Споделена история от Секс и интимност

Окосмен триъгълник
Здравейте,
Много хора може би ще ме помислят нещо, но да това сега не е на мода и почти всички жени са нула номер, но мен триъгълника ме подлудява. Прави мястото много възбуждащо и еротично. Има ли все още жени, които са си естествени отдоло. Не говоря за подмишници, крака и т-н- а само на интимното място.

Коментари

1-50 от 77

1.   аз лично ще повърна ако не е гладко .. ти си му прави сметката!

2.   И аз си падам по окосмяването там долу. До сега съм навивал 2 гаджета да си оставят косми там долу. Естествено оформен триъгълник.
Щом си с някоя, не виждам нищо лошо да ѝ споделиш за този си "фетиш". Ако момичето няма нищо напротив и иска да ти угоди, не виждам нищо лошо.
Естествено, нищо не става на сила.

3.   И мен ми изглежда секси като видя окосмен триъгълник,но да е оформен с машинка не баш оставен на произвола.

4.   И мен много ме възбужда жена с интимно окосмяване,леко оформено.В следващата ми връзка ще настоявам за това.:)

5.   Разбира се. Момичета, които не водят сексуален живот или просто нямат гадже, няма защо и да се бръснат. Обикновено преди ги махнах с епилатор, но сега за мен просто е без значение.

6.   Тази мода тръгна от порното, на мен ми харесва жената да е подстригана и оформена отдолу, но не напълно гола.

7.   ДА,триъгълника трябва да е окосмен,но около срамните устни трябва да е НУЛА НОМЕР,защото при френска пречат и е доста гадничко с космите !!!
Окосменият триъгълник е радост за всеки мъж,който не е от извратените !

8.   Ами има, да, не по мое желание, а заради здравословен проблем.

9.   Моята съпруга, казва щом на теб така ти харесва, така ще съм! И е страхотна отдоло!

10.   Моят съпруг, който е истински мъж и невероятен любовник, пък ненавижда гладко обръснати жени. Твърди, че дообре оформеният (не оставен на произвола) триъгълник е най-сексуалната гледка от женското тяло. За епилираните мацки казва, че все едно е с малко момиченце и това го отблъсква. Говори от позицията на човек с доста опит, защото ние практикуваме суинг. Често аз се оказвам единствената неепилирана напълно дама в компанията и за моя изненада открих, че много мъже - много повече, отколкото предполагах - харесват точно това.

11.   Аз пък от 6 месеца не съм правила секс и не се бръсна отдоло. Като дойде време за секс тогава. Правя го заради мъжете само. Ако някой ми каже, че не иска да се бръсна отдоло, а така да си го правим ще го послушам.

12.   Хубаво е жената да бъде естествено окосмена отзад отпред и от всякъде, дори по гърба и гърдите, да има бабалюги да висят и да дрънчат и така сичко комплект! Адски възбуждащо е според мен

13.   И аз обичам естествени жени. Обичам ги окосмени не само отдолу ами и на подмишниците и на краката. Обръснатите отдолу жени са ми отвратителни. Приличат на смачкана мекица.
Не е нормално една жена да се обезкосмява отдолу. Извратено е. Надявам се, че има все още има такива момичета, защото аз много искам такова. Мечтая за момиче, което не се бръсне отдолу и много ще ми хареса ако не си бръсне помощниците. А най много ще ми хареса ако не си бръсне и краката.

14.   Бръснатата путка е като щавена трътка на кокошка. Купете си пиле от магазина и ще видите как изглежда, отвратително! Затова има поговорка, на калпав хуй вълната му пречи. Ето защо джендърите търсят бръснато путе, иначе не могат да се оправят. Гледали ли сте филма- Мистър Питкин, как там зъболекарът търси устата на един брадат, даде му да пие вода и той като отпи, доктора си заби пръста в устата му. Бръснатата путка е като плешива глава. Щом Господ е сложил тази вълна, значи има предназначение!

15.   За мен е много нечистоплътно да имаш косми където и да е, гладка съм навсякъде. Искам същото и от моят партньор. Едно време жените бяхме с окосмен триъгълник но, бяха едни такива времена.. и нямахме избор, но сега е различно.

..

16.   Аз пък мисля, че напълно обръснати е добре. Когато е окосмено пречи

19.   Аз също не съм избръсната, така повече се харесвам, но мъжът ми който не се сеща често за мен иска да се епилирам.
Имах един ухажор, който се побъркваше като я види
.

20.   Путката трябва да е космата, но оформена естетично, за да привлича мъжа!

