Споделена история от Секс и интимност

Защо се дърпа?
Имам приятел от 1 година с който живеем заедно, но в последно време не ни върви връзката. Когато искам секс той постоянно е изморен и не иска да прави нищо и това много ми тежи, на моменти ми се иска да се разделим не че всичко е секс, но без него според мен не може.

Говорих хиляди пъти с него за това и всеки път ми казва добре ще правим, но след като си легнем той се дърпа. Според вас каква е причината, дали си има друга? Струва ли си да живея с такъв или не?

А и между другото е много хладен на моменти с мен, а аз не искам много стига ми е да ме целуне и да ми каже мила дума, но уви и това го няма. Какво да направя?

Коментари

1.   Съжалявам, че ще прозвуча жестоко, но определено има друга в живота му, люби се с нея и е влюбен. Била съм в тази ситуация... Много боли, затова предпочитам да ти кажа истината в очите. Вярвам, че си силна и не заслужават да те будалкат. При отказ за секс от един мъж няма каквото и да е друго оправдание освен връзка с друга (нито претоварване с работа, нито нищо).

Поискай да поговорите честно очи в очи, без да се карате, вместо да те залъгва. Това е най-доброто. От там нататък дали ти ще простиш или не и как ще продължиш живота си зависи от теб. Пожелавам ти сила и щастие, миличка!

2.   Не е задължително да има друга.. и моя неиска ама наистина знам че е уморен и аз не искам понякога стига ми само да го гушна понякога това е повече дори и от 5 оргазма... ако не ти е дал др поводи да мислеш че има друга значи всичко е наред.

3.   Сорри ама има друга :)

5.   Защо такива като вас въобще живеете заедно. Отговори ми на този въпрос. Ако и тогава не можеш да си проумееш връзката, ще се помъча да ти дам съвет.
ГС1

6.   (От автора) Вече и аз не знам защо съм с него и дали си струва. Омразна ми да му се моля за секс всеки път. Казва ми секса не е всичко, да вярно е това но каква връзка е като няма секс? Как според вас мога да разбера че държи на мен и дали има друга в живота му?

7.   Такава връзка е без смисъл, прекрати я.

8.   Аз съм номер 5. Много съм чувствителен на теми от рода
"Живеем на семейни начала"
Разкажи повече за вас, как живеете.

Обичам една жена, която замина за чужбина и не ми
се обажда вече 6 месеца. Незнам какво да си мисля.
Почти съм сигорен, че е в твоето положвние. Кажи ми
авторке, ако един женен мъж те обича и сексуално те
кефи били му се обадила след 1 година раздяла.

9.   По добре на време бягай. Щом от сега е уморен, какво ще стане след 10 г. Аз съм в този капан от който вече е късно да се отскубна.

11.   Нещастника не може да го вдигне. Бии му дузпата. ДЛК.

12.   Или просто е обърнал сексуалния си интерес към другия пол...

Ако не е това причината, обичаш ли го, намери начин отново да го привлечеш. Накарай го да ревнува, мъжете са елементарни същества и се хващат на подобни въдици:-)))

13.   Ама не разбрах ... и свирка ли не иска да му правиш ? - Тествай го, за да ти се изясни всичко ..

14.   Дали има или няма друга няма значение не си губи времето с този "левент"! Пълно е с момчета, които се раздават във връзката, а и едва ли си на 50-60 години, че да правиш компрос с това.

15.   Ами не вярвам това да е причината.
Имах период, в който правех секс с 3 жени.
Веднъж точно ми се случи да правя секс и с трите в един ден. Кофти ситуация за третата. Как да обясня защо трудно ми става, защо бавно свърших и защо нямаше почти празнене.

16.   Причините може да са най-различни - може да си има и друга, може просто да си му омръзнала и пр. При всички случаи е най-добре да го разкараш.

17.   Според мен той се е успокоил, че си му вързана в кърпа. И при мен е така. Най-вероятно няма друга. Просто той е такъв. Когато моят си хвана любовница, точно обратното, спуквахме се от секс. Не го ревнувай излишно, за да си разваляте отношенията. Връзката ти не е от много време, така, че или свиквай с това положение на вечно молещата за секс, или се разделете. След 20г брак, аз още се моля.

18.   Наи-добре е да го зарежеш!!!!