Споделена история от Секс и интимност

Тя постоянно отлага секса
Здравейте, с приятелката ми сме на 17 и сме заедно от 2 години. Никога не съм я притискал относно кога да правим секс (и двамата сме девствени). Всеки път като я поканя у нас да гледаме филм и сещате се... и тръгна да прекрачвам границата от целувки и опипване всеки път получавам един и същи отговор - още 1 месец. Разбирам, че не е готова, но все пак през тези две години сме си виждали всяка част от тялото, макар и до реално проникване да не се е случвало. Напоследък излиза с оправданието, че аз никога не съм го правил и не знам как се слага презерватив, което е обидно и смятам, че може да нарани достойнството на всяко момче или мъж. Та... вече започвам да усещам чувството, че изпускам една много хубава страна на това да бъдеш на тази възраст. Не искам да прозвучи, че я използвам само за секс, тъй като вече две години чакам. А аз наистина я обичам. Въпросът ми какво да правя - трябва ли да я оставя или да чакам поредния следващ месец?

Коментари

5.   Ясно и открито говорете и ясно да каже какво я притеснява, защото това са само оправдание. След 1 г. пак няма да можеш да сложиш пак презерватив. Има бариери факт, но ако ти си готов не означава, че трябва да се въздържаш. На 17 такава сериозна връзка защо ти е? Наистина ли толкова я обичаш или просто навика да сте заедно.

7.   Може всъщност вече да не е девствена и да отлага, за да не разбереш.

8.   Виж, вярно, че при момичетата това е по-сложен момент със загубата на девствеността, но ти достатъчно си чакал. Доказал си, че си почтен, достоен младеж, но тялото и младостта си искат своето. Предлагаш последен месец на размисли, ако не желае спри този цирк. Секса е прекрасно нещо и на вас ви е време, ако момичето е решило така да си кара, кажи чао и си търси подходяща партньорка.

9.   Спри да си искаш, намери си др номиче, което ще те желае наистина и ще ти се отдаде. После тя сама ще ти се предлага, но тогава ти ще и кажеш, още не си готова, хайде др месец. Надявам се не те оставя в бойна готовност поне :)

10.   Тази история, не може да е вярна, но ако е вярна тежко ти.. Не е нормално момиче на 17 години, да не иска секс с приятеля си. Сигурен ли си, че не е лесбийка, или от някоя много строга религия?
И след като не правите секс, какво те задържа при нея? Орални ласки поне има ли между вас? Ако и това го няма, защо си с нея?
Сигурен ли си, че ти е ГАДЖЕ или ти е приятелка? За да не го прави с теб трябва да има причина. Това че е девствена не е оправдание да не те желае какви девствени хора съм виждала само чакат да ги огрее.. Според мен тя не те обича изобщо. Може да те използва за нещо, провери и телефона може да останеш изненадан. Може да е била изнасилена в миналото, какво знаеш за нея? И не мога да повярвам че МЪЖ ще чака толкова време една жена, Не знаех че, има още такива...
Това момиче има някакъв проблем, ако не иска да го реши по-добре да стои сама..

Хелга

11.   Звучиш ми като голям наивник. Казваш, че за 2 години сте си виждали всяка част от тялото. Разбирам, че тя ти е виждала пениса, а ти разгледали й вагината. Ти отвори ли й срамните устни и да видиш дали действително тя е девствена. Гледали сте си всяка част от тялото, само с гледане ли си останахте. Тя правила ли ти е свирка, а ти на нея правил ли си й орална на клитора. Може би те заблуждава и да преследва някаква си нейна цел. Нормално момиче никога няма да отлага за 2 години съгласие за секс, а и нормално момче никога няма да чака 2 години за секс. Съвета ми е да изчакаш още 2 години през което време някой друг ще я отвори и тогава тя ще ти се отдаде.

12.   Оставяй, няма какво да си губиш времето... тя тая връзка е обречена така или иначе... защо трябва да си с някой, ако не си задоволен?

Щом тя иска да чака - нека си чака. Вие сте различни индивидуалности и имате различни потребности. Ти имаш хормони, бушуват, сега ти се прави секс - сега и трябва да правиш секс. А не да седиш до 1528 години. С повече секс се трупа повече самочувстие, изграждат се сексуални навици, абе важно си е.

Плюс това... на 17 не съм сигурен, че изобщо знаете какво е любов и ти, и тя... ;)

Братан.

