада ми и да гледам вече как чукат жена ми пред мен как им прави свирки на другите мъже. Свикнах с тази мисъл- не съм ТУРЧИН както се казва.

Проблема е, че тя се дърпа за този вид секс, а аз не мога да свикна с мисълта, че няма да го има занапред. В главата ми е постоянно и си мисля непрекъснато за други хора. Даже като правя секс с жена си -на моменти в ума ми е как правим секс с други 2ки, как правим 3ка с мъж и така се възбуждам адски само при мисълта. Даже някои път като нямам голяма ерекция си представям как някои мъж я чука и тя пъшка пред мен и свършва от другия и така се надървям адски и съм готов за секс.

Въпроса ми е как да накарам жена ми да правим примерно в месеца 1-2 пъти секс с други хора? Мисля че това е като наркотик за мен и няма да ми излезе от главата тази мисъл. Няма да се откажа от това. Просто то живее с мен. Секса между мен и нея е перфектен но друг вид тръпка ми носи секса с 3ти човек или с 2ка (мъж и жена)!

Коментари

1.   Най-трудния етап за първият групов секс си го минал. Щом си я навил веднъж, въпрос на време е да свикне и с количеството :)

2.   Да земе човек да ви опердаши та да направи едно добро дело кви са тия извращения бе
Хектор

3.   Абсолютно мисля като номер 2, вие сте извратени, луди хора, с извратена сексуалност, нямате и представа какво е секс, че това е интимност, вашто си е живо е..е, че те и животните не правят така! На такива мъжленца ми иде да им отрежа спаружените кремвирши с ръждясала ножичка. И защо трябва да я караш като не иска, що не вземе някой теб да те изчука пред нея, а?
Баси тъпите създания и най-жалкото е, че никога няма да разберете, че сте такива!

4.   Гледай такова порно и не бъди такъв егоист

5.   До коментар 3:

Когато има семейство трябва да се правят компромиси в името на благото и разбирателството. Груповия секс го намирам заигра, не и за по сериозно нещо. Както аз правя компромиси спрямо нея така си мисля че и тя ако ме обича би направила спрямо мен. А щом това всичкото се приема като игра, без чувства и т.н. не виждам къде е проблема.

И това извратено ли е да правиш групов секс мъжки? защото влез по другите статии в сайта и виж колко хора го практикуват и тогава говори за извратеност. ТОва значи ли по думите ти че стотици хора са извратени-цялото ни общество е извратено. Всеки 2ри съм сигурен че през живота си е пробвал 3ка или 4ка. Трябва ли половината земно кълбо да е извратено в случая. А и аз не карам никому насила.

6.   Ами не знам, просто не бива нищо в сексуалността да е престорено и да е насила. Щом не ? харесва на жената, какво да направиш?
Друг начин е да намериш връзка със суингъри. Чувала съм, че на такива парита не е задължително да правиш секс дори, можеш само да гледаш. Тя тогава може да е в такава роля да кажем. Друго - можеш да я помолиш ти да правиш групов секс без нея, щом не ? харесва, но ще е жалко, личи си, че много я желаеш и обичаш.
С две думи - от жена ти зависи!

7.   До коментар 6:

АМи да доста я обичам но не мисля че би била добра идеята да правя групов без нея- това тя би го намерила за изневяра. А да седи и да гледа пък пак отпада като вариант! Въпроса е 4е искам някак си да я пречупя да правим често групов секс! Пробвали сме досега 10 пъти с мъж 3ка и 5-6 пъти с 2ки (мъж и жена). Мисля си че щом толкова пъти е позволила заради мен защо не да позволи занапред да го вградим в живота си този вид секс.

8.   Ами предположих, че така ще мислиш. Първо, имаше ли партньори, при които тя сякаш се чувстваше по-добре?
Тройка с мъж, или с жена беше по-добре, или пък с друга двойка се чувстваше тя по-комфортно?
Може би си прекалил с разнообразието, просто жените не сме така, имаме нужда от сигурност и постоянство, за да се отпуснем. Не ни омръзва партньора с времето, а по-скоро ни става по-добре, защото е научил предпочитанията ни.
Обади се на партньора(ите), с които тя сякаш предпочита или намира за по-готин(и) като хора(човек) и излезнете заедно , направете парти и т. н.
И така поне в началото го правете с един човек или двойка, за да свикне тя.
Ако ? е добре, тя няма да поиска други скоро, но поне ще свикне с това нещо.
Истината е в средата - ти трябва да ограничиш желанието си всеки път да сте с различен партньор, а тя пък се е съгласила изобщо на тройка!
П.П. според мен по-лесно ще си намерите сам мъж - постоянен партньор за тройка, с когото да се оговорите например веднъж в седмицата да се виждате в определен ден. Така жена ти ще има предварителна нагласа и ще е по-готова. Не правете гол секс с човека, вечеряйте например заедно. Аз лично намирам друга двойка за най-симпатичното решение за постоянни партньори, но не знам сега как стоят нещата при вас, как си намирате хората и кои са ви приятни като личности. Сексът е в главата!