23.   Женен мъж на 36 години съм и честно казано предпочитам жената да си има окосмяване. Тая мода на голия охлюв отдолу се появи от порното през 90-те, когато за да се вижда по-добре сексуалният акт отблизо, най-напред в Америка порно актрисите започнаха да стрижат нула номер. Космите на вагината са си естествен женски атрибут и няма нищо отблъскващо в тях. Отблъскващо е да видиш жена с космати крака или космати мишници, но вагината с косми си е супер. Ако някои толкова ги дразни, да си ги оформят, както са писали по-горе, но гол охлюв е прекалено. Космите на вагината динствено ми пречат понякога, когато задоволявам жената орално, но ако съм много възбуден, въобще не ми пука. По принцип като мъж страшно ме възбужда да си играя с женска катеричка с уста. Когато жената е привлекателна и чистоплътна и съм разпален на макс, нищо не може да ме спре да и изям сладката вагина. По-сладко нещо от вагината на млада, красива, чистоплътна и възбудена жена няма.

24.   Въобще не се влияя от мнението и вкуса на никого. На мен ми е приятно да бъда епилирана навсякъде, особено в лятната жега и с бански. Тялото си е мое и ще си го поддържам както на мен ми харесва.

25.   Аз съм жена. Харесвам моите косми и тези на партньора ми. Космите по половите органи на мъжа и жената са знак за зрялост. Иначе е все едно да правиш секс с детенце. Честно казано, ако беше по-добре прието и краката не бих си обезкосмявала. А обезкосмен мъж - това за мен вече е много гнусно.

26.   Женен мъж на 41...обожавам женското окосмяване в интимната област. Също така и под мишниците, каквато е била модата през 70-те и 80-те - намирам го за някак животински привлекателно, самата миризна на жената е нещо невероятно. Когато се запознах със съпругата си и тя старателно се бръснеше отдолу, но под мое давление спря да го прави. Само за под мишниците не мога да я убедя, но това не е и толкова фатално.
Според мен с равитието на света, техниката и с високите стандарти за хигиена, все по-малко жени ще са склонни да бъдат естествени отдолу. Под развитие на техниката визирам безкрайното количество налични, достъпни и удобни епилатори, тримери, самобръсначки и т.н. Освен това масово мъжете се научиха да не харесват окосмени жени (под давление на масовото порно), което за мен е много много жалко.

27.   Браво н.23 ! Много въздействащо. И аз .съм си естествена ,но оформена . Около лятната отпуска обаче ще има операция. Като знам какви са болки, ужас

28.   Аз се бръсна навсякъде...абсолютно гола съм. Никой не може да промени мнението ми.

29.   Към 28 :Ах,как ми се иска да можехме тук да си разменяме контакти...

31.   Фетишът към обезкосмяването идва не само от порното, ами от широко разпространената педофилия в почти цял свят.

Обезкосмяването, освен че боли, води до неприятно търкане с дрехите, особено през зимата.

Предполагам, че ако една жена има лоша хигиена ще предпочете да е обезкосмена, за да не и се налага да се мие често. За тези, които се поддържат - с косми или без косми според мен е вся тая.

32.   Незнам дали има още много жени които са с някаква прическа там долу но,определено е по възбуждащо когато има някаква фризура,не казвам да не е барано въобще,да е оформено все пак.Предишната ми приятелка имаше оформен триъгълник,понякога оставяше и само ивичка над срамните устни,но винаги имаше нещо.Спомням си когато за пръв път я видях по бельо,може би триъгълника и беше на около месец,прашките едвам скриваха буйната и фризура,но изглеждаше много възбуждащо,някакси подуто там

33.   Живеем в извратено общество, където нормалното се обявява за извратено, а извратеното се налага като норма. Обезкосмяването при жените, а вече и при мъжете е вид извращение. Лишаването на жената от нейните вторични полови белези, чиято функция е да създава сексуална възбуда у мъжа отключва подсъзнателни педофилски комплекси. Хигиената няма нищо общо. Нима поколението на нашите майки, които изобщо не се обезкосмяваха е било нехигиенично? Спомням си като малък, когато започнаха да ме впечатляват жените, първото нещо което ми привличаше погледа, бяха окосмените им подмишници, които щедро ги демонстрираха през лятото.

35.   Жената трябва да е естествено рошава долу и в слабинните гънки, и горе в подмишниците, природата си знае работата, не и се бъркайте!

36.   №26 съпругата ми отдолу изобщо не се бръсне. За подмишниците се караме. Аз ги искам космати, тя ги бръсне, но поне през зимата ми ги оставя за някой месец да им се радвам. Страхотно е когато са космати да ги целувам. А това че е космата изобщо не ми пречи да и лижа путката. Това много я възбужда. Докарвал съм я до оргазъм само с език.

38.   Да, има все още такива жени. Съпругата ми е с естествен триъгълник. Обезкосмява се под мишниците и краката, но до бедрата. Правим редовно секс нямаме табута. Тя се чувства комфортно което е най-важното. Успех и щастие на всички...

