Споделена история от Секс и интимност

Вагинален комплекс
Здравейте, възползвам се от това, че сайта е анонимен за да споделя проблема си! Момиче на 20 години съм и миналата година изкубих девственостт си. Отношенията ни с въпросният младеж бяха странни, така че за половин година сме правили не повече от 15 пъти секс, като е имало цели месеци, в които не сме се виждали. От тогава започнах да забелязвам промени там долу, които ме притесняват и комплексират. Ще си кажете, че е нормално да настъпят някакви промени, след първият път, но аз смятам, че тези при мен са малко по различни от нормалното. Чувствам се разширена и отпусната там долу. Момчето не беше надарено, размера беше абсолютно нормален, дори бих казала, че по скоро влиза в категорията среден към малък. Не съм правила секс от 2 месеца, но промяна с вагината ми няма. Положението е притеснително, защото когато ходя се чува. Наскоро пробвах да се самозадоволявам с пръсти, което не правя по принцип и също се усещаше доста широка и отново се чуваха доста шумове, сякаш е толкова широко. Знам, че темата ще ви се стори комична, но аз наистина съм притеснена от тези промени, няма към кого да се обърна и съжалявам, че се изказвам по такъв начин, но наистина това започва да се превръща в сериозен комплекс. Страх ме е да си легна с деуго момче, защото очаквам положението да стане още по лошо. Не искам един ден, съпруга ми да си мисли, че съм била някаква развратница, съдейки само по вагината ми. Знам, че има различни вагини и че някои са по широки от други, което не винаги значи, че момичето е била нимфоманка, но разбрахте ме. С доста приятелки сме обсъждали променя ли се размера на вагината и повечето от тях подкрепят теорията, че не е толкова лесно да бъдеш разширена и вагината се свита и възвръща старите си размери, но впредвид моите наблюдения, не съм сигурна.
Спирам до тук, защото така или иначе темата е доста некомфортна и комична вероятно за вас!

Коментари

1.   Цитирам:
"Така, че за половин година сме правили не повече от 15 пъти секс, като е имало цели месеци, в които не сме се виждали"
Цели месеци, в които не сте се виждали пък сте правили около 15 пъти секс, за шест месеца... Нещо не разбирам, кога сте успяли с тези 15 пъти, като се има предвид, че не сте се виждали всеки ден?

3.   Не мисли глупости и се наслаждавай на живота. Намери си гадже и се обичайте. Правете си секс. Няма такова нещо разтегната вагина.

4.   Иди на генеколог...

5.   Обърни се към гинеколога си.

6.   И аз така се бях филмирала, но при следващия секс, гаджето беше надарено и на дължина, и на ширина, влезе с голям кеф и много яко се отърка във всеки милиметър от горещата ми вагина...Стенех, умирах от удоволствие, беше разтърсващ оргазъм!
Той ми каза, че широка вагина няма, само недостатъчно еректирали пениси дето набиват комплекси на жените!

8.   Намери си някой надарен, като мен и няма да имаш такива проблеми.

9.   Лягаш по гръб свиваш си вагината, броил до 10 и я отпускаш. И така няколко пъти на ден няколко повторения. Ако толкова те притеснява отиди на гинеколог и попитай за професионално мнение.

10.   Всичко е в главата. Моята приятелка дълго време се срамуваше, сякаш изпитваше вина, че се възбужда, и силно се овлажнява отпред, когато правим анален секс.

11.   Девойче младо, приеми се такава каквато си. Има жени с по-теснички вагини, има жени с по-широчки. Познавам курви, които са тесни и колкото и да се чукат не са се разширили. Избой си от главата тия глупости, намери един мъж, с който да се обичате, създайте семейство и правете любов с наслада!

12.   Спокоен анализ ще отпъди тези пораженчески мисли. Гимнастика със стягане на мискулите допринася за увереност и спокойствие.

14.   Няма широки вагини , няма и тесни вагини! Давам ви абсолютен медицински и биологичен факт. Всяка една жена може да се разпъва до главата на бебе.. Престанете с глупостите! Както и но.9 ви казва с упражнения може и мускулите в пелвичното дъно да укрепнат и жената да се чувства "тясна".
Друг фактор е стойката и физиологичното положение на таза , но това са вече врели некипели, които нямат толкова значение за ЧУВСТВОТО за широчина . А по-скоро под какъв ъгъл мъжа чувства проникването. На някои индивиди им се струва, че понеже жената е в определена поза била "тясна". Тя пък си набива комплекси , когато не е. Изумява ме човешкото невежество, честно!

Разбира се че ще се чува като/ако си влажна . Нормалните хора не обръщат внимание на тия неща. Огромното болшинство дори се възбуждат от този звук,като стигне до секс. Не мога да повярвам дори че изписах толкова много за такива елементарни неща. В саксии ли растете бре , хора ?

15.   Ми като не искаш бъдещият ти мъж да те мисли за курве, не се еби с тоя и оня, ами се дръж с един до края на живота си.

Гаро