14.   Според мен трябва да я навиеш за турски чикии, така и ти ще си компенсиран и тя няма причина да отказва.
Дано да има поне цици оформени иначе няма да станат нещата.
Нищо не си загубил и да проникнеш и да не чурката ти няма да порасне нито ще си по мъж от сега.
Да ви имам проблемите

15.   До номер 10 Хелга:Ти много често коментираш тук и с повечето ти отговори не съм съгласна. Първо:"Не е нормално момиче на 17 да не иска секс с приятеля си" жалко, че за обществото ни вече едва ли не е срамно едно момиче да е девствени. А напротив парцалите, които правят секс на 15 в днешно време са готини и уж те са истински жени. Как може ти като човек от женски пол да се възмущава ш на това как може двама души да се обичат без да са правили секс. Та ти не си ли се притеснявала от първия ти път или изобщо не ти е пукало стига да не се притесняваш, че не си била не порочна. До автора:Според мен тя се притеснява, защото и ти си девствен и не знаеш кое как се прави просто, защото нямаш опит. Все пак разкъсването на химна не е шега работа и ако не се направи по деликатен начин, може да я боли с дни. Проучи нещата, покажи и че си наясно, с това което трябва да се случи и може да се изненада от резултата.

16.   По чакай на 18 да станете поне, може да я е страх от бременност, от болка. Но то не се пита, започвате да се целуват и продължавате нататък, аз ако ме питат така също бих отказала, ако бях на 17.

17.   Ами - каквато и да и е причината - ти не си длъжен да стоиш на сухо.
Кажи и, че ще си намериш друга само за секс, а нея ще си я обичаш платонически. :)

18.   Авторе, само ще ти кажа, че ако страшно много те желае, ще прави секс и без да настояваш. Няма нищо специално в първия път, защото почти никой "първи" не е последен. Дори и да пусне до половин година, не вярвам да продължите дълго. Ще си намери друг и ще му пуска честичко, винаги или почти винаги е така. Бягай от изпитателен срок. Тя сега е във филм, че ти си с нея за секс и за престиж, филмира се или я филмират приятелки. Играл съм в тоя филм преди 10 години, не е готино.

20.   ш'от не и се.... е с теб вече.

Или друг или и й се иска да има друг.

Момичетата не са толкова сложни за разгадаване, ако следиш правилно всяка нейна стъпка ще разбереш. Даже бих казал, че са елементарни.

Просто се е появил някой друг в живота и. Дали някой познат/приятел/бивш от миналото... или се пробва с някой друг нов.
А, причината? Каквато си избере. От това, че вчера валя, до това, че автобуса закъснява с 5мин, та до, защото той ме "разбира" и ще прави всичко за мен, докато не ме изчука и после следващият.

21.   Намери си друга за чукане, а тая ще остане за "обичане". Като разбере ще пореве и дано й дойде акъла.

22.   Ето заради това държавата ни е на този ред. Прокламира се изневярата, наред с нея и още куп други неправилни неща. До автора: в никакъв случай не си търси друга за секс. Кажи и, че връзката ви не може да продължи или пък изчакай. Ако я обичаш наистина препоръчвам втория вариант. Все пак си прав - секс без любов може, но любов без секс...

23.   До номер 15, Не ме познавате, и девствеността не е срамна но с времето става тежест и дори може би създава проблем с общуването. Не харесвам момичета които си дават девствеността на първото си гадже! И не е нормално момиче на 14-15 да прави секс. Но тука се говори за хора които са заедно две години...и не са били интимни според вас това нормално ли е? Всяка жена минава през това но, това когато се случи е хубаво да бъде с внимателен човек с някой който я обича.

Хелга

24.   Момченце, това трябва да е по желание на двама ви, а не ти нонстоп да я притискаш и да и даваш зор разбра ли? Тя не е робот когато я програмираш да го правите. С това притискане и натякване ти само я караш още повече да не го иска. Почни да мислиш повече с горната, отколкото с долната си глава! Ами ако вземеш та без искаш и направиш дете и после откажеш да си поемеш отговорността тя цял живот ще живее с последствията от това.

25.   До номер 7-Няма смисъл да лъже, че е девствена..

26.   До номер 7-И какво като разбере,че не е девствена?

29.   Номер 25, ако не е девствена, значи му е изневерила. Това е смисъла да лъже. Те са заедно от 15 годишни.

Аз мисля, че тя просто не го харесва достатъчно. Такива неща се случват често на тези години.

30.   Какви са тея коментари? Единственият коментар с който съм съгласна е на 24.
Може да не е готова все още. Нормално е. Нещата ще станат ако и двамата имате желание. Само се надявай да не е асексуална.

31.   Чакай си, чакай си. Има голям шанс и сефтето да е с друг. Не се съмнявай!

32.   Кажи и че вече си я чакал достатъчно и повече не се занимавай с нея. Остави я да си чака сама подходящия момент и подходящия принц.