Споделена история от Секс и интимност

За сексуалните предразсъдъци
Когато бях ученик в обществото се ширеше убеждението че, от секса изпитват удоволствие само мъжете..
Като студент, се смяташе, че само на който не му става ближе жените.
В последно време все още цари убеждението, че само мъжете изпитват наслада от аналния секс и се практикува само от леки жени. За тройките и особенно за Бисексуалните се смята, че са ненормални...
Една по една моралните норми падат, блазе им на младите, които могат да опитат от всички удоволствия на живота!
Има ли хора в сайта над 40години които смятат анала, тройките и Би-секса за нещо естествено?

Коментари

1.   Забрави хомосексуалността, както и (не знам как се казва точно) - секса с животни.
Много хора над 40 практикуват всичко, включително и единствената забранена от закона сексуална практика - педофилията, но никога няма да си признаят. Има и изнасилвачи над 40, всякакви болни мозъци, говоря за действително болни мозъци, не за нормалния народ, решил да си разнообрази малко секса - тези ще са точно първите, които ще тръгнат на маса да се възмущават от хомосексуалните например или от късата пола на келнерката.
Не е вярно, че каквото му е на устата, това му е в главата.
Между другото, за пръв път чувам доста от предрасъдаците, които ти опизваш. Може би, защото не съм над 40!

2.   Аз съм жена над 45 и смятам, че всичко си е до човека, а не до възрастта. Аз лично обичам секса и разнообразието /което доставя удоволствие и на двамата партньори/ в секса.

3.   Каквото и да е то - знай едно! Сексът е нещо много интимно... То е посвещение!

4.   Много пъти съм си задавала този въпрос, сигурно и други хора. Според мен няма неестествени неща, като изключим педофилията разбира се, тъй като едно дете няма опита и разсъдъка да мисли разумно. Важното е какъв човек си, да правиш и мислиш добро, и да не нараняваш другите. Останалото са потребности. А и половете са нещо относително...

5.   Не че имам предразсъдъци, но просто не се виждам в тройка... Бисексуалност също не вярвам да има - или си хомо, или си хетеро. За всичко останало - на който както му харесва :)