Споделена история от Секс и интимност

Затлъстяване - Слаба ерекция
Имам проблем от дълго време, тъй като наддадох много килограми и съм със свръх тегло, ерекцията ми е незадоволителна. Вземам преди полов акт от две години Камагра желе за преодоляване на проблема и се справях отлично допреди 3 месеца. Оттогава насам първите 10 мин от акта съм ОК, но след това ми омеква и няма необходимата твърдина на пениса.
Закупих си за стимулиране на потентността два вида билки - Епимедиум и Мака. Отделно и пенис рингове закупих за задържане на ерекцията. Но ефектът за три месеца е незначителен от билките.
За протокола тежа 175кг при височина 192см, талия 142см, 38 години.
Хора с подобна симптоматика, , или минали по този път, моля Ви за помощ!

Коментари

1.   Съветът ми е , вместо мазила за ерекция , да си обърнеш внимание на метаболизма .Посещаваш ендокринолог и минаваш на диета . Мъжете отслабвате много лесно ,така че усилията ти ще бъдат възнаградени бързо .
П.П ,при 180 кила къде по-напред да отиде кръвта -в шкембето ти или в пениса.

2.   Започни със свалянето на килограмите. Допитай се до диетолог за хранителен режим, но му обясни, че имаш проблем, за да подбере правилните храни, да ти пусне изследвания. Килограмите са ти много, смъкни поне до 120 кг, но диетолога ще ти каже какво ти е идеалното тегло, може и до 100 кг да трябва да свалиш. После ще си машинка! Не се замисляй дори, а свали килограмите. Възрастта не е оправдание, мотивация може да намериш в клипчета на мъже в youtube с невероятен успех в свалянето на килограми. Не спирай да си напомняш, че на 38 г. вече влизаш във втората половина на живота си, научил си много от живота и трябва да го изживееш пълноценно.

3.   Лекувай причината, не следствието. Режим на храна и спорт и нещата Ще се оправят.

4.   Защо просто не отслабнеш? Започни диета и спорт, иначе скоро ще имаш нпроблем не само с ерекцията, но и с гърба, ставите, сърцето и много други важни органи.

5.   С тая физика, добре е, че все още си виждаш приятелчето... Отслабни, наложи си волята. 175 е страшно много. Скоро ще се чудиш откъде да почнеш - колене, гръб, сърце, кръвно... ти за единия секс си се загрижил. Това ти е най-малкият проблем.

6.   И как се остави да станеш 175кг? Сигурно чукаш някоя над 100кг - каква файда. Отслабвай, иначе няма смисъл ерекцията ти.

9.   Вместо да мислиш за пениса мисли за диетата, а като отслабнеш и Пенчо ще взема да се показва по добре.

10.   От Автора

Свалих 25 кг за три месеца с хранителен режим, плуване и дълги разходки. Ерекцията значително ми се подобри, сутрешната и тя вече започна да се събужда по-често.
Почнах сутрин да пия фреш от червено цвекло, добавих и чай Катуаба към менюто.
Има още какво да се желае, все пак 60 кг редукция съм си поставил за цел.