10.   Продължавай да настояваш! Пречупи я, както казваш ти. После само да не ревеш по форумите защо те е зарязала! Жените почти винаги влагат чувства в секса, тя се чувства зле

11.   Ако държиш на жена си не би искал да прави нещо което и е неприятно. Не го казвам просто ей така, защото това беше причината с моя приятел да се разделим. Затова ако реши на кое държиш повече: на груповия секс или на жената до теб. Щом тя не иска не я карай на сила няма да и бъде никак приятно...

12.   Авторе, ти си доста гнусен......
Аз ако съм на жена ти ще те зарежа пък си прави каквото щеш! Тройка с теб да правят двама мъже ако искаш. Номер 2 добре ти е написал какво заслужаваш. Най-лошото не е, че искаш да правиш тройки и така нататък, а че ти е кеф да гледаш жена си да я оправят други мъже. Това не е любов. Иначе се оправдаваш, че не си перверзник. Ми какъв си? Първосигнален идиот. Жал ми е за жена ти, много ти позволява. Дано да и дойде акъла и да се отърве от теб !

13.   А говорили ли сте какво точно не й харесва? Притеснява ли се, не може да се отпусне ли, ревнува ли? Предразположи я да сподели и като откриете проблема, преценете дали може да се реши.

14.   Ами аз си мисля, че щом си стигнал до тук да искаш тройка -вашата връзка, тоест семейство е ОТЛЕТЯЛОООООО

15.   Моят мъж ако види как друг ме ч..а, такъв бой ще му тегли. (така и трябва де) Наистина не разбирам хората като теб. Но все пак щом жена ти не иска, недей да я караш на сила.

16.   Подкрепям напълно номер 12! Май авторът се е объркал нещо-това не е любов, а най-обикновена пошлост и егоизъм. В секса е важното и на двамата да ви харесва, а не "да трябва да я навиваш" и да си правиш експерименти с нея. Това не ти е порно филм, това е живота. Дано момичето се усети по-скоро се оттърве. Има и свестни хора...

17.   ПЪЛНА ИЗВРАТЕНИЯ И АЗ МИСЛЯ КАТО НЯКОИ ДРУГИ ТУК, КАК МОЖЕ ДА КАЖЕШ, ЧЕ ОБИЧАШ ЖЕНА, ПЪК ГОВОРШ ВУЛГАРНО КАК ИСКАШ ДРУГ ДА Я ИЗЧУКА И ТОВА ТЕ ВЪЗБУЖДА, ТИ СИ... НЯМАМ ДУМИ! И НЕ ОБЕСНЯВАЙ НА ДРУГИТЕ КЪДА ДА ВЛЯЗАТ ДА ЧЕТАТ, СТАДОТО СТЕ ВИЕ, А МАЛЦИНА СА НОРМАЛНИТЕ. УЖАС, СЪЖАЛЯВАМ ЖЕНА ТИ И ХОРА КАТО ВАС! ОПРЕДЕЛЕНО СИ СПЕСТИ ОБЯСНЕНИЯТА, ЗАЩОТО НЯМА ДА СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО ДА СЛЕДЯ ТАЗИ ИЗВРАТЕНА ТЕМА!

18.   В някои общества това е напълно нормално така, че не говорете че човека е извратен.
до автора
пич жена ти се е навила само защото си настоявал
пробвала е до колкото разбирам няколко пъти и не и е харесало
ако държиш на жена си не я карай на сила да прави неща които не и харесват

19.   От 14до 17. Вие сте обикновени средностатистически елементарни хора! Като не можете да разберете един освободен свръх сексуален човек, не пишете, вашите морални глупости. Само човек който е участвал в групов секс, може да разбере автора! М50+

20.   Аз имам подобен проблем. До сега с жена ми не сме правили групов, но ми е фантазия. Възбужда ме да си представям как я чукам с някой друг мъж. Имаме си вибратор и виждам как и на нея и е кеф едновременно да я оправяме. Обаче... просто не мога да я поделя с никой! Мислил съм си нещо с маски та после никой никого да не знае, но не зная как да го организирам...
От друга страна сме си говорили и нея би я кефило с някоя жена да го направи, но само двете... Ей такива... Имаме фантазии, но няма как да ги осъществим...

