Споделена история от Секс и интимност

Мъжете и бившите
Здравейте! Интересно ми е, ако сте имали бурни взаимотношения и наистина голяма любов, такава чак да ви подкосява краката, 2-3 години така да са минали, но в края на краищата не се е получило разделили сте се, След време примено когато вече имате сериозна връзка с друго момиче, мечтаната от вас може би, която ви дава спокойствие, любов и тн. Търсите ли или изобщо сещате ли се за онази бурната, страсната, недоизживяната любов с бившата. Сещате ли се понякога да разцъкате ей така в профила и да видите как е що е.
Някои ще се изтъкнат, че щом е минало си е минало, не им пука, но бъдете искрени. Ще си призная като жена, аз лично се сещам от повечето си връзки единствено за този, който ми е причинил най много неудобство и ми е обърквал мислите.

Коментари

1.   аз лично да сещам се в месеца поне веднъж да им видя профила макар че е минало при мен доста време от как сме разделени и понякога се замислям какъв ли щеше да ми е живота с някоя от тях ако бях продължил..Дали щях да съм постигнал нещо повече от сега в живота си и дали щях да съм по щастлив... Нормално е според мен да се сещаш за миналото за някой по често а за други по рядко. Аз съм на 30г и дори и сега се сещам за момичето в което бях влюбен до уши както се казва когато бях на 18г и невиждам нищо лошо в това все пак него споделям пред сегашната ми приятелка

2.   Сещам се, но го мразя защото ме остави и така, но сега имам много пи-добър мъж. Просто е неприятен спомен.

3.   Хаха, три години прекарани с някого и това е недоизживяно? Напълно изживяно си е.

4.   Да, много често мисля за голямата си любов (жена съм). Никой никога не може да се доближи до него... или поне се съмнявам да изпитам нещо толкова силно към друг мъж повече. Сякаш всяка следваща връзка е компромис, защото не е Той. Това беше преди 7-8 години, вече има жена и дете, никога не бих си позволила нещо повече от това да го поздравя на улицата и толкова. Но си ми остава голяма слабост и редовно се сещам за него, рядко му разглеждам профила във ФБ.

5.   Мъж с втори брак съм. С първата си жена бях 10 години. Разведохме се заради нейна изневяра. Нямам тръпка към нея, останал е просто един красив спомен от младежките години. Не съжалявам за нищо, имаме дете се нея, поддържаме нормални човешки отношения. И тя и аз си имаме семейства. Не и гледма профила, не ме вълнува.

Но..... Има обаче жени, с които съм бил преди да срещна сегашната си съпруга и някои от тях още ме привличат чисто сексуално. Просто са красиви и секси. С никоя жена (освен с първата ми съпруга) не съм се разделял по грозен начин с болка, гняв и т.н. С всички просто не се получаваше по една или друга причина. Макар и рядко се сещам за няколко, на които преглеждам профила, но нищо повече. Не поддържам с тях отношения, знам, че са минало. По скоро си чеша егото, че съм ги чукал, защото са красиви жени. Друго си като мъж да си кажеш: "тази красавица е била моя, обладавал съм я, духала ми е". не поддръжам отношения с никоя от тях и точно заради това, защото не мога да спра да ги виждам като привлекателни жени.