Споделена история от Секс и интимност

Окосмен триъгълник
Здравейте,
Много хора може би ще ме помислят нещо, но да това сега не е на мода и почти всички жени са нула номер, но мен триъгълника ме подлудява. Прави мястото много възбуждащо и еротично. Има ли все още жени, които са си естествени отдоло. Не говоря за подмишници, крака и т-н- а само на интимното място.

Коментари

51-77 от 77

67.   Ммм жена ми е гладка и мека като бебешко дупе там и котето и излежда винаги все едно е на 17 като се запознахме. Лесна хигиена и приятно местенце за целуване. Имах окосмена приятелка и не ми допадаше

68.   Харесвам окосмените отдоло. Голото ми е като на момиченце. Тази американизация за съжаление ни завладя и нас. Друго си е естественото. Излъчва сексапил и то много. Дали все още има такива или всичко вече е голо коте?

69.   Жена на 41 съм. От доста години се епилирам навсякъде, на мъжа ми му харесва докато ме лиже да нямам косми. Но не го правя за него, а за себе си. Харесвам се гладка! Както и аз предпочитам да е обезкосмен докато му правя френска, всичко е въпрос на личен избор и желание на партньорите! Бъдете такива, каквито се харесвате!

70.   в 20те момче без приятелка. Искам я окосмена дори изцяло! Нека не я харесват другите аз така я искам или триъгълник. И френска ще правя така. Знам какво е да има косми наоколо не ми пречи да лижа такава. Има ли свободна която иска? :)

72.   Ходя на нуди... Няма "натурални". Тук-таме нещичко "като прическа"... Бих казал - абсолютно безлично. Ако постави показалеца и средния си отгоре, няма да има никаква разлика. Не разбирам тази масова психоза по "зануляване". Инцидентно, за атракция - окей. Но повсеместно... просто е обезличаване. Звучи ми като поДкана за кунилингус. Ама то, който си е фен, вълната не му пречи!? А за стандартното... има една приказка: "на крив хуй вълната му пречи". Та всички се подготвят за крив хуй ли... та да му попречи...

74.   Ние сме семейство, което гони 50-те. При нас да сме натурални е нормално. Никога не сме го коментирали. На плажа се забелязва и от нашите приятели, но това какво мислят не ни интересува. Всеки може да си живее както си иска,,,,

76.   Аз си имам косми на триъгълника, и много си ги харесвам. Мисля, че е по секси да си окосмена. Поддържам ги.
Успех н. 70.
Ж. 44

77.   Окосмена путка... най големия афродизиак....
Вълшебна е...
М36

78.   Аз я оставям окосмена, но оформям.
Сгъвките към бедрата и отдолу ги махам с бръснач, а нагоре оставям.
Като застана гола пред мъжа ми така, той ме намира за адски секси, а и на мен ми е по-женствено някак.
А отдолу точно, до срамните устни е гладко... може би го правя от по-скоро хигиенична гледна точка.

79.   Естествено окосмен триъгълник - това е най-красивото и възбуждащо в женското тяло
М 33

80.   Харесвам натурални окосмени путки.
Цям живпт съм ги харесвал...
И да ги чукам и да ги лижа...
И накрая да се празня на космите им...
М50

81.   Аз съм естествена отдоло. Мъжът ми така ме желае, а и на мен така ми е по-доре и по-лесно. Един ангажимент по-малко. Като ме види гола и направо "полудява" по мен.
Ж 39

83.   И аз съм натурална от години. Чувствам се комфортно така целогодишно. Омъжена съм, а и не само мъжът ми се влудява от това.
Преди се обезкосмявах редовно, но сега не.
Поздрави!
На който
както му харесва.
Ж 49

84.   Браво н83.
И не само мъжа ти, ти се радва... и аз искам да ти се радвам...
М46

85.   Аз също съм с окосмен триъгълник от доста години. Единствено при ражданията, мъжът ми ме обръсна. Така дори ми е по лесно, а и той няма претенций каква да съм.
В Германия когато бях в един СПА център, в сауната се влиза гола. Не е като тук по бански. Имаше и нула номер, имаше и на леки прически, имаше и естествени.
Ж 47

86.   Окосмените путки, са най- възбуждащи и най -желани.
М44

87.   Последните години и аз се оставих естествена долу.
Нямам постоянен партньор, но тези с които съм била са нямали нишо против.
Даже сегашния ми любовник, много ми се радва когато ме лиже...
Ж48

88.   Един въпрос - почти по темата:
По-възрастните жени например след 60 години - имат ли още окосмяване отдоло или "оплешавяват" на това място?
Някой може ли да ми отговори на този въпрос.

89.   след десетина години може да ти кажа ;)
ж 49

90.   До №88
Със сигурност уедреват косъмчетата, но не мисля, че напълно окапват.
Някой ако знае със сигурност, нека да сподели.
Ж 38

91.   Никога не съм си бръснала триъгълника. Но които го види все ми иска кичорче. А това за сега са пет мъже. Естествено руса и доста къдрава ми е. Семеина Ж 47г

92.   Аз също не си епилирам триъгълника. Доста рунтавелка съм в тази област. Ж 21

93.   Харесвам натурално окосмените путки. Много по красиво е от гол охлюв.
М 39

94.   Мъжа ми ме бръсне мен на това място, но отгоре ми прави различни прически. Много му харесва това да го прави на мен. Дори се майтапи, че трябвя дя отвори козметичен салон за женски триъгълник.
Ж 39

95.   Здр. ако знаеш колко трудно навих жена ми да не се бръсне там нула номер, познавам я още когато беше на 21г. Може би първите 3-4год се бръснеше през 2-3дни изцяло чак когато забременя започна по рядко но пак изцяло, когато взе да и става по трудно да го прави решихме да я обръсна аз, оставих и един триъгълник който много ме кефеше но след 2 седмици си го махна, после когато роди отново започна да маха всичко. Лятото се закучих и и казах че искам да си остави триъгълник и така до ден днешен е с прическа която аз оформям разбира се

97.   Напоследък от около година време, все попадам на естествено натурални отдоло. Явно модата започва да се възвръща или съм късметлия да съм с ествено красиви жени. Всичките, които минах бяха натурални. Нямаше нито една да е епилирана на това място.
М 49

99.   Естествено окосмена съм, била съм и гладка, но разбрах, че на мъжете повече им харесва окосмена отдолу, особено при лизането.

51-77 от 77