21.   Преди 4 години се оженихме и след 15-на дни, докато я еб*х, ми призна, че същия ден се е изчукала със съседа от долния етаж (ние сме на 28/25 г, съседа е на около 40, разведен). Това страшно ме възбуди и поисках да ми разкаже как е станало. Докато ми разказваше я галех по п*тката, а после и придърпах ръката за да се гали сама. Много ми беше гот и на другия ден я изпратих при съседа уж за малко сол, но и казах да не му се дърпа ако си поиска. Като минаха 30-на минути разбрах, че съседа вече *бе жена ми и много се възбудих. Жената се върна след около час и я награбих от вратата. Тя ми каза, че щом е влязла направо е налетяла на съседа и той я е на*бал два пъти.....Така започна и вече докато не се върне на*бана от някой наин колега само си говорим, но аз не я *ба. Тя си знае и периодично ми се обажда, че ще се забави, да съм се подготвил. Като се върне през нощта аз я чакам, тя ми разказва а аз я *ба. Просто докато не се на*бе с друг аз не я *ба, само я галя по п*тката и и казвам, как хубаво ще я на*ба, но след някой друг....

22.   Жените които правят такъв компромис със себе си са рядкост. Тя върви срещу нормалната си женска същност. Ако продължаваш да настояваш, ще я загубиш или ще я вкараш в психиатрия.

23.   Понеже си имам един такъв смотаняк, който се възбужда и точи лиги вкъщи ( за малко да реша, че и той пише)... бих иска да ти кажа позицията си на жена.

Айде първо си оправете бакийте в леглото, понеже съм сигурна, че не си кой знае какво там. По- добре първо се натаковайте двамата като хората и благодари на жена ти, че е направила компромис само и само да ти угоди. като не ще - не ще, има толкова много неща, които бас държа, че не сте изпробвали двамата. Наливай масло в огъна и накрая верно жена ти ще кацне на чужд. Ма без теб

24.   Може да се навие, ако поканиш във вас някой непознат за нея-уж на по ракия... И може да се отпусне

29.   Не си турчин, казваш? Жалко, че думата "турчин", която преди се е използвала като нещо мръсно, сега е придобила значение на морален човек! И жалко, че думата "българин", която преди е била синоним на чистота, сега заради хора като теб почва да означава деградирал боклук. Едно ще ти кажа - ти не заслужаваш да имаш жена. По-добре я остави на мира да си намери някой истински мъж

30.   Много ви се чудя на такива мъже, които правите тройки с жените си и друг мъж? ! Вие не сте добре! Значи оня е тарикат, ще чука жена ви, а вие не можете да чукате неговата жена или приятелка? ! Аз също изпитвам удоволствие да гледам как жена ми се чука с някой мъж, но разбира се и аз в същото време да чукам неговата жена! Пък ако искаме тройка, щом веднъж сме се разменили с тях, може двамата мъже да изчукаме моята, после и неговата, после пък двете жени с един от нас и т. н.! Не ми е ясно защо ще пускате аванта на сами мъже, обратни резби ли сте какви сте? !

31.   Аз съм мъж, който също има подобни желания и фантазии. Исках просто да прочета без да пиша, но след като прочетох коментара преди мен (номер 30) се сетих, че е напълно нормално останалите хора да се питат как е възможно, дори да се чудят дали не сме педали. Говоря в множествено число защото явно има и други като мен. Аз знам защо това се получи при мен. Още от тинейджър винаги ми се е получавало с жените. Вече съм на 36 и до ден днешен е така. Не е хубаво човек да се хвали, но изглеждам добре и никога не съм имал нужда да свалям защото винаги са сваляли мен. Освен всичко това, професията ми е такава, че ми поднася безброй жени на тепсия. В леглото също се справям добре. Няма жена, с която съм спал и да не ми го е казвала. После ме преследват и се влюбват в мен. Всичките им приятелки дори започват да ме свалят в последствие, заради това което са им разказали. Дори веднъж се сбиха за мен. Ами какво да ви кажа - омръзна ми. Искам и на мен да ми изневерят веднъж, искам да не съм аз голямата работа, а дори да бъда подчинен и осмиван от съпругата си. Искам веднъж поне да бъда от другата страна, да има малко тръпка. Искам да имам властна жена, самостоятелна, силна, а не такава, която да ме гледа влюбено като омагьосана. Този поглед ми е до болка познат и го мразя. Не искам да съм "божество" в нечии очи. Омръзна ми! Аз така си обяснявам нещата в моя случай. Какво ли не ходи по хората :) Никога не съм го казвал на жена си или на някоя друга и всичко ще си остане само фантазия, но си го представям всеки път, когато правя секс.

