Споделена история от Секс и интимност

Обрязване белег-въпрос най-вече към жени
Здравейте, пише ви мъж на 22г. Преди време се наложи да ме обрежат поради медицински причини. Всичко беше точно освен белегът който остана. Обрязването не се получи естетически добре. Имал съм няколко партньорки от тогава насам. Като цяло никоя не е имала проблеми с белега, но на мен все още ми остава комплекс. Възнамерявам да направя операция в бъдеще с цел подобряване на естетиката. Въпроса ми е главно към жени, дали биха се смутили ако разберат, че интимния им партньор има не много добре изглеждащ белег на пениса. Не искам коментари от типа "тя ако те обича, това няма да и пречи", помеж съм млад и чесно казано мимолетните връзки при мен са чести. Благодаря!

Коментари

1.   Не би ми пукало. Това е белег като всеки друг. Няма перфектни тела, така че и да не обичам мъжа, това няма да ме откаже да спя с него.

3.   Приятелят ми има такъв белег. Забелязах го след половин година чак. Смятай колко ми е направило впечатление. Не ми е променило отношението или желанието към него.

4.   Жените обичат заоблена, обрязана тояга, стига да е твърда и доста голяма!

5.   Глупости. Каква операция, каква естетика. Проемът е само в теб. Милиарди са обрязаните мъже и само ти мислиш за естетика.

7.   Жените до момента все още нямат око в онази си работа за да ти наблюдават постоянно белега. Лопай си на воля и не си слагай комплекси от глупост!