40.   Мисля си че всяка жена която се уважава не би се оставила без да се докосне там
Аз самата нямам нищо против естествеността но все пак трябва и да се подържаме.
Била съм по всякакъв начин,до като бях на 18 год не се бях докосвала долу,после имаше един период в който се бръснех през 2-3дни изцяло ,сега просто подържам прическа.Най ми харесва просто един триъгълник,но понякога(заради мъжът ми)си оформям например V или пък някаква ивичка.
Така че всичко това си е до човека и предпочитанията му.
Ж На 31 години съм

41.   Мъж на 36 години съм. Жената трябва да е обезкосмена навсякъде (крака, ръце, мишници), но вагината с косми е много по-възбуждаща, красива и женствена. Модата с голия охлюв превръща жената в момиченце.

42.   В една стара книга свързана с криминалната психология, прочетох нещо от сорта на "Мъжете, които предпочитат гладко обръснати вагини, явно си представят полови белези на дете и са тайни педофили".
Тогава окосмяването там долу е било свързвано с женственост и зрялост. И аз като цяло свързвам окосменият триъгълник с женственост и сексуалност. Вижте например картините и скиците на старите художници, там всички са окосмени.
Който както иска да си ходи, времената се менят. Но мен повече ме възбужда оформен триъгълник.

45.   Аз се бръсна само, когато правя секс и ми отнема много време, но го правя заради мъжа, не заради себе си. Ако някой ми каже, че не иска да се бръсна още по-добре за мен.

46.   Да но някой път е възбуждащо когато жените не се бръснат !

47.   До 45
А говорила ли си с него как му харесва? Може би и той да те иска естествена отдоло.

48.   Бръсна се много рядко по точно оформяне
Когато бях в тийнейджърските си години харесвах да чета еротични истории,най често в Лична драма,много исках да пробвам секса как е но все не се решавах.В една от историите които си четях всяка седмица някакво момиче разказваше как въздейства аромата на жена на един мъж,въпросното момиче пишеше как и харесва когато не е бръсната и когато ходи да пишка никога не се забърсва,винаги остават по няколко капки урина върху космите и след което тя си убува гащичките си и всичко това леко се запарва.
Това влияело като афродизиак на мъжете.

49.   До 48, (и до всички във форума)
Макар, че темата е за женското окосмяване и ти леко си я разширила в твоето писане като си намесила и миршзмата, която донякъде е следствие от това окосмяване(феромони, мъзга, урина)
За мен, чистоплътна жена с окосмен триъгълник., която не е взела душ непосредствено преди секс ( да са минали 6/7 часа от последния душ, е извор на невероятна възбуда за мен.
Както са казали.... на вкус и цвет, тавариш нет.
Всеки е различен, и за това светът е интересно място.

50.   Аз съм жена и смятам, че жената да е гладка отдолу е задължително. Първо, че сърби от космите, лятото се потиш и пак сърби, а и като сложиш бански няма да е приятно да ти се виждат космите.

52.   М48 Мен ме подлудява когато жената е гладка отдолу, но си остави само една тънка черта от косми на триъгълника.

53.   До 48 - само ще ти кажа, че току-що прочетох коментара ти и да, права си подейства ми аххаха

Ходи и ти така страшно възбуждащо е.

54.   Ние със съпругата сме естествени отдоло и така ни харесва и на двама ни. Много е възбуждащо

55.   Естествена съм отдоло. Така ме харесва моя мъж и аз нямам нищо против. Дори ми е по добре и на мен.
Ж 38

56.   От доста години се епилирам изцяло на слабините и ми харесва така да съм гладка! Малко косъмчета да избият и ме дразни! А и със сигурност мъжа ми му харесва гладка да съм докато ме лиже , не че не е и при наличие на леко окосмяване

57.   Мъжа ми иска да съм естествена между краката и това го побърква когато ме задоволява със език или ми го вкарва.
Аз нямам нищо против щом на него му харесва. Дори ми е и по-добре така. Едно задължение по-малко от хилядите.
Ж 29

59.   Жена ми се съгласи на компромисно решение, преди беше идеално гладка, всяка седмица се бръснеше изцяло, от едно известно време аз я бръсня вечер в леглото може би 2 пъти в месеца, оставям един секси триъгълник над срамните и устни който ми харесва повече от колкото да е изцяло бръсната

60.   Обичам страшно много окосмената вагина на жена ми....
А като ми седне на лицето...като започна да я лижа....
Е, няма по щастлив мъж от мен...

62.   Не съм била естествено окосмена от много години и не знам дали ще ми е добре. При положение, че от години се епилирам изцяло, дори леко да избият косъмчета и ме хваща сърбел и дразнене... Свикнах да съм гладка, а и мъжа ми също му допада
Ж 40

65.   Да е естествено окосмена, напълно естествено, това ме възбужда най-много! Никакви епилации!

1-50 от 77