32.   До номер 31 Знаеш ли кое е най - смешното. Аз също не възнамерявах да пиша, но когато ти прочетох мнението то просто ми дойде от вътре. Аз също се възбуждам когато друг е с жена ми, тя ме разбира имаме много щастлив брак дай боже и за напред. Но при мен е абсолютно същото винаги съм се радвал изключително много на женско внимание, което е странно защото се обзалагам, че мнозинството от хората ни мислят за смотаняци тъй като чукат жените ни. Но истината е че съм бил с толкова много жени преди да се оженя , че е безсмислено да им публикувам бройката тъй като най много да бъде погрешно интерпретирано като хвалба. Интелигентен човек съм имам добра визия и кинти никога не са ми липсвали. Всичко си имам от което имам нужда и се гордея със себе си такъв какъвто съм, а най вече с жена ми която доста често наблюдавам :)))

34.   Направи и постановка бе пич.

36.   Идеята е супер. Явно е, че има обаче много задръстени хора. Аз моята жена с радост ще я пусна на двама мъже ако поиска. Един мъж не може да задоволи жена така както двама едновременно.

37.   Това е било преди една година, или са го направили или не.

38.   Просто трябва да се освободи от задръжките и да има желание да го прави а не да е по задължение или нещо дето прави без нейната воля и съгласие. На ония дето се правят на морални и пишат че си педал и извратен не им обръщай внимание щото със сигорност жените им са им насадили големи рога или след враме ще им ги направят текива че елените на дядо мраз ще им завидят. Повечето тука нямат и представа за какво става на въпрос. И си мислят че са единствените тъпкачи на скритите си лимонки в леглото дето си мечтаят за секс със някой съсед или колега а защо не и с техен най добър приател дето е по луд и надарен от тях. Но да не обръщаме внимание на морално изостаналите егойсти. В Швеция например съм бил седем години и мога да ти кажа че дори е нормално това да си разменят партниорите а тройките са им като нормален сексуален живот. Повечето развити и отворени европейски държави това нито е извратено нито е неморално да го практикуват. Анашият ганийо нека лежи на тая морална платформа дето е само негова сопствена крепост дето никой не може да превземе освен любовника на жена му дето през ден през два я кара да се чуства много по щастлива и задоволена. Аз и половинката ми сегашната го правим по следният начин както и други двойки тека и с други мъже и жени. Избирамеси обекта и се опознаваме докато се уверим че е навид на подобно нещо. Не се пулучава със всички и не би трябвало но когато уцелим точните партниори ги каним на вечеря разговор на по открити теми за секс и желания и когато усетим че има зелена светлина му сервираме нашето желание. Със дамите е същото и не всяка би легнала с двойка. При двойките е по лестно защото взаймно се навиваме след една две срещи пък и предварително се знае как и какво ще правим. Иначе бих те посъветвал да я предразположиш със по симпатични и задължително по скромни мъже дето да не са груби с нея и във началото дори да свикне с тяхното присъствие е задължително че изведнъж непознат и то да я почне веднага не би я предрасположил към по големи сексуални игри. Карай я да се облича по секси да и правят комплименти се едно я свалят но самоче пред теб. После я навивай да го направи ако трябва и само с него за да свиква с това че не я ревнуваш постепено я вкарай в този колковоз и я дръж под око да не хлътне по някой по надарен или готин пич от теб. Да но премине границата на моралното и нормалното секс поведение за повечето българки... Пожелание за успех..... М,34г

40.   Боже мой! Минават ли тия съвети на мъже към други мъже пред жена със силен характер и финансово независима? Съмнявам се. Подобни мъже са сводници на жените си... Ако жената се съгласява на подобно нещо, защото мъжа настоява е безхарактерна глупачка. После мъжът ще се похвали на други мъже, които също ще решат да искат такива бонуси от жените си и ще им мрънкат на главите... Да живее порно индустрията и консуматорското поведение... Не остана нищо свято вече... Маят съвет е - aко жена ти нe ти предложи такива неща първа, трай си, щото има и нормални мъже и тя ще намери такъв -освен ако не е комплексарка, коята изпълнява всички желания на мъжа си сакън да не я зареже и така си живее нащастна, опъната от чужди непознати хора, а мъжа доволен че я е пречупил... Ха да си и честити всички болести, които ще лепне, щото презервdтива пази само от 2-3...